Şimdi Ara

FIFA 16 -Oyun Çıktı- (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
3
Favori
8.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fifa'nın messi aşkı ne zaman bitecek? Baydılar iyice. Başka oyuncu mu kalmadı kapak yapacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hiç sevmem şu katalanları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 teki kapak daha guzeldi. Bir de messi nedir ya yeter artik eskiden ne guzel rooney vardi

• Fifa 16'yı aldırtmak için adamlar Van Persia'yi aldı ya lan.Helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: spartakus35.5

Bu fifa'nın messi aşkı ne zaman bitecek? Baydılar iyice. Başka oyuncu mu kalmadı kapak yapacak.

Dünyanin en iyi oyuncusu varken digerlerine ne hacet.

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Orijinalden alıntı: spartakus35.5

Bu fifa'nın messi aşkı ne zaman bitecek? Baydılar iyice. Başka oyuncu mu kalmadı kapak yapacak.

Dünyanin en iyi oyuncusu varken digerlerine ne hacet.

Ben bu dünyanın 'en iyi oyuncusunu' Arjantin milli takımında hiç göremiyorum. Barcelona'da Xavi ile İniesta gibi oyuncular sayesinde Messi 'yıldız' olmuştur. İniesta'lı Xavi'li İspanya milli takımı şampiyonluklar yaşadı Messi'li Arjantin'de sonuç yok. Futbol takım oyunudur. Tek adama indirgenmemeli.

• Dünyanın en iyi oyuncusu kişiden kişiye değişir. Bana göre Ronaldo.
  • Hem playstation hem xbox'ta fut oynayan var mı? Varsa karsılastırabılır misiniz? Oynayan sayısı arasında, rakip bulmada veya piyasadaki kart sayısında fark var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stadyum listesi açıklandı, Türkiyeden yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 6 Ağustos 2015; 0:21:21 >
  • Resmi Türkiye sayfasıda varmış.
    Videolar resmi sayfasıyla eş zamanlı olarak Türkçe geliyor.
    https://www.youtube.com/user/easportsfifaturkiye

ilk mesaja eklerseniz güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exent4246o -- 7 Ağustos 2015; 9:34:24 >
  • Vay be fifa başlığı bile ölü :(

fut draft güzel gözüküyor. Asıl beklediğim coop ultimateti ama draft da eğlence katacaktır. Yeterki ödül sistemi düzgün olsun.
  • Ekledim ilk mesaja.

Deathcallsdeath FIFA konusu bile boş diyorsun ama asıl FIFA kimsenin umrunda değil artık doğal olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 7 Ağustos 2015; 10:51:23 >
  • Şöyle bir haber var.
    http://www.aksam.com.tr/ekonomi/tribunler-turkce-bagiracak-maci-turk-spiker-anlatacak/haber-429186
    Habere göre Fifa 17'de Türkçe spiker,Türk takımlarının tezahüratı ve Önde gelen Türk takımları olacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

Şöyle bir haber var.
    http://www.aksam.com.tr/ekonomi/tribunler-turkce-bagiracak-maci-turk-spiker-anlatacak/haber-429186
    Habere göre Fifa 17'de Türkçe spiker,Türk takımlarının tezahüratı ve Önde gelen Türk takımları olacakmış.

Kaynak sağlam değil tabi ama geçen gün Aral FIFA ilk kez Türkçe diye haber yaptı 16 için, bu spiker için ilk adım olabilir.
    Oyun baya oynanıyor burada, özel kapak falan da yapmaya başladılar gerçek olabilir yani.

• Umarım gerçektir.
    Oyun gerçekten de Türkiye'de fazla oynanıyor, orjinal satışlarının yüksek olmasının başlıca sebebi pc sürümünün henüz tam anlamıyla kırılamamış olması.Oyun çıkalı 10 ay oldu hala kırılmış sürümü piyasadaki işlemcilerin %80'inde çalışıyor.
    Ancak farklı bir sorun var.Türkiye'den satın alanların çoğu us store yada türevleri yabancı store'lardan oyunu alıyor(Türkiye fiyatları ortada).EA geçen aylarda Fifa 15'de Türkiye ligini oynayanların %80'inin yabancı olduğuyla alakalı veri paylaşmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exent4246o -- 9 Ağustos 2015; 12:37:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

Umarım gerçektir.
    Oyun gerçekten de Türkiye'de fazla oynanıyor, orjinal satışlarının yüksek olmasının başlıca sebebi pc sürümünün henüz tam anlamıyla kırılamamış olması.Oyun çıkalı 10 ay oldu hala kırılmış sürümü piyasadaki işlemcilerin %80'inde çalışıyor.
    Ancak farklı bir sorun var.Türkiye'den satın alanların çoğu us store yada türevleri yabancı store'lardan oyunu alıyor(Türkiye fiyatları ortada).EA geçen aylarda Fifa 15'de Türkiye ligini oynayanların %80'inin yabancı olduğuyla alakalı veri paylaşmıştı.

Türkiye Ligi'ni oynayanların yüzde seksenini yabancı sanmak da komikmiş yalnız, hiç mi iplere falan bakmamışlar? Anlamadım cidden ligi oynayanlara bakıp onların keyinin alınma yerine bakarak mı yabancı olduklarını tespit etmişler? Koca EA de böyle bir şey yapmaz herhalde, belki de cidden yabancılar oynuyordur yüzde seksen.

• Pardon yabancı oynama oranı %80 değil,%85'miş.
    http://www.bolumsonucanavari.com/f12010HaberDetay-FIFA_15_istatistiklerinde_Galatasaray_Ustunlugu-76971-0

• 16'da seasons moduna bi filtre daha getirmeleri lazım. Aynı takıma karşı oynamak istemiyorum. RM - RM maçı olduğunda mecburen oyunu kapatıp açıyorum, oyuna girse ben çıksam mağlubiyet sayılıyor. Maça girmeden en azından rakibin ne aldığını görelim bi onayla diyelimde öyle girsin maça. İnşallah böyle birşey gelir.
  • Böyle de kimse kendisinden güçlü takımla oynamaz.
  • Bayern ve Barça Real ayarında değil mi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.