Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Spotçudan mı aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan_48

dayanamadım bastım parayı aldım.bakalım aslında sırf güncel kadro için aldım ama grafik kalitesinin artmış olması daha gerçekçi bi oyun deneyimi için her sene güncellemek şart.

ithal mi yoksa aral ın mı?
  • Arkadaşlar bu çöp oyunda savunma yapmak imkansız da savunmayı geride kurmak lazım, topun arkasındayken savunmayı altı pasın içine kadar gömerseniz en azından arkaya koşuları engelleyebiliyorsunuz tabi bi yere kadar.

• 18 çok saçma sapan olmuş sanırım. beğenen çok az. maçlar mahalle maçı gibi geçiyormuş. 3-4 4-5 3-3 gibi. her şutun gol olduğunu söyleyenler var. 400 lira para verip alacağım oyunda gerçeklik yoksa ben boşa para vermem. 17 ile devam ederim. 17 gayet güzel. oyuna yama gelse bile ne kadar düzelir tabi orası da tartışılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru

7 - 7 maç mı biter arkadaşım, santra yapan golü atıyo...

• quote:

Orijinalden alıntı: eerdem12

Video kalibrasyon ayarı nasıl yapılıyor? Bazen oyun çok karanlık oluyor

TV ayarlarından yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

18 çok saçma sapan olmuş sanırım. beğenen çok az. maçlar mahalle maçı gibi geçiyormuş. 3-4 4-5 3-3 gibi. her şutun gol olduğunu söyleyenler var. 400 lira para verip alacağım oyunda gerçeklik yoksa ben boşa para vermem. 17 ile devam ederim. 17 gayet güzel. oyuna yama gelse bile ne kadar düzelir tabi orası da tartışılır.

17 şu anda çok daha az sorunlu 18 e göre. ilk defa pişman oldum bir oyunu ön siparişle aldığıma. iyi yapmışsınız almayarak. aralık ocak a kadar güncellemelerle adam olursa indirmli alırsınız bir seferde
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

18 çok saçma sapan olmuş sanırım. beğenen çok az. maçlar mahalle maçı gibi geçiyormuş. 3-4 4-5 3-3 gibi. her şutun gol olduğunu söyleyenler var. 400 lira para verip alacağım oyunda gerçeklik yoksa ben boşa para vermem. 17 ile devam ederim. 17 gayet güzel. oyuna yama gelse bile ne kadar düzelir tabi orası da tartışılır.

17 şu anda çok daha az sorunlu 18 e göre. ilk defa pişman oldum bir oyunu ön siparişle aldığıma. iyi yapmışsınız almayarak. aralık ocak a kadar güncellemelerle adam olursa indirmli alırsınız bir seferde

aynen o şekilde düşünüyorum. buradaki yorumlara göre karar veririm.

17de kadrolarda güncelleniyor ama dimi online oynarken? eksi kadrolar kalmıyor yani sanırım. bilginiz var mıdır?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

aynen o şekilde düşünüyorum. buradaki yorumlara göre karar veririm.

17de kadrolarda güncelleniyor ama dimi online oynarken? eksi kadrolar kalmıyor yani sanırım. bilginiz var mıdır?

yok 17 deki kadrolar artık güncellenmiyor maalesef

• Ben sözümü geri alıyorum oynadığım en berbat fifa bu olmuş bu, Klasman atladıkcaz güçlü rakiplerle oynandığında bu ortaya çıkıyor(Fut). Genel yorumlara bende katılıyorum Defans ve kalecilerin biran önce düzeltilmesi gerekiyor. Defans oyuncuları ağır çekimde hareket ederken rakip jet hızıyla yanından veya içinden geçiyor. Bu iki sorunu düzeltirse ea oyunu mükemmelle yapmış olur. Grafik,animasyon ve görseller şahane ama oynanış çok kötü.
  • Beyler benim ilk konsol deneyimim olacak PC'de level 89 olmuştu bu coin boostları falan PS4'e aktarabiliyormuyuz yoksa sıfır hesap mı açmak zorundayız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali 85

Arkadaslar acil cvp verin... bu fifa 18 ultımate teamde transfer pazarında coıns kasmak için oyunculara bid veriyordum ve 1 saat boyunca ban yıyırdum dun gece yıne yaptım duzelmedı ve bugun hala transfer marketten bırsey alamıyorum.. benımle aynı prb yasayan varmı yada duzelmedı ıcın ne yapmam lazım acil cvp arkadaslar?? Transfer rakam yazdıgımda kac yazaraam yazım yazı söyle cıkıyo sizden daha yüksek ücret ödendi diye halbukı akakası yok ban yedim bu ban nasıl düZelir coinstemi kasmamızı istemıyo bu amına kodumunu fifa sı??????

Ben gold oyuncuları 300e alıp 500e satıyordum ama 2 gündür 300e oyuncu almak neredeyse imkansız. İnsanlar 600-700 veriyor 2 gündür. O yüzden daha fazla denemiyorum bunu. Sizinki de bu olaya benzer geldi ban olduğunu sanmıyorum.

• quote:

Şuanlık en doğrusunu yaparsın

17 fifa en iyi seriydi

18 en kötüsü olmuş

• fm_onder F kullanıcısına yanıt
    Yok kardesım bu ban cunku hemel al da yapamıyorum.. cok aptalca bırsey ve bırtek bnm basıma geldi be guzel coins kasıyordum

• Ali 85 A kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu bende yaşıyorum "Too many actions have been taken, and use of this feature has been temporarily disabled" hatası alıyorum
  • qarakedi kullanıcısına yanıt
    Nedir bu peki ya dün mesela 1 saat engellenıyordum snra tekrar coıns kastım bu sefer dunden berı engellıyım... yanı ben al sat yapamıcakmıyım yada duzeltıcegız bu aptal seyı yada bızımı buldu anasını satım mıllet cayır cayır coıns kasıyo.. hemen al transfer bıle yapılmıyo artık..

• Ali 85 A kullanıcısına yanıt
    Nasıl duzelir bu ?

• qarakedi kullanıcısına yanıt
    Web app den devam et hocam. Telden giriyorsan eğer. Telden kapatıyor web app den devam edebiliyorsun. Yada oyunu açman lazım.
  • Ps4 ten giriyorum orada yasanıyor bu problem

• PC'ye yama geleli bir gün oldu, konsollar için hala yama yok. Twitch'ten ünlü Fifa yayıncısı Castro'yu izliyorum, eleman kriz geçiriyor oynarken. 9-8 kazandı maçı ve twitch'te klibi var :D Ne kadar gerçekçi bir futbol oyunu değil mi? Defans ve kaleciler rezalet ötesi. EA forumlarında da millet tepkisini dile getiriyor. Fifa 17 bu kadar rezalet bir çıkış yapmamıştı. Ben yama gelene kadar oynamama kararı aldım. Her maçım attığım ve yediğim gol toplamı 10 gol veya üzeri geçiyor ve ben bundan hiç zevk almıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.