Şimdi Ara

FIFA 17 Mobile (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
2.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ewet yok şöyle bi oyun var önce sen atak oyunu diye biyere tıklıyosun, ordan bi rakip seçiyosun, önce sen 45 dk gol atmaya çalışıyosun 45 dk bitince artık sıra rakibe geçiyor ne zaman oyarsa ozaman sıra sana geçiyor. sonra 2. 45 dk yı oynuyorsun falan filan saçma sapan bi sistem yapmışlar. fifa 16 ios 10 da atmaya başladı onuda oynayamıyorum doğru dürüst bende emulatörle androidde oynamaya başladım en baştan
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

ewet yok şöyle bi oyun var önce sen atak oyunu diye biyere tıklıyosun, ordan bi rakip seçiyosun, önce sen 45 dk gol atmaya çalışıyosun 45 dk bitince artık sıra rakibe geçiyor ne zaman oyarsa ozaman sıra sana geçiyor. sonra 2. 45 dk yı oynuyorsun falan filan saçma sapan bi sistem yapmışlar. fifa 16 ios 10 da atmaya başladı onuda oynayamıyorum doğru dürüst bende emulatörle androidde oynamaya başladım en baştan

Yeni birşeyler denemek istemişler ama futbolu başka birşeye benzetemeye çalışmışlar hocam sizin dediklerinize göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Bu adamlarda hiç zevk yok galiba normal bi oyun çıkarsınlar bari değişikliğe ne gerek var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar tekel ya
    Fantazi yapıyorlar hocam

• Fifa17 futbol oynamak icin indirilip ama adam gibi tek bir mac oynayamamaktir. Berbat bir oyun herhangi bir Lige katilmak isteseniz o ligde 2 takimda olsa basvuru limiti dolmus uyarisi veriyor. Bir haftsdir freekick cekmeyle 45 dakikalik atak fantezisiyle takiliyoz sanitim yakinda silerim bu oyunu. Nerde istedigin ligde mac yapmak nerde bu fifa17. Aldiklari lisanslara yazik, hayalkirikligi.

• Nba 2016 oynayan var ise aranızda bu oyuna aşikar. Çünkü sistem tamamen aynı o oyunla.

• AxiZebaniA kullanıcısına yanıt
    telefonda nba 2k16 nasıldı hocam?2017 çıktı indirmeyi düşünüyorumda güzelmi ?sadece career modmu var yoksa normal takımlarla lig yapılabiliniyormu?

arkadaşlar bide bu iphone da eskisi gibi cihaza karşı maç yapılamıyormu?normal türkiye ligini seçip lig yapmak istiyorum çaresi yokmudur acaba?

• Sitesinde demo sürümü var. Fakat Pc için sanırım
    Tanıtım video

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Hocam sistem şuydu nba 2016 mobil uygulamasında. 5 tane kadro düzeni var. Biri atak takımı biri defansif biri kısa takım biri şut bide büyük oyuncuların olduğu kadro. İsterseniz online başkalarıyla yapıyosunuz. 4 periyot üstünden herkes 2 tur oynuyo. Canlı etkinlikler var görevler falan onları yapabilirsiniz ya da sezon bölümünde telefona karşı gerçek nba takımlarıyla maç yapıp playoff a kalıp sezonu kazanmaya çalışıyosunuz.

anladım hocam.bende offline olarak cihaza karşı oynamak istiyorum.veya my player dan oynamak istiyorum.eğer öyleyse indiririm.peki oyun kalitelimiydi siz önerirmisiniz oyunu?

Hocam oyun görsel olarak falan iyiydi. Ama hep aynı şeyleri yapmak sıkıcıydı. My player gibi bir durum yok maalesef.

eminmisiniz hocam uygulama açıklama kısmında my player dan falan bahsediyor ama yokmu ki

• Oyun canlı online şekilde başkalarına karşı oynamanıza izin vermeyecek.Sadece off-line olarak saçma sapan maçlar yapabileceksiniz.Kesinlikle berbat oynanır ama sadece oynanır.
    Hocam eğer aynı oyundan bahsediyorsak nba mobile oyunundan eminim

benim dediğim 2k serisiydi hocam

• Arkadaşlar bugün yayınladığını duyurdular ama 2-3 güne platformlara gelir

• Hala çıkmadı ilginç 🤔

• Fifa Mobile Futbol adıyla markete geldi su anda indiriyorum hayırlısı bakalım ;D
     FIFA 17 Mobile

FIFA 17 Mobile

• Abi oyunu hiç beğenmedim resmen gelen gideni arattı .yani bu adamlar 1 sene bunun için mi uğraşmış akıl erdiremedim oyun oynanışı resmen berbat sadece oyunu içi bazı etkinlikler gelmiş onlar da saçma sapan modlar . Fifa sınıfta kaldı bu sene 👎👎👎

• Bende beğenmedim gerçi çok futbol oyunu da sevmem ama kardeşim çok oynuyor bu fifayı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.