Şimdi Ara

FIFA 17 Ultimate Team HİLE BİLDİRİM VE TAKİP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
11.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu konuda hilecileri toplu bir şekilde kanıtları ile bildirip EA üzerinden takibini sağlayacağız.

İlk mesaj şimdilik böyle olsun ilerde buralar canlanacak

< Bu konunun sahibi Alkalen Fosfataz iken ank_yer_6 tarafına aktarılmıştır -- Kas 14 2016 11:41AM >

• insan hile neden yapar ki ? Oyunda amaç karşılıklı keyif almak değil midir ?

Ben özellikle arkadaş gruplarımda beni zorlayacak , genelde yenebilen kişilerle oynuyorum. Daha fazla keyif alıyorum.
  • heavy86 H kullanıcısına yanıt
    Malesef UT oynarken onu seçemiyoruz malum.Onun için bu konu bizim önemli.
  • Hocam sadece UT için bir çalışma mı yoksa Seasons kısmı içinde olacak mı ? Ben genelde Seasons oynuyorum bir faydam dokunursa ne mutlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm oyunlar için hocam. İspatlı olması lazım tabi de genelde profilden çıkıyor zaten kimin ne oldğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavy86

insan hile neden yapar ki ? Oyunda amaç karşılıklı keyif almak değil midir ?

Ben özellikle arkadaş gruplarımda beni zorlayacak , genelde yenebilen kişilerle oynuyorum. Daha fazla keyif alıyorum.

Olay tamamen maddi hocam. FUT'daki nakit alışverişini bilenler hile ile coin toplayıp parayla satıyorlar. Bu böyle olduğu müddetçe devam edecek. Halbuki EA bunlara taviz göstermese oyuna BattleEye yada türevi bir koruma programı iliştirse herkes için daha sağlıklı olacak oyun.
  • ah birde şu hilecileri banlasalar ne güzel olacak report ediyoruz ama nafile
  • nasıl bir hile kullanımı oluyor ut de . Ya denk gelmedim ya da farkına varmadım açıklarsanız sevinirim.
  • SHLD kullanıcısına yanıt
    hileci birine denk geldiğinde maç başlarken maçtan atıyor sen 100 coins falan alıyorsun maçın oynanmamış sayılıyor ama oyuncularının kontratlarından 1 maç eksiliyor yedeklerinde kondisyonu düşük olan varsa onlar toparlanıyor hileyi yapan kişide artık ne şekilde ayarladıysa maçı o skor ile kazanıyor
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EE7697A5 -- 20 Kasım 2020; 16:30:24 >
  • Demek 17 dede hileci var :( pc ye almak üzereydim ps4 alıcam 1080 p de idare edicem artık yapıcak bişey yok zehir oluyor oyun yoksa
  • ea in istatistik sayfası açılmadan bilemezsiniz kim hileci kim temiz, şuan serverlardan dolayı bağlantının koptuğu maçlar olabilir, paylaşırken aynı zamanda istatistik sayfasını da atın kimse o şahsın, bakalım gerçekten hileci mi.
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Vay hocam hile bu muymuş?Bende diyorum arkadaş bağlantı kopup duruyor 3 maça girdim 3 kere ard arda attı.Şimdi de rakip bulmuyo zaten 2 saat.Offline season takılıyorum coins kasmak için,işe bak bende adamların bağlantılarda sıkıntı var sanıyorum meğer hile yapıyolarmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    daha açılmadı dimi istatistiklere bakılan bölüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

daha açılmadı dimi istatistiklere bakılan bölüm

hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

ea in istatistik sayfası açılmadan bilemezsiniz kim hileci kim temiz, şuan serverlardan dolayı bağlantının koptuğu maçlar olabilir, paylaşırken aynı zamanda istatistik sayfasını da atın kimse o şahsın, bakalım gerçekten hileci mi.

Hocam karşınıza full bronz bir takım ve oyuncular abuk sabuk yerlerde çıkıyorsa bilin ki hileci. Normal oynadığı kadroyla hile yapanlar nadir.
  • Şikayet edilerek üyeliği iptal edilen hileci var mı? ben çok şikayet ettim ve takip ettim hiç biri temizlenmedi hele biri profesyonel ötesiydi Muhtemelen coin satmak üzerine bir sistem kurmuş, wedge000-wedge014, 55 , 888, 8887 ...... gibi bir sürü hesabı var ve bir yazılım sayesinde belli ki bilgisayar başında da durmuyor oyun kendi kendine maçlara giriyor ve coin attırıyor. defalarca karşıma çıktı bu farklı hesaplarla giriş ekranında hemen ok e basmıyordum tam tamına 35sn sonra rakip forma ekranında ok tuşuna basmazsa oyundan çıkıyordu. Game datadaki galibiyetleri falan filan EA ya hepsini anlattım. hiç birşey olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi single_factor -- 28 Eylül 2016; 21:58:03 >
  • Maçın ortasında çıkan bronzlar 3 maçta bir denk geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

hileci birine denk geldiğinde maç başlarken maçtan atıyor sen 100 coins falan alıyorsun maçın oynanmamış sayılıyor ama oyuncularının kontratlarından 1 maç eksiliyor yedeklerinde kondisyonu düşük olan varsa onlar toparlanıyor hileyi yapan kişide artık ne şekilde ayarladıysa maçı o skor ile kazanıyor

O zaman oyunun popülasyonunun %60-70 ' i hileymişte haberimiz yokmuş . Ben serverlarla kaynaklı falan olduğunu zannediyordum bu zamana kadar . Artık gördüğümüzü reportlarız.
  • ben ufaktan size anlatayım olayı. fut4 goldaah vs siteler ea dan görevli arkadaşlarla irtibat içindeler. yani dolaylı yoldan para kazanan oyun görevlileri var. ben fifa worl aktifken baya bir işin içindeydim ve durumları az çok çözmüştüm hatta bana hile programlarını bile yolladılar. bir takım kuruyorsun kim nerde nasıl oynuyor önemli değil. İlk golden sonra yada ilk taç atışı ilk faul vs oyun kopuyor ve hileci oyunu 3-0 5-0 gibi skorlarla kazanıyor. Parayı div1 de topluyorlar sürekli şampiyon olarak sürekli para kazanıyorlar böylece haksız rekabet çıkıyor ortaya 1 hesap 3 saate div1 e kadar yükselebiliyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.