Şimdi Ara

FIFA 16 -Oyun Çıktı-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
3
Favori
8.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yarın EA'in resmi Youtube kanalından tanıtılacak:
    https://www.youtube.com/channel/UCoyaxd5LQSuP4ChkxK0pnZQ?sub_confirmation=1

En büyük beklentim santradan gol sorununun çözülmesi.

EA Sports TR Youtube sayfası, tüm resmi videolar bu adresten izlenebilir:
    youtube.com/user/easportsfifaturkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 27 Eylül 2015; 0:30:13 >

• Oyundaki sacmaliklari yazsam ilk sayfayi komple kaplarim.En buyuk istegim 10 yasinda troll oyunu olmasin yeter.
    Bu senede 15 gibi olursa allah carpsin almayacagim.Bu yemin burda dursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: team1907

Oyundaki sacmaliklari yazsam ilk sayfayi komple kaplarim.En buyuk istegim 10 yasinda troll oyunu olmasin yeter.

Olm her akşam karnımıza ağrılar giriyor oynarken..Fifa 16'yıda makara niyetine alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: team1907

Oyundaki sacmaliklari yazsam ilk sayfayi komple kaplarim.En buyuk istegim 10 yasinda troll oyunu olmasin yeter.

Valla ben almayı düşünmüyorum hocam, 6-7 ay sonra Access'e eklenince oynarım artık. Her sene bir saçmalık oluyor oyunda, boşuna 120-130 lira kaptıramam artık sinir bozan bir oyuna.
  • Aynen olm komedi filmi izlerken bu kadar gulmuyorum ben.Futbol oynuyoruz gulmekten yerlere yatiyoruz cidden cok ilginc.

Valla kotu olursa access e dusuncede almam ben omrumden temiz 10 yili goturdu fifa.

• Fifa 15 eski serilerinden daha kötü, fizik motoru ekliyeceğiz diye adamları mallaştırdılar. Daha az önce başıma geldi topu almadan üstünden geçerek koşuyor sanki toptan kaçıyorlar. Access oyunu artık.
  • Hakemin tepkileri cok sacma olmus . Adam öldurmeye kayarak top aliyor , sen azicik forma cekiyosun faul . Adam takla atiyor onumde faul yok diyor bazen ulan o taklaya sadece duduk calinir zaten .

• hocam isterseniz ana konu olarak değiştirin.

• ilk video geldi

• darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    Kadın futbolcuların eklenmesi haricinde yenilik 0. Videonun son 15-20 saniyesi bile bunu anlamanız için yeterli bir süre.
  • Kadin futbolcular cok lazimmis gibi koymuslar.Once sacmaliklar olmayan duzgun bir futbol oyunu yapin sonra koyarsiniz bunlari

• adamların kadın futbolcuları dahil etmesi bile başlı başına bir olay nasıl yenilikten sayılmıyor anlamıyorum , pes daha lisans alamıyor , 2016 da yine tercih Fifa olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Borealwinner -- 28 Mayıs 2015; 19:35:45 >
  • cahilligimi maruz gorun lütfen, fifa 16 xbox360 platformuna cıkacak mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okantekin17

cahilligimi maruz gorun lütfen, fifa 16 xbox360 platformuna cıkacak mı acaba ?

Maruz değil mazur görürüz hocam. :) Evet çıkacak ama kadınlar onda da olur mu bilmiyorum. Artık yenilik gelmez 360'a sadece kadro güncellemesinden ibaret olur oyunlar ama kadın ligi de kadro güncellemesinden ibaret bir şey de sayılabilir. Yani gelebilir de gelmeyebilir de.
  • kim ne derse desin herkes bi fifa alıcak ve oynıyacak.Pes ten çöp değilse her türlü fifa alınır

• Kadın futbolu nedir harbi şaşırmış bunlar.
  • Fifa 14 ile 15 arasındaki fark kadar olmayacak gibi bu sene. Çünkü geçen sene grafikler, animasyonlar, kaleciler, Superlig, atmosfer ufak detaylar, premier lig vs. baya baya farklı oyundu. EA Access'e eklenmeden önce oyunu almamak için zor tutuyordum kendimi.

Ama Fifa 16'yı 1 sene rahat bekleyebilirim gibi, o 15'de ki değişimi veremeyecek gibi. Zaten daha ne yapılabilir ki diyor insan :)
  • Şampiyonlar ligi yine yok

• Ergenler, Serenay Aktaş yapıp Pro Cluba salacak
  • Daha neler. Vay be
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.