Şimdi Ara

FIFA 16 Spotçular STOK Takip Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
2
Favori
11.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zekeriya562562

quote:

Orijinalden alıntı: mustafayalazı

Arkadaslar bende bu sene pes ten fifa ya gecis yapicam, alismamisim tabi pes olunca ucret odememeye :) simdi arala falan baktim 180 tl(pc icin) falan diyor, sizce de cok yuksek degil mi fiyatlar. Şöyle 100 tl ye alabilcegimiz yerler var midir acaba ?

Burası playstation konusu pc konusunda yardımcı olabilirler

Kusura bakmayin farkedemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar gunaydin.
    Bugun kim bulup nerden ve ne kadara aldigini yazarsa hepimiz bir yerden hareket etmis oluruz. Birde ben xbox kullanicisiyim xbox icinde varsa yazarsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili Spotçu kardeşlerimizden bir ses yok oyun akşama kalmasa iyidir beyler.
  • Ankara içi var mı ?

• hey ggidi günler 12 -15 arası spotçuların kapısında dolanıyoduk bu sene çalışıyoruz anca yarın akşam alabilirim :D
  • Ankara'da çoğu salı gününe kaldı diyor.

İyi ki dijital almışım ne olur ne olmaz. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben birkac noktayı aradım verilen cevap klasik " Ürünün fiyatı ve ne zaman geleceği belli değil."
  • Anadolu yakasinda bilinen guvenilir yer tavsiye edebilir misiniz?

• Allah spotçunun eline düşürmesin, bu akknin de belasını versin...
  • Arkadaşlar oyun ist a neredeyse girmek üzere az kaldı

• Hocam bayramdan sonraya kalirsa iptal edebiliyormuyuz n11 den sipariş vermiştim iptal süreci nasildir ?

• Bence bugunde gelmicek icimde oyle bir his var.

• Herkese merhabalar arkadaslar.Oyun depolarda 2 gundur ıstanbulda fakat satıs yasagı oldugu ıcın cıkarılamıyordu fakat bugun ogleden sonra ıstanbulda dagıtım yapılacak ve ankarada ıse aksam saatlerınde olucak ulasım sebebıyle ıstanbul ankara arasındakı bılgı kesındır ıyı eglenceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunayefkan

Herkese merhabalar arkadaslar.Oyun depolarda 2 gundur ıstanbulda fakat satıs yasagı oldugu ıcın cıkarılamıyordu fakat bugun ogleden sonra ıstanbulda dagıtım yapılacak ve ankarada ıse aksam saatlerınde olucak ulasım sebebıyle ıstanbul ankara arasındakı bılgı kesındır ıyı eglenceler.

Hocam saat kaç gibi dağıtılır

• quote:

Orijinalden alıntı: Ufkrkmz

quote:

Orijinalden alıntı: tunayefkan

Herkese merhabalar arkadaslar.Oyun depolarda 2 gundur ıstanbulda fakat satıs yasagı oldugu ıcın cıkarılamıyordu fakat bugun ogleden sonra ıstanbulda dagıtım yapılacak ve ankarada ıse aksam saatlerınde olucak ulasım sebebıyle ıstanbul ankara arasındakı bılgı kesındır ıyı eglenceler.

Hocam saat kaç gibi dağıtılır

Ogleden sonra 2-3 gıbı satısa cıkar dıye dusunuyorum ankarada ıse hemen hemen 9-10 bulur otobusle gıdecegı ıcın oyunlar.
  • Bakırköyde herkes 2-3 gibi dağıtılcak 5 de alabilirsiniz diye tek ağızdan konuşuyor. Doğubanktakiler ise hiç belli değil diyor bakırköyde söyledikleri fiyatları 200-240 arası değişiyor.

• 1 hafta beklemekten bir şey olmaz.1 hafta bekleyin şuan 220ye satılan oyun bir hafat sonra 180 olacak.
  • Kadikoy syd'ye sordum. Ogleden sonra arayin henuz belli degil dediler.

• Bugünde beklemekle gecicek anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ufkrkmz -- 21 Eylül 2015; 10:59:45 >
  • siz yine istanbuldasınız hemen ulaşabileceksiniz diğer illerdekiler napsın :(
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.