Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.872
Cevap
71
Favori
400.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dayanamayıp ben de dün gittim aldım oyunu, elimdeki oyunlar da birikmişti verdim takasa 4 oyunumu, aldım 50 TL ye bandrollü fifayı.

şimdi sorum bana ronaldo vermedi!! sebep?
    her hafta jumbo diyor 5 tane, onu da vermedi? sebep?

yardımlarınızı rica ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ziraatmüh.25

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: Ziraatmüh.25

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

çok şükür online maçlar sonunda normal skorlara döndü . maçlarım sırası ile 2-1 , 3-1 , 1-1 , 0-0 , 5-0 bitti. ilk defa 0-0 bitti bir maçım halen şoktayım

mide bulandıran hız olayı bitmiş pas hıznın yavaşlatılması ile.. bence güncellemenin en güzel yanı bu. birde artık kalede kaleci olması

Benimde güncellemeden sonra maçlarım normal sonuçlar ile bitti fakat bazen kaleciler manyak kurtarışlar yapıyor valla bende muslera var ondan heralde

Ard arda %100 goller çıkardı 90 dan köşeden fln şok oldum

aynen bende de hart var, bazen adam tam içeri sokulup şut çekiyor gol oldu diye beklerken inanılmaz kurtarışlar yapıyor

Hocam bende şöyle bi his uyandırdı sanki oynanış daha özgürleşmiş momentum eskisi kadar yok olsaydı bu kadar pozisyon veya gol olmazdı..

Siz ne düşünüyosunuz? Bence momentum kalkınca herkez istediğini rahatça yapınca böyle bi saçmalık ortaya çıktı

bana da etkisi azalmış gibi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: french press

manager kariyer oynayanlara bir sorum olacak
    manager hedeflerinde brand exposure kısmı var bunu yukseltmek için ne yapmam gerekiyor

Kendi evinde oynadığın maçların %50'sinden fazlasında biletlerin tamammın satılması. Bende tamamlanmış görünüyor tahminen başarılı olmanla bağlantılı işliyor.
  • Arkadaşlar yön tuşlarıyla oynayan varmı ? bizim bir arkadaş bir tutarsızlı var diyor analog tuşunuada alışamıyor sizlerdede yön tuşları ile zormu oyun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan_48

quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan_48

dayanamadım bastım parayı aldım.bakalım aslında sırf güncel kadro için aldım ama grafik kalitesinin artmış olması daha gerçekçi bi oyun deneyimi için her sene güncellemek şart.

ithal mi yoksa aral ın mı?

ithalatçı araldan alacak kadar zengin değilim :)

yok yanlış anladın, spotçular arasında da aral ın oyununu satanlar var 270e. ondan dedim.

ben de ithal almayı düşünüyorum, bir sıkıntı olmaz sanırım? türkçe dimi oyun?

geçen senede aynı yerden almıştım fezakonsol diye bir satıcı hiçbir sorun olmuyo illa bandrollüye fazladan para vermeye gerek yok zaten 1 sene oynadığımız bişey.fifa16 spotçudan almıştım ama aralın oyununu göndermişlerdi evet doğru..

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

manager hedeflerinde brand exposure kısmı var bunu yukseltmek için ne yapmam gerekiyor

Kendi evinde oynadığın maçların %50'sinden fazlasında biletlerin tamammın satılması. Bende tamamlanmış görünüyor tahminen başarılı olmanla bağlantılı işliyor.

sağol dosytım bakalım bende %85 istiyor bakacaz
    bir de istemediğim bir oyuncuyu yani satmak istediğim oyuncuyu nasıl satışa çıkarcam teklif falan gelmeden .
    oyun ingilizce olduğu için tam kavrayamadım
  • Fazla bahseden yok ama pas hızları muazzam azaltılmış. Gol sayısının azalmadaki en önemli etken bu bence. Defans aynı ama pas yavaş geldiği için oyuncu konumlandırmak daha kolay.

Şut mekaniği fifa 17 nin aynısı gibi. Daha az gol oluyor. Kale dibinde saçma sapan gol kaçırmalar had safhaya ulaşmış. Pasları da fifa 17 nin aynısı yapmışlar.

Ortaların etkileri azaltılmış.

Oyun ilk çıktığında Fifa 17 ye benziyor diyenler oyundan anlamıyor diyordum ama oyun bu haliyle zor savunma yapılan Fifa 17 den başka bir şey değil...

Benim gibi hız sevenler için güncelleme tam bir hayal kırıklığı oldu. Coins kasıyorken 17 deki gibi sadece arada sezon mu takılayım diye düşünmeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestiggge -- 6 Ekim 2017; 13:27:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

sağol dosytım bakalım bende %85 istiyor bakacaz
    bir de istemediğim bir oyuncuyu yani satmak istediğim oyuncuyu nasıl satışa çıkarcam teklif falan gelmeden .
    oyun ingilizce olduğu için tam kavrayamadım

Squad Hub'a gir satmak istediğin oyuncuya bas add to transfer list'e bas.

• Güncelleme stadların o karalık atmosferini düzelttimi?
  • Herhangi bir siteden coins alan oldu mu
  • Beşiktaş ile oynayan sevgili dostlar bana en ideal kadro,taktik,diziliş örneği verirlerse şu online seasons'da defansı kevgire dönmüş arkadaşınıza büyük hayır işler..
  • online seasons ta bjk ve fb nin oynadığı stadın parlaklık ayarına yine dokunmamışlar. diğer stadlar güzel ama o stad geldi mi çok göz alıyor ışık
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnszn

Hocam bugun kariyere baslayacagim. Slider ayarlarini hangi degerleri degistirdigini paylasabilir misin?

Tam olarak sayıları hatırlamıyorum ama özetlersem; çok hızlı sevmiyorsan sprint hızı ve hızlanma değerlerini hem sende hem cpu da düşür ben sprint hızını 12ye kadar düşürdüm, hızlanmayı da çok az 48 falan yaptım. Şut ve pas hatalarını 1-2 değer artır ama cpununki pek dokunma. Bek koşularını hem sen hem cpu artır 60 falan. Sakatlık oranı ve ciddiyetini düşür, sakatlik 45, ciddiyet 30 gibi. Cpuda daha az düşürdüm. Kaleci özelliğini cpununkini daha iyi yaptım kendiminkini düşürdüm. Power bar 35 civarı bende. Legacy defans. Gevşek file. Kaleci manuel yapıyorum bu arada. Otomatik adam değiştirme kapalı. Başlarda zor geldi ama daha çok özgürlük sunuyor. Pas ve ortalar yarı destekli gibi birşeydi.efsanevi veya worldclass. Ele carpma acik seviyorum sacmasapan penalti bazen ise yariyor bazen zora sokuyor supriz oluyor. Radar kapali. Kamera ortak yazan yükseklik 13 yakınlık 5. Aklımda kalanlar bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.axel -- 6 Ekim 2017; 15:23:34 >

• Bir anlık gaza gelip aldım oyunu. Umarım pişman olmam

• dr.axel D kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim hocam. Bu sekilde deneyecegim. Hizli sevmiyorum hatta oyunu acar acmaz ilk isim oyun hizini hic oynamadan slow yapmak :) bir tek kaleciyi manuel yapmam sanirim basta ama ele carpma acik bu sene bende denemeyi dusunuyordum :)

• Pro clubta oynarken oyuncum l2 tuşuna basınca animasyona giriyor top gelirken alkış felan yapıyor böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
  • dr.axel D kullanıcısına yanıt
    Online oynamıyosan bile tactical savunmaya geçmelisin. Oyun zevkini baya arttırıyor. 18 de biraz sıkıntılı ama paslar yavaşladıktan düzeldi deniyor. Ben daha deneyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eerdem12

TV ayarları dediğin kısım çok geniş. Örneğin parlaklık vs gibi neyi artırmam gerekiyor. Teşekkürler

Kurcalayarak bakman lazım. Tam ayarını bende bilemem. Nasıl seviyorsan o şekilde ayarlayabilirsin.
  • Fifa 18'in demosunu oynadım.
    Fifa 17 ile kıyaslarsak şutlar sanki daha bi havadan mı gidiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuzix

Herhangi bir siteden coins alan oldu mu

geçen gün 1 milyon alırım keyfime bakarım dedim dedim de demez olaydım. fiyatlar uçuk. vazgeçtim
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.