Şimdi Ara

FIFA 17 Ultimate Team HİLE BİLDİRİM VE TAKİP (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
11.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UT modunda birinci lige çıkarsanız rakip bulamazsınız.Çünkü %90 hileci.Oynayacak keyif kalmıyor.Hile programı da basit.Maç başlıyor tuşlara basıyorsun 20-0 falan kazanıyorsun.Yukarıda bir arkadaş paylaştı.Bu sene kesinlikle PC platformuna almayacağım bu oyunu.Merak ettiğim PS4 veya XBOX one platformlarında benzeri hileler yapılabiliyor mu? Bilginiz var mı arkadaşlar ?
  • UT'de maç başladı santrayı yaptım iki pas yaptıktan bağlantı koptu hatası verdi ve maçı oynanmamış saydı. Şimdi bu hile mi değil mi anlamadım.
    Nicki ise HuNTRaX1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PnshR88 kullanıcısına yanıt
    kadrosu nasıldı karışık mı diziliydi yoksa doğru yerlerdemiydi oyuncular 2 pas sonrası attıysa yüksek ihtimal hiledir ama maç içindede atabiliyor böyle ben öndeyken yada gerideykende attığı oldu bunu anlamanın tek yolu var geçen seneki istatistik sayfasının açılması lazım o yokken anlayamayız
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Az önce yine aynısı oldu. Maç başladı hata yaptım gol yedim 2 dakika sonra attım dakika daha 20 felan gol oldu sevinci yaptım bağlantı koptu. Maç oynanmamış sayıyor niye oynanmamış sayılıyor o zaman kontrat gitmesin.
    İkisininde kadrosu normaldi ve iyi kadroları vardı özel kart felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PnshR88 -- 11 Ekim 2016; 16:13:00 >
  • PnshR88 kullanıcısına yanıt
    aynen maç oynanmamış sayılıyorsa kontratta gitmemesi lazım parada gelmemesi lazım kadroları iyiyse hile olmayabilir server sorunu olabilir banada oluyor arada hatta dün inceptionada oldu x1 da oynuyor fut draft final maçında uzatmalarda maçtan attı
  • tybozkurt26
    Kulübünün adı OTTAMAN EMPİRE

edit : bunlar için ağız bozmaya değmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar6055 -- 16 Ekim 2016; 20:37:17 >
  • Hiçbir futbolcunun yeri doğru yerleştirilmemiş. Birşey yaptığımın çocuğu. Ne zevk alıyor Div 1'e çıksa para mı verecekler onur haysiyet yoksununa kontratlar boşa gidiyor. Hile değilse yazsın bakalım forumdaysa eğer
    Burakingtr

• milyonlarca euro kazanan oyun hileyi engellemiyo 100lerce bilgisayar mühendisi programcısı bi yazılım çıkartamıyor. İnşallah bu Ea firmasına milyonlarca dolarlık tazminat davası açıp kazanırlar. Hilenin yıllardır olması rezillik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar6055

tybozkurt26
    Kulübünün adı OTTAMAN EMPİRE

edit : bunlar için ağız bozmaya değmez...

Ben de denk geldim buna. Aynı şeyi yaşadım direk görünce kaçın.
  • MoRaCe kullanıcısına yanıt
    Ben artık online futu bıraktım dostum bunlar yüzünden :) offline divler daha eglenceli. lag yok hile yok. güzel de coins geliyor. gelenler de paket açıp eğleniyorum :)) bu sene böyle artık.
  • erhan8990 hilecidir 2 dir denk geliyor ve atıyor başlangıçta takım ismide BAKIRKÖYSPOR kendisi GS li
  • talha2004 hilecidir reportlayın arkadaşlar kendisi türk galatasaylı falan hile ile kadro yapmış doldurmuş takımı maçı kazanamayacağını anlayınca basıyor hileye atıyor
  • atopsgaming
    NEMANJ7
    tybozkurt26
    talhac2
    talhacuw
    danip123
    HAMZ444474
    Yhacker2901
    tlhacu
    FeelDaPhil93
    PE3HOP
    Malkavian-V
    hfd934

Bir ara hepsini rapor etmeye çalışıyordum ama işin içinden çıkamayınca bıraktım. Çoğunu hala görüyorum hiç bir şey olmamış. Azımsanmayacak kadar da Türk hileci var ne yazıkki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h3llk1ng -- 25 Ekim 2016; 1:00:44 >
  • 3 tane denk geldim digerlerinin tam nickini unuttum sonuncuyu yaziyim bende reportladim sizde basin reportu takip edelim.

attiasdor1010.Bu eleman draftta hile yapiyor.Zatern friend aramada attiasdor yazarsaniz rakamlari degisik bir suru hesap gorursunuz bunu ea`ya bildirdim hem site uzerinden konu acarak hem originden reportlayarak.Hadi rastgelsin.

Bitane daha vardi egoistooo gibi bisey turk tam nicki hatirlamiyorum gorurseniz maca girmeden kacin.
  • lordwalmax kullanıcısına yanıt
    Mac icerisindeki hileyi gectim hocam ben usanmadan yazacam bu web app`in kapanmasi laizm soguttu beni 3-4 gundur girmiyorum youtubedan bakin adamlar topcu ismini fiyat araligini yaziyor pcyi birakip gidiyor otomatik 2 saniyede satin aliyor program istedigin fiyattan tekrar koyuyor.Bi sbc falan gelirse yandik 10 dakikada hepsini toplayip fiyati 10 kati yukari cekiyolar ondan sonra 2 gun 1-25 tanesini ucuza kaparmiyiz diye ugrasmakla geciyor ben usandim artik bu islerden bitmis pc platformu
  • Pc devri benim içinde bitmiştir artık seneye psn filen alırsam artık alırım oyunu

• Arkadaşlar bu maçın başında oyundan kaçmalara ben de denk geliyorum,buna alıştık artık da benim asıl merak ettiğim konu 99 hilesi diye bir şey var mı?Bazı elemanlar geliyor karşıma,adamın yanında durmak imkansız.Adam Sterling ile hayvan gibi omuz atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyazigs1905

Arkadaşlar bu maçın başında oyundan kaçmalara ben de denk geliyorum,buna alıştık artık da benim asıl merak ettiğim konu 99 hilesi diye bir şey var mı?Bazı elemanlar geliyor karşıma,adamın yanında durmak imkansız.Adam Sterling ile hayvan gibi omuz atıyor.

evet geçen sene vardı bu yıl var mı bilmiyorum ancak, geçen yıl bizzat test ettim bir çok maçta öyle sanıldığı veya gözüktüğü kadar fark yaratmıyor, sterling omuz atabilir ancak kime atıyor ona bakmak lazım, kalkıpta bir 85 strengi olan stopere atarsa ya oyuna yeni girmiştir staminası çoktur yada pozisyon gereği arkasında kalmıştır stoper falan anlarım ancak strengi ve hızı düşük beklerin omuz yemesi normal o adamdan, güç kadar hızda önemli omuz atmada aynı zamanda staminada.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Arkadaşlar bu maçın başında oyundan kaçmalara ben de denk geliyorum,buna alıştık artık da benim asıl merak ettiğim konu 99 hilesi diye bir şey var mı?Bazı elemanlar geliyor karşıma,adamın yanında durmak imkansız.Adam Sterling ile hayvan gibi omuz atıyor.

evet geçen sene vardı bu yıl var mı bilmiyorum ancak, geçen yıl bizzat test ettim bir çok maçta öyle sanıldığı veya gözüktüğü kadar fark yaratmıyor, sterling omuz atabilir ancak kime atıyor ona bakmak lazım, kalkıpta bir 85 strengi olan stopere atarsa ya oyuna yeni girmiştir staminası çoktur yada pozisyon gereği arkasında kalmıştır stoper falan anlarım ancak strengi ve hızı düşük beklerin omuz yemesi normal o adamdan, güç kadar hızda önemli omuz atmada aynı zamanda staminada.

Ya onu örnek olarak verdim.Neredeyse bütün ikili mücadeleleri kaybediyorum.Ben L2 ile top saklamaya çalıştığımda adamlar anında topu kapıyor,onlar saklamaya çalıştığında bizimkiler seyrediyor. :) Bir de öyle bir koşuyorlar ki en yavaş adamı benim en hızlıma yetişir.Bilemiyorum,temmuzda geçtim FIFA'ya,yeni sayılırım.Daha çok fırın ekmek yemem gerekiyor sanırım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Ya onu örnek olarak verdim.Neredeyse bütün ikili mücadeleleri kaybediyorum.Ben L2 ile top saklamaya çalıştığımda adamlar anında topu kapıyor,onlar saklamaya çalıştığında bizimkiler seyrediyor. :) Bir de öyle bir koşuyorlar ki en yavaş adamı benim en hızlıma yetişir.Bilemiyorum,temmuzda geçtim FIFA'ya,yeni sayılırım.Daha çok fırın ekmek yemem gerekiyor sanırım.

ohoooo senin daha yemek gereken çok ekmek var :D 14te pesten fifaya geçtiğimde sudan çıkmış balık gibiydim, sen hiç kafanı bulandırma hile falan değil onlar, paralı o hileler hem 100 kişiden 1inde belki vardır belki yoktur kafana takma kendini geliştirmeye çalış.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.