Şimdi Ara

Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.426
Cevap
20
Favori
123.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: memedali01

uygun fiyat derken ne kadar düşünüyorunuz mesela ? yardımcı olabilirim belki

149 liraya kadar satan yer var su an. 125 130 lira civarı olursa herkes alır buradaki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebofann

quote:

149 liraya kadar satan yer var su an. 125 130 lira civarı olursa herkes alır buradaki

149 liraya nerde şuanda söyleyebilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamberg

quote:

Orijinalden alıntı: YeşilOk

Durmaplay fiyatı 169,50'ye çekmiş. Ucuz isterken bu fiyatları da kaçıracağız gibi geliyor.

Cakala cukala para kaptiracak degilim... Fiyati arttirirlarsa hic ugrasmayip originden alin bence. Bu kadar adamiz, fiyatlar dusmedikce almazsak ve bu durumda eli guclu olan tarafin biz oldugunu anlarsak o fiyatlar duser. Dusmezse de onlarin olsun. Droyun da arttirsin, **** de arttirsin, bursagb de arttirsin... 60€ verir originden alirim sahsen.

"Çakala çukala" para kaptırmamak için yaklaşık 2 katını ödemek ! o da iyiymiş :) Bu listedekilerin yüzde 99 u öyle birşey yapmayacak muhtemelen. Yabancı key satan yerlerde var. Origin olabilecek en son ve en kötü senaryo olurdu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sebofann

quote:

149 liraya nerde şuanda söyleyebilir misiniz

Gameharbor.net indirim için haber bekliyoruz onlardan da

• Ben de katılmak istiyorum kampanyaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3xtra

Merhaba herkese,

Konuyla ilgilenen arkadaş; 32€ fiyat aldım yabancı bir arkadaştan, benimle iletişime geçersen irtibat verebilirim.

Aklınızda soru işareti kalmasın diye yazıyorum ;

3xtra arkadaşım ile key satan arkadaşla konuştuk tartıştık.
    Sonra 3xtra arkadaşımla istişare ettik. Adamın fiyatı güzel lakin sadece banka eft'si ile çalışıyor.
    Kimliğini iş nedeniyle gizli tuttuğu ve Türkiye dışında ikamet ettiği için güvenemedik.
    250+ arkadaşın vebaline ben giremem arkadaşlar, %0.01 bile risk olsa bu işi göze alamam.
    O yüzden bu arkadaşla alışveriş yapmamaya karar verdik.
    3xtra arkadaşım araştırmaya devam ediyor, ilgi alaka duyup emek verdiği için ona teşekkür ediyorum.

• Emekleriniz ve gayretleriniz için biz teşekkür ederiz asıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç gündür biri çıkıcakta uygun fiyattan satacak diye bekliyoruz.Bir satıcıda cıkmıyor malesef.145tl bandını görduk.140tl den bırı cıksa satıyoruz dese kral olur burda.+300+reklamın babası.Ama yok malesef herşey para olmuş.Böyle devam ederse yabancı sıtelerden 160tlye alacagız.10 gün kalmıs cıkmasına 300 kısı hala bekletiliyor.Ayıp valla bu saatten sonra Türk sitelerinden almam.Herkesın yolu acık olsun.
  • Buarada konusu değil ama gamepad önerileri olmuş.
    https://www.amazon.de/gp/product/B01IFGG6SK/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Xbox Wireless Controller - Gears of War 4 Crimson Omen Limited Edition 225tl kargo+gümrük dahil.
    TR sitelerine 450-500tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenk345 -- 19 Eylül 2017; 16:52:52 >
  • Nasılsa alacaklar başka yere mi gidecekler gözüyle bakılıyor herhalde bekleyenler ama uyan ey satıcı bir dünya alternatif var. Kinguin var, g2a var. Var oğlu var. Fırsatı kaçırma 200-300 kişinin cirosundan olma. Bugün yapacağın iskonto serinin tutkunlarının seneye de ilk adres olarak seni görmesini sağlar.

Ama yok nasılsa talep var 145i de 160 yapalım oyun çıkınca biraz daha iteleriz amcaoğlu bunlar nasılsa alacak diye düşünülüyorsa hiç olmadı gider playstore'dan alırım daha iyi 228 lira/doğum günü indirimi-20 tl=208 liraya gelir faturaya ek hem de 12 taksit .
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Bu key satan firmalar uygun teklif vermezlerse bende playstoreden almayı düşünüyorum en azında taksit imkani var.

• Playstore dediğiniz yerin linkini atar mısınız? Pek site adı bilmiyorum aklıma Google geliyor saçma olsa da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 19 Eylül 2017; 17:32:28 >
  • https://www.playstore.com/urun/fifa-18 Ttnet abonesi iseniz faturanıza taksitli olarak yansıtıyorlar oyun bedelini 3-6-9-12 ay şeklinde.
  • Cenk345 C kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun dahil mi?

Şaka maka taksitle oyun alanlar var. Bu kadar mı fakirleştik biz ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 19 Eylül 2017; 17:43:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam oyun dahil mi?

Şaka maka taksitle oyun alanlar var. Bu kadar mı fakirleştik biz ya

Galiba

TL üzerinden maaş alan herkes son 2 senede %20ler dolayında fakirleşti, günaydın .

Playstore'un sistemini ben eskiden kredi kartındaki vade farkı olaylarına benzetiyorum fakat bazen burayı kullanıyorum aylık taksitler halinde faturaya ek 10-15 lira dokunmuyor bile.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Akıllı adamın hali başka. Bunlara kalsa bütün oyunlar çatır çatır 50 lira altı olucak. Normal fiyat 250 lira 145 e satılırken almayıp hala daha aşağı çekmeye kasıyorlar. Herşeyin bir sınırı var.
  • Ekle hocam
  • http://www.gamingdragons.com/en/game/buy-fifa-18-standard-origin-key.html
    Burada fifa 18 preorder bonuslu olarak 48 Dolar'a satılıyor. Güvenilir mi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 19 Eylül 2017; 18:7:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Akıllı adamın hali başka. Bunlara kalsa bütün oyunlar çatır çatır 50 lira altı olucak. Normal fiyat 250 lira 145 e satılırken almayıp hala daha aşağı çekmeye kasıyorlar. Herşeyin bir sınırı var.

300'e yakın insanın bir araya gelip, bir şeyi daha ucuza almaya çalışması neden zorunuza gidiyor? Şu an maksimum zararımız 5 tl sizin dediğiniz siteden "zamanında" almadığımız için. Her şeyin bir sınırı var demişsiniz. Bu sınırı kim belirliyor ya da daha fazlası için çabalayınca "akılsız adam" mı olunuyor.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.