Şimdi Ara

FIFA 15'te Türkiye Ligi'ndeki Bütün Takımlar Olacak (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
2
Favori
5.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkçe çıkar mı lütfen olumlu yorum atın

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Haberi görünce ucan adam sabriye döndüm lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alike03 -- 7 Ağustos 2014; 16:02:36 >
  • Oyunun çıkmasına az kala kim beklerdi ki ligimizin duyurulmasına? Deliye döndük bu haberi görünce! Teşekkür ederim TFF !

• Kıymetlimisss!

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

kendinize saygınız varsa şu oyunu torrent ıvır zıvırdan indirmek yerine ORJİNAL alın !!

bu oyunu orjinal almayınca zaten hiç bir keyfi olmazki , oyundaki online modlar mükemmel zaten diğer kısımlarla pek ilgilenmiyor benim gibi bir çok kişi :)
  • Resmi video burada. Beğenin, paylaşın beyler. Orjinal alın, aldırın.

• R.I.P PES

• yalnız forumlara baktım da bizden çok yabancılar sevinmiş.
    bizim ligde silver oyuncular FUT'de bulunmaz nimetler olacak gibi.
  • Stadlardanda olcak mı ? Enazından TT Arena ile Şaracoğlu olsa iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben artık ümidimi kesmistim süper oldu bu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByKryL -- 7 Ağustos 2014; 16:20:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

yalnız forumlara baktım da bizden çok yabancılar sevinmiş.
    bizim ligde silver oyuncular FUT'de bulunmaz nimetler olacak gibi.

Emenike - Caner - Sow - Sneijder BPL 'de bile yok hocam tabii ki sevinecekler.

• Süper haber
  • Peki fifa 14e yansıma şansı olabiliyormu bu türk oyuncular.kıyak yapıyormu ea 14 cülere nasılsa momentum yüzünden oynamıyorum, ruh sağlığımı düzeltmişkentürkleri eklerlerse 14 e azıcık oynarım.bir umut işte sevabına fifadan yardım beklemelici bir durum, saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

beyler bsc nin verdiği ss de trabzonlu oyuncu var kim o henriqe ama aylar evvel gitti trabzondan yani bize sızdırmadan aylardır koyacaklarmış saten türkiye ligini<br> veya onu özellikle seçim biz aylardır çalışıyorduk imajini koymak istediler

Henrique değil malouda 15 numara çünkü fotoda yüzüde malouda ya benziyor

• onur kıvrak- gökhan gönül-bruno alves- chedu-caner-melo-meireles-diego-sneyder-sow-dembaba ultemate team kadrosununu şimdiden yaptım....

• Gelde alma Şaka bi yana uzun sürenin ardından FIFA satın alacağım gibi duruyor.

• bu mantığı hiç çözemedim :) ... lan sağa sola para verirsiniz reklam yapmak ülkeyi tanıtmak markayı tanıtmak için .. ama oyunlarda kullanılırken oyunu yapanlara para vericeğinize para istersiniz !?? .. lan tüm dünya da oynana oyundan daha güzel reklam mı olur? adamlara çuvalla para verip reklam vericeğinize para isteyim isim hakkını kullanmak için izin veriyorsunuz ... benim mantığım almıyor ... biri açıklasın ... araba oyunlarında da öyle .. mercedes bmw audi tv de reklam oynasın diye bissürü para verir tv den para mı alıyo reklamı oynadı diye??? yooooo !! ee niye oyunlarda kullanılması için para talep ediyo? oyunlar reklam aracı değil mi? ...

• Bekle beni ultimate team. Konya geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpugur

bu mantığı hiç çözemedim :) ... lan sağa sola para verirsiniz reklam yapmak ülkeyi tanıtmak markayı tanıtmak için .. ama oyunlarda kullanılırken oyunu yapanlara para vericeğinize para istersiniz !?? .. lan tüm dünya da oynana oyundan daha güzel reklam mı olur? adamlara çuvalla para verip reklam vericeğinize para isteyim isim hakkını kullanmak için izin veriyorsunuz ... benim mantığım almıyor ... biri açıklasın ... araba oyunlarında da öyle .. mercedes bmw audi tv de reklam oynasın diye bissürü para verir tv den para mı alıyo reklamı oynadı diye??? yooooo !! ee niye oyunlarda kullanılması için para talep ediyo? oyunlar reklam aracı değil mi? ...

Reklam başka ürünü kullanıp satış yapmak başka.

Farkı anlatayım ben sana.

Şimdi bu konuya bakalım. Konuda bir çok insan pes oynuyodum artık fifa alacağım diyor.

Ne oldu burada? TFF adını kullanarak fifa satışlarını arttırmış oldu.

Burada tff ürün, ea o ürünün cazibesini kullanma hakkını satın aldı.

Gelelim oyunlara, burdada aynı mantık.

Sen oyunlarında gerçekciliği artırmak için orjinal markaların araçlarını oyuna koymak istiyorsun.

Mercedes ürünü üretmiş sen ondan faydalanıp kendine değer kazandırıyorsun.

İşte bu reklam mantığına ters düşüyor.

Tvde reklamı kim bekler? Reklam olsun kim ister?

Reklam kuşağıyla reyting kazanan bir tv kanalı var mı?

İşte fark bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.