Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (648. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.114
Cevap
87
Favori
545.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kadiköyde ps4 icin en uygun fiyatlı fifa 15 nerede

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam beyler,
    Ben tahminen yıl başı gibi PS4 alacağım ama o zamana kadar Fifa 15'i almayı çok istiyorum doğrusu. Yeni nesil ile ilgili çok bilgim yok, ancak bir yerde 10-20$ karşılığında eski nesilden yeni nesile aynı oyunu geçirebileceğimizi okumuştum sanırım. Doğru mudur bu? Aydınlatacak var mı? Dert yandığınız şeylere de fazla aldanmayın bence; çünkü 14 de böyleydi yamalar, patch'ler vs. ile düzeltmişlerdi.

İyi günler dilerim hepinize.
  • architectbilal A kullanıcısına yanıt
    Dostum öncelikle teşekkürler. Ayarlardan manuel yaptım, outo swici. Önce offlineda denedim ( gerçi çocuklar ağlayınca oda yarım kaldıya, neyse) dediğin gibi ilk dezavantajı her defasında basmak lazım, ki buna alışkın değiliz haliyle. Tabi şuda var, ki buda dediğin gibi defans hattı hiç bozulmuyor, çakılı bekliyor görev yerinde. Tabi alışmak lazım bu oynanışa. Alışırsam çok faydası olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Arkadaşlar Fenerbahçe ile oynarken taraftarlar gaza geliyor "Fenerbahçe sen çok yaşa" Bunun diyorlar gerisi yok bir anda sessizliğe boğuluyor stat. Böyle birşey yeni nesilde de var mı?

Edit : Galatasaray'da da aynısı oluyor.

Sesleri kısılmıştır

Yav he he.

3 büyüklerin hepsinde oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hcsatHD

Seasons da felan istatislikler sıfırlancakmı ????

bilen yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

quote:

Orijinalden alıntı: wasaby

Beyler süper ligin match day live sayfası nasıl?imkanı olan gösterebilir mi acaba?

Bu özellik çok hoşuma gitti

Buyur hocam istediğiniz kısım

çok teşekkür ederim hocam.bu özellik cidden çok iyi olmuş oyunda :)

• beyler kariyer modda sosa diye arattığımda beşiktaştaki futbolcu çıkmıyor. abuk sabuk ismi sosayla alakası olmayan adamlar listeleniyor. daha sonra beşiktaşın kadrosunu listeledim buldum adamı. bu listeleme neye göre oluyor anlyan varsa anlatabilir mi?

bir de sosa beşiktaşın kick off kadrosunda yok. o nasıl iş ya? bir türlü bulamadım. kick off kadrosunu bırak, edit player kısmında bile yok

• Fifanin en iyiyken boyle degisime girmesini takdir ettim. Ama olmamis daha, bu oynanis uzerinden giderek hatalar duzeltilirse hersey 2016 da daha guzel olabilir.. artik guncellemeyle duzelecek gibi degil 15..

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRealScout

Selam beyler,
    Ben tahminen yıl başı gibi PS4 alacağım ama o zamana kadar Fifa 15'i almayı çok istiyorum doğrusu. Yeni nesil ile ilgili çok bilgim yok, ancak bir yerde 10-20$ karşılığında eski nesilden yeni nesile aynı oyunu geçirebileceğimizi okumuştum sanırım. Doğru mudur bu? Aydınlatacak var mı? Dert yandığınız şeylere de fazla aldanmayın bence; çünkü 14 de böyleydi yamalar, patch'ler vs. ile düzeltmişlerdi.

10-20$ a oyunu değiştirme gibi birşey yok hocam.Kardeşlikle alabilirsin veya Psn'den 59$ a alabilirsin.Hemen almak istiyosan da spotçular en uygunu ama 4-5 gün daha bekle derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FenerliEsnaF -- 24 Eylül 2014; 19:25:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

quote:

Selam beyler,

10-20$ a oyunu değiştirme gibi birşey yok hocam.Kardeşlikle veya Psn'den 59$ a alabilirsin.

https://www.playstation.com/tr-tr/legal/playstation-3-to-playstation-4-digital-upgrade-programme-full-instructions

Şöyle bir şey var ama sadece indirimli galiba, belli fiyat yok. Teşekkürler ilgilendiğiniz için.

• quote:

quote:

quote:

Beyler süper ligin match day live sayfası nasıl?imkanı olan gösterebilir mi acaba?

Arkadaslar ben oyunun bu kismini ps3 te bulamiyorum

• La dün Sosa vardı bugün yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: quanch

La dün Sosa vardı bugün yok.

aynen ben de sabahtan beri onu öğrenmeye çalışıyorum, üstte sordum zaten. online kadro muhabbetini kapatıyorum, yine de yok sosa. kariyer modda var kick off ta yok.
  • quote:

Selam beyler,

okuduğun şey ps3ten ps4'e geçirme olabilir. yani ps3 oyunun varsa, oyunun kod'unu playstation network internet sitesinde giriyorsun, yeni kod veriyorlar, o kodla yanılmıyorsam az bi farkla oyunun ps4 versiyonunu oynayabiliyorsun.
  • quote:

Selam beyler,

o ozellik vardi ama en basta. ve sadece belli basli 3-4 oyun icin vardi. nba 2k14'u ps3'te alanlar, 10-20 dolara ps4'e yukseltebiliyordu ama bitti o ozellik. zaten fifa icin kullanilamazdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: LopezCarte

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar ben oyunun bu kismini ps3 te bulamiyorum

eski nesillerde yok hocam o özellik

• UT için pack açıyorum arkadaşlar 4600 fifa pointsle, beklerim

http://www.twitch.tv/yigitdgrc
  • Oyunu Sanalkart ile PSN'den alabilir miyiz?

(Ps4 icin...)

• quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Maşallah :) Nat 1 isi farkli durum zaten onda da lag oluyorsa size denk geliyor o zaman ya da 15 e ozgu server sorunu olabilir. Ben dah 4 5 mac yaptim 15'te daha sorun olmadi. Nat 1 bizim memlekette zor galiba. Yurtdisinda misiniz ?

Yok hocam üniversitede asistanım iş çıkışı ofiste oynuyorum arada ama dün ilk gün gazıyla çok canımı sıktı server o hışımla evde bir daha denedim yine sorunluydu sinirimi bozdu ben yıllarca peste eziyet çekip pingdir jitterdir ev içi hattır port açmadır hepsini mecbur öğrenen biriyim dün akşam ki bağlantı değerlerimle ve ping jitter ile hiçbir sorunumun olmaması gerekirdi belki utde div 6 da olduğum için az rakip olduğu için de olabilir ama yine de çekilcek eziyet değildi

• quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

Oyunun beğenmediğiniz yönlerini beni alıntılayarak yazarmısınız? Ea forumuna konu açıcam

dostum benim beğenmediğim yönler, kaleciler bazen çok kötü pozisyon alıyor ve çok saçma goller yiyolar. santralar sorunlu bazen direkt dümdüz giderek gol atan oluyo. aklıma gelenler bunlar şimdilik.
  • 
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.