Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.290
Cevap
9
Favori
58.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaslar cariyer modu oynarken kadroma tikliyorum resimdeki gibi cikiyor undefed fln yaziyor bunun nedeni ve cozumu varmi
  • Arkadaşlar iyi forumlar. Fifa 18 Pc orjinal almak istiyorum ultimate team oynamayı düşünmüyorum sadece güncellemelerden faydalanmak ve sorunsuz bir oyun istiyorum 2. el vs alınırsa oyun orjinal kullanılabilir mi? veya ucuza satan bir yer var mıdır şuan fiyatı vatanbilgisayar da 169 tl civarı?
  • Güncellemede oynanışla ilgili bir şey yazmasa da dönüşlerde bi değişiklik hissettim. Hoşuma gitmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Güncellemede oynanışla ilgili bir şey yazmasa da dönüşlerde bi değişiklik hissettim. Hoşuma gitmedi

Güncellemeden beri momentum artmış :D benim gözlemim o yönde...
  • Arkadaslar selam, yaklasik 2 hafta once aldim fifa 18, fut teams actim iste normal mac atip jeton kasiyorum gunluk gorevleride yapmaya calisiyorum falan, 8.klasmana yukseldim ama artik rakiplerin oyinculari cok guclu geliyor. Ben nasil jeton kasacagim? Haftasonu ligine kalmaya calistim silverlardan olusan kadro kur dedi 2000 jetona kurdum ama rakibin bir silver kadrosu var hepsi sekilli kartlardan olusuyor :) Haftasonu ligine de kalamiyorum anliyacaginkz nasil kasicam ben guzel jetonde iyi bir oyuncu alacagim lutfen yardim edin. Ozelden de iletisime gecebilirsiniz yardim etmek isteyen var ise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla oyunun şeyi çıkmış,her rakip yıldızlar topluluğu.rakipden iyi olduğun belli olduğu halde rahat rahat kazanıyor yıldızlar karması takımlar,ben de adamın 11’indeki oyunculardan 2-3 tanesi olsa rahat yeneceğim belli ama bu kadrolarla yapacak birşey yok.1 klasmana çıkma mücadelesi veriyoruz bizim kdro herrera alli mooy obiang wilson aguero,rakipde gullit rijkard r ferdinand ronaldo hernandez maradona ve daha ismini yazamadıgım adamlar,nasıl bu kadrolar kuruluyor aklım almıyor

• ganyan78 G kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi düşünüyordum ama bu oyunda ortalama tecrübeye sahip bir oyuncu 83-85 reytinge sahip 1 - 2 tane iyi futbolcusu olan kadroyla herkesi yenebilir. Önemli olan doğru zamanda doğru taktiği kullanabilmek. Bazı maçlar var ne yaparsan yap olmuyor ama genelde iyi kadrolara çok takılmamak lazım. Ben artık karşı taraf zayıf olunca korkuyorum oyun ona daha fazla avantaj sunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lickshoot

Arkadaslar selam, yaklasik 2 hafta once aldim fifa 18, fut teams actim iste normal mac atip jeton kasiyorum gunluk gorevleride yapmaya calisiyorum falan, 8.klasmana yukseldim ama artik rakiplerin oyinculari cok guclu geliyor. Ben nasil jeton kasacagim? Haftasonu ligine kalmaya calistim silverlardan olusan kadro kur dedi 2000 jetona kurdum ama rakibin bir silver kadrosu var hepsi sekilli kartlardan olusuyor :) Haftasonu ligine de kalamiyorum anliyacaginkz nasil kasicam ben guzel jetonde iyi bir oyuncu alacagim lutfen yardim edin. Ozelden de iletisime gecebilirsiniz yardim etmek isteyen var ise

Merhaba ortalama 800-1000 kadar online maç yapın bu sorduğunuz soruların cevabını ancak anlarsınız. Bu arada birden bire hızlı yükselebilirsiniz inanmayın. Bu oyunda hiç beklemediğiniz bir anda en zayıf takım bile sizi yenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrygl

Bende sizin gibi düşünüyordum ama bu oyunda ortalama tecrübeye sahip bir oyuncu 83-85 reytinge sahip 1 - 2 tane iyi futbolcusu olan kadroyla herkesi yenebilir. Önemli olan doğru zamanda doğru taktiği kullanabilmek. Bazı maçlar var ne yaparsan yap olmuyor ama genelde iyi kadrolara çok takılmamak lazım. Ben artık karşı taraf zayıf olunca korkuyorum oyun ona daha fazla avantaj sunuyor.

Haklısınız aslında,bu ara demekki şanssızlık var yoksa klasman 1’e çıkamazdım.bazı günler ne yaparsam yapiyim olmuyor ama en çok merak ettiğim 8-10 tane ikonu nasıl aldıkları,gerçek para mı harcıyorlar?

• Arkadaşlar, oyun kendi kendi alat+tab yapı masaüstüne atıyo,
    çözümü bilen varmı
  • benjamin0ks kullanıcısına yanıt
    Antivüs programı falan varsa ondan olabilir yada bildirim geliyodur o yüzden pencere moduna atıyor olabilir

• merhaba arkadaşlar, rakiple anlaşarak oyundan çıkış nasıl yapılıyor
  • Arkadaslar oyunda cok acaip bir sorun ile karsi karsiyayim.

Benim adamlarim kendi kalesine gol atmaya calisiyor kaleci dahil oyun orjinal. Adama pas atiyorum kaleme sut cekiyor kaleye giderse gol oluyor.

Oyunu sildim yukledim format dahi attim yok gene ayni oyunu buluttan cekiyorum orjinal oyun nasil boyle olabilir. Kamera sakasi gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GüvenlikMurat kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın hocam cevabını bilmiyorum ama şu zor günümde bana kahkaha attırdığınız için teşekkürler
  • Arkadaşlar ben fifa serisini çok severek oynayan birisiyim. Fifa 13 ve 15 i orjinal alıpta oynamıştım. Fifa 13te ultimate team çok hoşuna gitmişti ve ekstra olarak mobilde transfer yapabilmek çok keyifli oluyordu ama fifa 15te mobilde transfer yapmak fifa 13teki gibi keyifli değildi. Eski sürümlerini oynayan arkadaşlar bu fifa serisinin ultimate teami önerir mi? Almaya değer mi? Teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • phizikci P kullanıcısına yanıt
    ilk yarıda 15 ci dakikayı geçmeden start a bas leave de soruyor dost ça çıkma talebiyle mi , yoksa direkt mi çıkmak istiyorsunuz diye , talep yollarsın karşı taraf kabul ederse yes der çıkarsınız !
  • GüvenlikMurat kullanıcısına yanıt
    gamepad veya klavyenin tuşu basılı kalıyor olmasın ? böle bi hile görmüşdüm :)
  • Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

ilk yarıda 15 ci dakikayı geçmeden start a bas leave de soruyor dost ça çıkma talebiyle mi , yoksa direkt mi çıkmak istiyorsunuz diye , talep yollarsın karşı taraf kabul ederse yes der çıkarsınız !

Bunu ilk defa duyuyorum. Dostça çıkınca ne farkediyor.
  • ugrygl U kullanıcısına yanıt
    :) ne fark edebilir_? 3-0 hükmen yenilmemiş oluyorsun !
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.