Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler fut da kramponlar güncellenmiyor mu oyun güncellense dahi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barley

Oyuncuların önünde çıkan ok işareti var yön gösteren onu kaldırabiliyormuyuz nasıl ?

Bilen yokmu ???

• Kariyer oyunuyorum update den sonra pek farketmedi hız ve paslar duzeltilmis dendi ama anlamadım..yine kaleciler 4 den aşagi yemiyor.

Update başlanan kariyeri etkilemez mi ?

• quote:

quote:

Oyuncuların önünde çıkan ok işareti var yön gösteren onu kaldırabiliyormuyuz nasıl ?

Bilen yokmu ???

L3 e bas hocam gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

quote:

Bilen yokmu ???

L3 e bas hocam gider.

Yok hocam o l3 ile kapanmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 1nvdr

Online oynamıyosan bile tactical savunmaya geçmelisin. Oyun zevkini baya arttırıyor. 18 de biraz sıkıntılı ama paslar yavaşladıktan düzeldi deniyor. Ben daha deneyemedim.

Şu yeni savunma sistemini kullanıyorum 2 yıldır. Tactical miydi onun ismi legacy diye kalmış aklımda:) tactical kullanıyorum zaten ok

• barley B kullanıcısına yanıt
    Fifa antrenörü kapamalısın ayarlardan

• gkhnszn G kullanıcısına yanıt
    Tactical defans kullanıyorum bu arada yanlış yazmışım

• CaptainOnTheBridge kullanıcısına yanıt
    Futun database i ayrı. Futta kramponlar güncellenmez, çünkü kadro güncellemesi olmuyor. Database in kendisi ara sıra güncellenir ama oyunculara atanan kramponlar sabit kalır, yıllardır fifada bu böyledir.

Kramponlar sadece matchday, tek kişilik (özelleştir-takımları düzenle-son güncelleştirmeleri indir e tıkladığımızda güncellenen kadrolar, ayrıca easfc katalog da güncellenir) ve online sezon kadrolarında güncellenir.
  • barley B kullanıcısına yanıt
    Maç esnasında duraklama menüsünde fifa antrenör kısmına girip kapalı olarak seçmeniz lazım ya da ayarlar-kontrolleri özelleştir kısmından (yardımlı, yarı yardımlı, manuel, analog sprint vb seçtiğimiz kısım) en üstte fifa antranörü kapatabilirsiniz.
  • Sağolasın

• Süper lig oynayanlar Ndiayeyi forvete alıp keskin nişancı kartı basıp bi oynayabilir mi? boş zamanı olan bi denesin süper ligde forvet problemi var. Hızı gayet iyi şutu ve dribblingi eksik bu kart keskin nişancı kartı ile iyi oluyor. High/High olduğu için forvette iyi iş yapar.
  • Update'ten sonra oyun klasik momentum kontrollü versiyona dönmüş. İlk hafta çok gol atılıyordu çünkü bana göre %100 özgür ve beceri odaklı bir oyundu. Ne kadar iyi oynarsan, oynadığın seviyede bir skor ve oyun üstünlüğü elde ediliyordu. 1 tane oyunun pohpohlayarak attırdığı gol görmememiştim, yediklerim ya benim savunma hatam ya rakibin iyi oyunuydu. Update'ten sonra ise kanatta dümdüz koşan, oyundan gram çakmayan adamlar eskisi gibi beleş goller atmaya başlamış durumda ve siz ne kadar iyi oynarsanız oynayın artık yapay zeka sizin becerinize yanıt vermiyor. Tek tip oyun tarzını dayatmışlar yine, doğal olarak skor sayısı düşmüş. İlk hafta eline ilk kez kol almış gibi berbat oynayanlara 8-9 tane attım şimdi aynı seviyede adamlar beraberliği zorluyor. Oyunun hızında ise hiçbir değişim yok tamamen plasebo etkisi. Güzel, özgür bir fifa haftası sonunda seasons ve diğer tüm 1vs1 modları bırakıp sadece pro club ile devam etmeye başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Maç esnasında duraklama menüsünde fifa antrenör kısmına girip kapalı olarak seçmeniz lazım ya da ayarlar-kontrolleri özelleştir kısmından (yardımlı, yarı yardımlı, manuel, analog sprint vb seçtiğimiz kısım) en üstte fifa antranörü kapatabilirsiniz.

Eyw tesekkurler

• chakal131 kullanıcısına yanıt
    Ben almayı düşünüyorum ama verilecek ceza ne olur daha önce alan birinden bilgi alacaktım 17 de 1 2 sefer de coinslerini siliyorlardı direk gelen parayı harcayınca sıkıntı olmuyordu. Sonradan bir arkadaşın direk fut unu sıfırladılar bilgi almak için alan varsa dire sormuştum
  • Merhaba, oyunu psnden almak istiyorum ama kart hatasından dolayı alamadım. Üç hesap üç kredi kartı denedim. Paypal ile almak istiyorum ama Tr psnde paypal yok. Yurtdışı hangi psnden hesap açarsam türkçe oyun indirebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTaLuA

Merhaba, oyunu psnden almak istiyorum ama kart hatasından dolayı alamadım. Üç hesap üç kredi kartı denedim. Paypal ile almak istiyorum ama Tr psnde paypal yok. Yurtdışı hangi psnden hesap açarsam türkçe oyun indirebilirim?

Bi hatirlatmak isterim kardeşim hata alman sonyden kaynakli bi durum sanirim bu genellikle hemen hemen her kullanicida oluyo ayrica diyelim bi kartı denedin hata verdi her denedigin icin 15 gun ileri gidiyo deneme süresi bilgin olsun saygilar 👍👍

• Türk takımlarının neden 3.forması yer almıyor cidden sinir bozucu(gs,fb,bjk varsa ts) dandik arap liginin ultra mega dandik takımlarında bile 3.forma yer alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 7 Ekim 2017; 0:12:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Beşiktaş ile oynayan sevgili dostlar bana en ideal kadro,taktik,diziliş örneği verirlerse şu online seasons'da defansı kevgire dönmüş arkadaşınıza büyük hayır işler..

Mitroviçin yerine Necip'i de koyabilirsin özellikleri çok iyi defansta bekte ön liberöde bulunmaz hint kumaşı necip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 7 Ekim 2017; 0:30:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Update'ten sonra oyun klasik momentum kontrollü versiyona dönmüş. İlk hafta çok gol atılıyordu çünkü bana göre %100 özgür ve beceri odaklı bir oyundu. Ne kadar iyi oynarsan, oynadığın seviyede bir skor ve oyun üstünlüğü elde ediliyordu. 1 tane oyunun pohpohlayarak attırdığı gol görmememiştim, yediklerim ya benim savunma hatam ya rakibin iyi oyunuydu. Update'ten sonra ise kanatta dümdüz koşan, oyundan gram çakmayan adamlar eskisi gibi beleş goller atmaya başlamış durumda ve siz ne kadar iyi oynarsanız oynayın artık yapay zeka sizin becerinize yanıt vermiyor. Tek tip oyun tarzını dayatmışlar yine, doğal olarak skor sayısı düşmüş. İlk hafta eline ilk kez kol almış gibi berbat oynayanlara 8-9 tane attım şimdi aynı seviyede adamlar beraberliği zorluyor. Oyunun hızında ise hiçbir değişim yok tamamen plasebo etkisi. Güzel, özgür bir fifa haftası sonunda seasons ve diğer tüm 1vs1 modları bırakıp sadece pro club ile devam etmeye başladım

hocam update öncesi çok gol olması kalecilerin armut gibi gol yemesinden kaynaklıydı beceriden değil.

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.