Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.291
Cevap
9
Favori
58.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam tam olarak nasıl yapabilirim detaylı olarak anlatır mısınız? hem benim hemde diğer arkadaşlar için çok güzel olur.
  • faruk5410 F kullanıcısına yanıt
    Bana ait eski bir anlatım var, bazı aşamaları değişti altına yazacağım.

Merak eden olursa Origin vpn ile oyun alımı :

21 Şubat 2018 Update :

NordVPN uzantısı şu an 3 günlük premium denemesi içermekte ve bu işlemlerin yapılmasında tüm lokasyonları yüksek hızda vermesinden dolayı rahatça işlem yapabilmekteyiz. Şu an En ucuz Fifa Rusya'da, En ucuz BF1 premium Pass Güney Kore'de. Ödemede hata verirse iki üç kez tekrar edin bazen o şekilde olabiliyor. Yine olmazsa vpn programını değişik safhalarda ( üye giriş yeri, satın alma kapatıp deneyin.

1-) Kullandığımız tarayıcının geçmişini ve cookilerini temizliyoruz önce. Sonra temiz bir sayfa açıyoruz.
    2-) Origin ' e giriyioruz. Link kısmında origin/mx-store rus/store kor/store yazdığını görüp oyunu seçiyoruz. *degisti.
    3-) Cojo ( Sonlandır ) ( Finalizar ) ( Checkout ) ' a tıklıyoruz
    4-) Kullanıcı adı - şifre yerinde vpn programımızı kapatıyoruz veya komple siliyoruz. *degisti
    5-) Giriş yapıp kart bilgilerini girdikten sonra ileri ileri diyip alıyoruz.
    6-) Kart bilgilerini girerken otomatik doldurma yapmayın elle girin. Mastercard yerine Visa tercih edin.

21 Haziran 2017 Edit :

En önemlisi, programı artık hiç kapatmıyoruz.
    Site linki origin.com/mex/.... Şeklinde de olabilir.fiyatlar dolar ( kore için krw, Rusya için ruble ) ise olmuş demektir.
    **Kartın önceden kayıtlı olması gerekiyor onu da hesap -- ayarlarım sayfasında ship and billing sekmesinden yapıyoruz.
    Bazı vpn adreslerinde/programlarında olmuyor denemek lazım.
    Oyunu alırken kendimize al seçeneği ile alıyoruz.

28 Şubat 2017 Update :

Program işi daha kolaylaştı. Programın ismi FlyVpn. PC'ye programı indirip listeden Mexico'yu seçip Connect tuşuna basın. ( Üyelik alıp girmek gerekiyor programa. Alıp girin giriş yerine yazarsınız. )

Üstteki Edit'i okuyoruz, aşamalarda *değişti diye ibare mevcut zaten. Hata verirse aynı işlemi tekrarlayın kabul ediyor bazen. Farklı tarayıcı deneyin.

21 Aralık 2017 Update :

Hide my Ip VPN ile güney kore bölgesini seçin ( chrome uzantısı ) ( Program premium trial içeriyor hem hızlı hem çok lokasyon ).Siteye bağlanınca fiyatların değişip değişmediğini kontrol edip giriş yapın. Ödeme bilgileriniz kayıtlı olması lazım onu yukarıda yazdım. Oyunu seçip sepete ekliyoruz ve ödeme aşamasına geçiyoruz. Kayıtlı kartı seçip cvc yazıp onaylıyoruz. Burada sıkıntı olursa hata verirse, yeni kartla veya kayıtlı kartla aşağıda boş olan satıra yazıp onaylıyoruz. Bazen karttan dolayı hata veriyor. Olmazsa ödeme yerinde vpn programını kapatıyoruz. Ben enpara ile alıyorum. Aynı indirim döneminde farklı lokasyondan oyun almayın veya aradan 1-2 ay geçmiş olsun. Aynı vpn programını kullanmaya ve aynı ülkeden almaya gayret gösterin.

Benim anlatım olmaz ise bu arkadaşın anlatımını deneyin.https://forum.donanimhaber.com/en-ucuz-bf1-standard-edition-korea-origin-67tl--122922182#122922182

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 22 Şubat 2018; 18:17:54 >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi yaptım fakat program sıkıntı çıkardı şuan nordvpn ile deniyorum oluyor ancak aklımda ki soru bu oyunu rusya üzerinden alınca ban atarlar mı ve oyun global olarak mı geliyor yoksa sadece rusça dil desteği ile mi?
  • faruk5410 F kullanıcısına yanıt
    Fifa 18'i trial versiyonunu indirip içinden dil dosyalarını alırsanız istediğiniz dilde oynayabiliyorsunuz diye biliyorum. Ben fifa hariç bütün oyunlarımı bu şekilde aldım sıkıntı olmadı. Fİfa'da sadece dil bakımından sıkıntı oluyor o da dediğim şekilde gideriliyor. ( Belki de bunu yapmaya bile gerek kalmıyordur )
  • merhaba arkadaşlar. squad battles modunda 3 gün boyunca herhangi bir maç yapmadığım zaman o 3 gündeki maçları hafta bitmeden yapabilir miyim? yoksa belli bir süreden sonra önceki maçları yapamıyor muyum? 3 gün oynamadım ve bugün oynamak istedim. sadece bugünün maçlarını yapabildim.
  • mustozd M kullanıcısına yanıt
    3 gün önce squad battlesa girdiginde 1 maç yapıp bıraktıysan 3 gün sonra girince takımları yenile yapmadan o kalan 3 maçı yapabilirsin ama takımları yenile diyince girdiğin günkü takımlar gelmiş olur. Yani aradaki 2 günün maçlarını yapamazsın malesef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Porthos_

Sistemin yeterli olmasına rağmen online sezonda ve özellikle de ultimate team deki online maçlarda çok yoğun bir şekilde lag ve input delay yaşıyorum. Üstelik bu durum latency nin 5 çubuk olduğu maçta da aynı 3 çubuk olduğu maçta da aynı. İnternette araştırdım ama net bir bilgi bulamadım. Ne yapmam gerekir ??

İşlemci i7, ekran katı 960m(4 gb) ram 8 gb

Dostlar bir bilgisi olan ya da bu sorunu yaşayan yok mu?
  • quote:

quote:

Sistemin yeterli olmasına rağmen online sezonda ve özellikle de ultimate team deki online maçlarda çok yoğun bir şekilde lag ve input delay yaşıyorum. Üstelik bu durum latency nin 5 çubuk olduğu maçta da aynı 3 çubuk olduğu maçta da aynı. İnternette araştırdım ama net bir bilgi bulamadım. Ne yapmam gerekir ??

Bu durumun senin sisteminle bir alakası yok arkadaşım. Tamamen senin ve karşıdakinin bağlantı durumu, hızı vs. etkili istersen i17 işlemcin olsun. Özet: Yapabileceğin birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrygl -- 23 Şubat 2018; 13:58:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrygl

quote:

quote:

Bu durumun senin sisteminle bir alakası yok arkadaşım. Tamamen senin ve karşıdakinin bağlantı durumu, hızı vs. etkili istersen i17 işlemcin olsun. Özet: Yapabileceğin birşey yok.

Hocam bunları ben de biliyorum ama dediğim gibi latency nin 5 çubuk olduğu maçlarda da aynı şekilde lag oluyor. Oyunu alalı bir hafta oldu daha bir tane temiz maç yapmadım ultimate team de. İstisnasız hepsinde lag oldu. Belli ki sorun ya benim internetimden ya da bilgisayarımdan kaynaklanıyor. İnternet kaynaklı olacağını da pek düşünmüyorum. Çünkü aynı internetle bf1 i 50 pingle oynuyorum. Büyük ihtimalle bilgisayar kaynaklı bir sorun var. Üstteki arkadaş harddiskten dolayı olduğunu söylemişti ama sonra bir cevap vermedi. Onun cevabına göre bir çözüm bulacağım artık.
  • Arkadaşlar, çok sık olmuyor ama bazen oyunu açarken bi uyarı veriyor cloud ya da datayı seç diyor başka seçenek yok. Onlardan birini seçiyorum (siliyor galiba) ve oyuna girince kariyerim 3-4 hafta geriye gitmiş oluyor. Bunun olmaması için ne yapmalıyım?

Bir de Fifa 19 için ea sports a bir şey önermek istiyorum. Eskiden önermiştim ve gerçekten yapmışlardı Nereden yazabilirim? Önceden canlı sohbetten önermiştim ama bulamıyorum artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Arkadaşlar, çok sık olmuyor ama bazen oyunu açarken bi uyarı veriyor cloud ya da datayı seç diyor başka seçenek yok. Onlardan birini seçiyorum (siliyor galiba) ve oyuna girince kariyerim 3-4 hafta geriye gitmiş oluyor. Bunun olmaması için ne yapmalıyım?

Bir de Fifa 19 için ea sports a bir şey önermek istiyorum. Eskiden önermiştim ve gerçekten yapmışlardı Nereden yazabilirim? Önceden canlı sohbetten önermiştim ama bulamıyorum artık.

Kariyeri oynadıktan sonra oyunu kapatınca direk origini veya bilgisayarı kapatırsanız clouda save yapamıyor. Bir sonraki girisinizde size local mi cloud mı diye sorunca sizin locali seçmeniz gerek kariyerinize kaydettiginiz yerden devam etmeniz için. Yani Local pcye kaydedilen save, cloud origine kaydedilen..

Diğer konu hakkında bilgim yok malesef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler
  • intel core i7-7500u 2.7 ghz
    8 gb ram
    nvidia gtx920mx

beyler çok kasar mı ona göre indireceğim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugrygl

quote:

quote:

Hocam bunları ben de biliyorum ama dediğim gibi latency nin 5 çubuk olduğu maçlarda da aynı şekilde lag oluyor. Oyunu alalı bir hafta oldu daha bir tane temiz maç yapmadım ultimate team de. İstisnasız hepsinde lag oldu. Belli ki sorun ya benim internetimden ya da bilgisayarımdan kaynaklanıyor. İnternet kaynaklı olacağını da pek düşünmüyorum. Çünkü aynı internetle bf1 i 50 pingle oynuyorum. Büyük ihtimalle bilgisayar kaynaklı bir sorun var. Üstteki arkadaş harddiskten dolayı olduğunu söylemişti ama sonra bir cevap vermedi. Onun cevabına göre bir çözüm bulacağım artık.

Arkadaşım o VS. nin içinde bağlatıyı etkileyen unsurlar söz konusu. Senin BF ı iyi bir şekilde oynaman fifayı iyi bir şekilde oynayacağın anlamına gelmez. Fiber deli gibi hızlı netim var her türlü oyun filmi sorunsuz oynuyorum izliyorum aynı şekilde fifada 3 maçımdan en az 1 i sorunlu demek ki burada oyunun sunucularından kaynaklanan veya oyundan kaynaklanan bir sorun var. Sorunu donanımda araman çok yersiz. Yani yine sonuç yapabileceğin birşey yok. Sene başında bazı yazılar çıkmıştı oyunla ilgili bilmiyorum dikkatini çekmişmiydi. fifadaki bağlantı sorunlarıyla ilgili çalışmalar yapılıyor diye aratırsan google da bulursun bunlar malesef bu senede tam düzeltilmedi fifa da. Neyse uzun yazdım iyi oyunlar.
  • Bir sorum olacak bende fifa 18 oyununda bu en son gelen guncellemeyle mac oynanırken dırek oyundan atmaya basladı.cozüm olarak format atıyım dedım ve attım ama yıne oyun mac esnasında oyundan dırek atıyor bazende goruntu donuyor oyle kalıyor bu konu hakkında bılgısı olan var mı dıye soracaktım?
  • ayranmadeni2 A kullanıcısına yanıt
    Ultrada oynayamazsınız hocam. Ben 950m ile oynuyorum ultrada fps düşüyor birkaç saat sonunda. Siz satın almayacağınız için kaybedecek bir şeyiniz yok. Neden denemeyesiniz ki?
  • elgango E kullanıcısına yanıt
    Kurdum hocam suan icin bi sorun yok oynatiyor. Ultra’yi bilmiyorum

• arkadaslar origin id Chicheck.arkadasım yok oyunda casual olarak oynuyorum arkadas ekleyebilecegimiz bir konu var mı ? liste gibi baktım forumda bulamadım. sizlerle oynayıp eksiklerimi gormek keyif verir. iyi forumlar
  • Arkadaşlar Kore VPN üzerinden oyun alicam fakat anlamadığım originde yaklaşık 21000 Kore wonu na satılıyor fakat TL ye cevirdigim zaman 0.70 kuruş civarı çıkıyor bunda bir hatamı var hangi siteye girersem gireyim yaklaşık Kore wonu nu TL olarak bu paraya çeviriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lerbo -- 1 Mart 2018; 10:55:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lerbo L kullanıcısına yanıt
    21000 krw yazarsanız Google direk TL ye çevirip cevabı söyler hocam.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.