Şimdi Ara

FIFA 16 -Oyun Çıktı- (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
388
Cevap
3
Favori
8.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vahlok

Bayern ve Barça Real ayarında değil mi

Öyle de adama Bayern ters geliyordur mesela, onaylamaz maçı. Juve Chelsea falan gelene kadar sürekli dener.
  • Oda doğru. Ama en azından şöyle olmalı. Filterler var ya oyunda. Mesela bi filter var aktifleştirince kulüp takım kulüp takımla milli takım milli takımla oynuyor. İspanya vs RM gibi bir durum olmuyor. Bunun gibi bir filter getirilebilir. Realistliği sevdiğimden diyorum . Ronaldo karşısında Ronaldo olunca oynayasım kaçıyor
  • Şu konunun adını değiştir @Gencay :)

Ayrıca bugün Beta günü, ilk izlenimlerimizi paylaşırız
  • Beta malini kabul etmiştim , nasıl beta'yı indirebilirim bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musketeer.

Şu konunun adını değiştir @Gencay :)

Çağlar , beta kod temin etme şansımız var mı bir şekilde ?
  • Beta kodu varsa fazladan çok makbule geçer be :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Beta malini kabul etmiştim , nasıl beta'yı indirebilirim bilen var mı ?

Tekrar mail gelecek Ömer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

quote:

Şu konunun adını değiştir @Gencay :)

Çağlar , beta kod temin etme şansımız var mı bir şekilde ?

EA 10 gün önce mail attı katılım için o maili onaylamak gerekiyordu. Onun dışında alınıyormu bilmiyorum. Bugün başlayacak ancak gelen giden yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Beta malini kabul etmiştim , nasıl beta'yı indirebilirim bilen var mı ?

Tekrar mail gelecek Ömer.

Tamamdır Çağlar beklemedeyiz
  • Gece gelecek sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kod geldi. Maillere bir bakın isterseniz.

• Benim kod da geldi , indiriyor şu anda , eve gidince dalacağım ..

Pes 16'yı da denedim , oyun çok hızlı geldi , biraz yavaşlarsa zevkli olabilir ama şu haliyle aşırı arcade olmuş.
  • Beta kodu nasil temin edebilirim

• Dün gece 3 maç yaptım. Özellikle ikili mücadeleler pas ve şut sistemleri baştan yaratılmış. İkili mücadelelerde gamepadin titremeside çok farklı bir hava katmış. Yağmurlu maçlarda ayrıca zevkli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretasman30

Beta kodu nasil temin edebilirim

Ayrıca temin edemiyorsunuz maalesef.
  • quote:

Dün gece 3 maç yaptım. Özellikle ikili mücadeleler pas ve şut sistemleri baştan yaratılmış. İkili mücadelelerde gamepadin titremeside çok farklı bir hava katmış. Yağmurlu maçlarda ayrıca zevkli.

Oyun yavaşlamış mı 14 gibi? Santradan depara kalkıp gol atma olayı bitmiş mi?

• quote:

Dün gece 3 maç yaptım. Özellikle ikili mücadeleler pas ve şut sistemleri baştan yaratılmış. İkili mücadelelerde gamepadin titremeside çok farklı bir hava katmış. Yağmurlu maçlarda ayrıca zevkli.

Stoperler Fifa 15'deki gibi adamları boş bırakmıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

quote:

Hayır oyuncular sahanın tamamını kullanıyorlar. Top neredeyse oraya gitmek yerine savunacaklarmı atağamı çıkacaklar biliyorlar. Savunmadalarmı atakmı yapıyorlar bilinçlenmişler sürekli kendini gösteren birileri var, deli gibi el kaldrımak yerine farklı vucüt haraketleriylede yerlerini belli ediyorlar.

Aynı zamanda kaleciler açılacakları zaman son stoperle aralarında mesefaye göre duraksıyorlar. Yani pozisyon gereği çıkışlarıda değişmiş. Hava toplarında stoperlerde santraforlarda kafa topların harikalar yaratıyorlar. Ben gerçekten beğendim. Fiziksel olarak gerçeğe çok yakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahlok

quote:

Oyun yavaşlamış mı 14 gibi? Santradan depara kalkıp gol atma olayı bitmiş mi?

Rakip alan kalabalıksa sana boşluk vermiyorlar kolay kolay. Yapay zeka oyunu iyi parselliyor. Oyun gerçekten yavaş ve pas yapacak alanların var, takım arkadaşların sana pas yapma imkanı sunacak yerlere kaçıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

quote:

Hayır oyuncular sahanın tamamını kullanıyorlar. Top neredeyse oraya gitmek yerine savunacaklarmı atağamı çıkacaklar biliyorlar. Savunmadalarmı atakmı yapıyorlar bilinçlenmişler sürekli kendini gösteren birileri var, deli gibi el kaldrımak yerine farklı vucüt haraketleriylede yerlerini belli ediyorlar.

Aynı zamanda kaleciler açılacakları zaman son stoperle aralarında mesefaye göre duraksıyorlar. Yani pozisyon gereği çıkışlarıda değişmiş. Hava toplarında stoperlerde santraforlarda kafa topların harikalar yaratıyorlar. Ben gerçekten beğendim. Fiziksel olarak gerçeğe çok yakın.

Yani stoperlerin,rakip gelirken ortayı boş bırakma sorununu çözmüşler tek istediğim şey buydu.
    15'de bu yüzden sinirimden gamepad'e şiddet uyguluyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.