Şimdi Ara

FIFA 17 Ultimate Team HİLE BİLDİRİM VE TAKİP (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
11.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar adamları reportlarken oyunda hile yaptı oyüzden kaybettim falan filan yazmayın;

direk banlanmaları için bu adam bot kullanıyor coins satıcısı diye şikayet edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aborjini

bana da az önce denk geldi. bi de arada twitchden yayın falan yapıyor utanmadan.

Reportlamayı biliyorsan reportlada ban yesin aklı başına gelir
  • Bazen bu hileciler oyle bir tatli oluyor ki. Fut champions katilim turnuvasinda final macinda geldi adam kendi kalesine gol atti sonra oyun dustu.Valla cok iyide oldu cok guzel iyi oldu.Kendi kalesine gol atan hileci seviyorum seni
  • A_Wentos Bu şerefsiz dk. 70 yenemeyeceğini anlayınca oyunu durdurdu ve hile yaptı bağlantıyı koparttı...

FIFA 17 Ultimate Team HİLE BİLDİRİM VE TAKİP  FIFA 17 Ultimate Team HİLE BİLDİRİM VE TAKİP  FIFA 17 Ultimate Team HİLE BİLDİRİM VE TAKİP

• bu hilecilik fifa 17 de tavan yaptı.sanırım fifa pc platformu bitmeli artık.marketten kaliteli oyuncu almak imkansız durumda dürüst oynayarak.fifa 13 ten beri satın alırım.ama artık bitti pc platformu benim icin.önceden dev.1 deydi hileciler suan tum devisionlara ulaştılar.bunun manası hile almış başını gitmiş demektir. ben live chatten şikayette bulunuyorum.karşımdaki müsteri temsilcisi valla bende sıkıldım onlardan diyor :)) olay bu durumda yani.fifa da tüm hilelere yazılım yapabilirler rahatca sanırım bu belli birsey. androitte clash of clans oynarken 2 yıl hilecileri sikayet ederek gecti.onlarda bizde hile olmaz kafasındalardı ama sonradan banladılar topunu çinliler haric. aslında bu hileye izin veren kişiler bence oyunu yapanlar.açıklarını goruyorlar rahatca ve buna fırsat veriyorlar.bunların önü kapanır ama zaman gerek tabi.bu hileci tayfası zamanda rahata alıştıkları için oyun bile almama riski ni mi göze alamıyor fifa anlayamadım.ama seneye fifa almayacagım kesindir. bu sözlerimi yapazarken ben an itibarı ile carrier moda gireyim online oyunun bo....ku cıktı cunku sinir olmaktan baska bir manası yok. ama online friendlies yapabiliriz arkadaslar eklerse fifadaki nickim burakcalik01

• arkadaşlar bu nickli kişi oyunda beni 9-1 yendi bütün oyuncuları 75 oynuyor oyun mekaniğini çökertti resmen oyunumu kilitledi ortasahadan vurdu gol oldu lütfen şikayet edelim....

FIFA 17 Ultimate Team HİLE BİLDİRİM VE TAKİP
  • ByBuCa kullanıcısına yanıt
    Ohio
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBuCa

arkadaşlar bu nickli kişi oyunda beni 9-1 yendi bütün oyuncuları 75 oynuyor oyun mekaniğini çökertti resmen oyunumu kilitledi ortasahadan vurdu gol oldu lütfen şikayet edelim....

kendini neden karalıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBuCa

arkadaşlar bu nickli kişi oyunda beni 9-1 yendi bütün oyuncuları 75 oynuyor oyun mekaniğini çökertti resmen oyunumu kilitledi ortasahadan vurdu gol oldu lütfen şikayet edelim....

:D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.