Şimdi Ara

FIFA 17 Mobile (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    iOS da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynanış berbat olmuş birde o enerji olayı nedir abi ya futbol oyunu bu criminal case sanki ya gerçekten tam fiyasko olmuş oyun

• ligim var gelmek isteyen olursa kullanıcı adını yazsın yeter
  • nerde fifa 13 ler 14 ler oyunu resmen b*k ettiler.eskiden sabahlarada kadar online kasardık.yine çıkart paralı çıkart arkadaş oyunu biz parasını verip oynayalım.böyle saçma sapan şeylerle uğraşmayalım.ben mesela telefona karşı normal sezon yapmak istiyorum beni neden ut yle uğraştırıyorsun.valla en büyük zevkim maç yapmaktı onuda batırdılar.ingilizcesi iyi olan birileri lütfen şu ea ya bi mail atın tekrar eskisi gibi gelsin yaa.

• Sa arkadaşlar

Adana Birleşik Devletleri olarak ligimiz mevcuttur gelmek isteyen arkadaşları bekleriz.
  • kardesim sammolini takimin adi davet edersen sevinirim baska liglere basvuru dolu diyor giremiyorum..

• Arkadaşlar lige masıl katılacaz, her istek gönderişimde lige başvuru limitine ulaşıldı gibi bi hata geliyor

• Pas şut kontrolleri ile nasıl oynanıyor defansdaki adamlarım koşmuyor sprinte basmama rağmen anlamıyorum son güncellemeden sonra böyle oldu .

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.