Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
18.142
Cevap
97
Favori
516.062
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION
Giriş
    2018 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_00

quote:

Orijinalden alıntı: kingkong100

Fifa 15 oyununu yerden yere vuruyorsunuz Allahin askina Pes 2015 demosunu indirin gorun bakalim oyle salliyorsunuzya acin oynayin bakalim size sunu soyleyeyim Pes 2015 oyunu Fifa 15 in yaninda 16 bitlik oyun gibi duruyor :)

Fifa 15 inanilmaz olmus kiymetini bilin daha ne yapsin adamlar.

Şakamısın sen birader?PS4 Fifa 14 ile millet karşılaştırıyor kafa basmıyor senin herhalde.Her Fifa 15'e kötü diyene PESçi damgası vurmak kolayınıza geliyor herhalde..Kötü diyenlerin bende dahil hepsi PS4 için veya PS3 için dünya kadar verip oyunu deneyen insanlar , onun için boş boş konuşup durma bence..

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_00

quote:

Orijinalden alıntı: kingkong100

Fifa 15 oyununu yerden yere vuruyorsunuz Allahin askina Pes 2015 demosunu indirin gorun bakalim oyle salliyorsunuzya acin oynayin bakalim size sunu soyleyeyim Pes 2015 oyunu Fifa 15 in yaninda 16 bitlik oyun gibi duruyor :)

Fifa 15 inanilmaz olmus kiymetini bilin daha ne yapsin adamlar.

Şakamısın sen birader?PS4 Fifa 14 ile millet karşılaştırıyor kafa basmıyor senin herhalde.Her Fifa 15'e kötü diyene PESçi damgası vurmak kolayınıza geliyor herhalde..Kötü diyenlerin bende dahil hepsi PS4 için veya PS3 için dünya kadar verip oyunu deneyen insanlar , onun için boş boş konuşup durma bence..

Boşver kardeşim aynen dediğin gibi oyuna kötü diyince kötü oluyoruz halbuki alır fifa 14 oynarım diyen de biziz bazılarının babasının firması ya ea da konamide herkesi kendileri gibi sanıyorlar.

• Yarbay
    2018 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: niomer1

Fifa 2015 offline oynanabiliyor mu? Yani ben İngiltere Ligi nden Liverpool u seçip hem Premier League de hem ŞL de hemde FA Cup ta oynayabiliyor muyum ?

Birde offline olarak kendi seçtiğim 20 takımla/ülkeyle turnuva düzenleyebiliyor muyum?

Fifa2014 te bunlar yoktu, 15 te de yoksa almayacağım.

Teşekkürler...
    quote:

Orijinalden alıntı: niomer1

Fifa 2015 offline oynanabiliyor mu? Yani ben İngiltere Ligi nden Liverpool u seçip hem Premier League de hem ŞL de hemde FA Cup ta oynayabiliyor muyum ?

Birde offline olarak kendi seçtiğim 20 takımla/ülkeyle turnuva düzenleyebiliyor muyum?

Fifa2014 te bunlar yoktu, 15 te de yoksa almayacağım.

Teşekkürler...

Bunlar yoktu dediğiniz en ust satırdakilerin hepsi vardı fifa 14 te girin kariyer moda secin manager modu lig fa cup lig kupası avrupa kupası hepsine gidiyorsunuz zaten ?

2. satırdaki sorunuzu bilmiyorum.
    |
    |

• Yarbay
    7254 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

quote:

Orijinalden alıntı: wasaby

Beyler süper ligin match day live sayfası nasıl?imkanı olan gösterebilir mi acaba?

Bu özellik çok hoşuma gitti

Buyur hocam istediğiniz kısım

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Beyler süper ligin match day live sayfası nasıl?imkanı olan gösterebilir mi acaba?

Bu kısım çok güzel olmuş, Türkiye Süper Liginden haberler ve fotoğraflar görmek, keyif verici ve farklı bir duygu

Konami şirketi, Türkiyeyi çok boşladı. Oyununa Türkçe menü getirdi, bir daha Türkiye ile ilgili en ufak bir şey yapmadı, elinin tersiyle iteledi.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: AYAKKABI_KUTUSU

Dün akşam oyunun tam surumunu arkadaşımda oynadım , oyun resmen langırta dönmüş. Berbat kamera açıları , direkte patlayan toplar , acayip kaleciler , sahada karınca misali durmadan yer değiştiren futbolcular.Geçen sene ps4 deki fifa 14 buna bin basar.
    quote:

Orijinalden alıntı: piocu

Dün akşam oyunun tam surumunu arkadaşımda oynadım , oyun resmen langırta dönmüş. Berbat kamera açıları , direkte patlayan toplar , acayip kaleciler , sahada karınca misali durmadan yer değiştiren futbolcular.Geçen sene ps4 deki fifa 14 buna bin basar.

hadi sen git pesini oyna, o çok süpermiş
    |
    |
    Gecen sene fifa 13 online dolumuydu fifa 14 den sonra ? Fifa 14 online oyniyan kalirmi fifa 15 ten simdilik uzak kalicaklar icin bir soru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gözüme çarpan en büyük hata kırmızı kartlarda daha hakem elini cebine götürmeden skorboardda takımın üstünde kırmızı kartın belirmesi. Bu çok basit bir hata olmuş.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Virtual Reality

quote:

quote:

Bu kısım çok güzel olmuş, Türkiye Süper Liginden haberler ve fotoğraflar görmek, keyif verici ve farklı bir duygu

Konami şirketi, Türkiyeyi çok boşladı. Oyununa Türkçe menü getirdi, bir daha Türkiye ile ilgili en ufak bir şey yapmadı, elinin tersiyle iteledi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Aynen güzel hoş bi özellik olmuş
    |
    |

• Yarbay
    2609 Mesaj
    beyler kariyer modunun online olanı var mı ? UT olarak değil de normal kariyer modunun online varmı acaba ut pek gerçkeçi gelmiyor kart mart vs bana offline deki gibi mod lazım online da takılabileceğim
    |
    |

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Beşiktaş'ta Sosa yok. Muhtemelen ilk kadro güncellemesinde eklenir.

sosa var hocam kadroyu güncelle, reservede.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Beşiktaş'ta Sosa yok. Muhtemelen ilk kadro güncellemesinde eklenir.

sosa var hocam kadroyu güncelle, reservede.

Yok gelmedi hocam bana. Online oynuyorum bide. Çok Saçma bir durum.

• Yarbay
    2969 Mesaj

bugün gelen kadroda yokmuş ben de yeni gördüm

|
    |
    Recharged kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Rica etsem bir Fenerbahçeli arkadaşımız Match Day'dan SS atabilir mi teşekkürler.

http://fifaturkey.com/showthread.php?32-1-FIFATURKEY-%D6d%FCll%FC-FIFA15-Online-Turnuva&p=168#post168
    |
    |
    Merhabalar,şu an iş yerindeyim ve çok duyduğum ama birebir hiç şahit olamadığım bi diyaloğu paylaşmak istiyorum..dükkanıma bir müşteri geldi ve pes 15'i anlata anlata bitiremedi,dedimki bu oyunda seni cezbeden ne,dediki ne abi öyle tactical defansla,formasyonla uğraşıcam ver Ronaldo ya da messi'ye yardır yardır gitsin öte tarafa dedi ve ben Fifa/Pes konusunu orda kapattım!

Orijinalden alıntı: Icefyre

Yorumları okuyorum da PS4 almalıyım sanırım.

Rica etsem bir Fenerbahçeli arkadaşımız Match Day'dan SS atabilir mi teşekkürler.
    quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Fener oluncada değişmiyo hocam aynı yine ismail eagle göremedik henüz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    17063 Mesaj
    Akhisar Belediyele Kariyere başladım :))
    quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

quote:

Orijinalden alıntı: 1987egemen_gs

quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Oyundam lagdan sikayet eden arkadaslara onerim port acmalaridir. Bu sayede rahat ederler. Yillardir bizde oynuyoruz bu oyunu koca sene 1 ya da 2 lagli mac yapmisimdir. Hayvan gibi baglantiya falan gerek yok 8 Mbit bile yetiyordu. Dedigim gibi gerekli portlari bulup acin rahat edersiniz.

Gerekli portlarıda yazsaydın hocam

http://segmentnext.com/2014/09/23/fifa-15-errors-crashes-lag-connection-freezes-and-stuttering-fixes/

Bu adreste gerekli portlar yazıyor kardeş.Fakat bunları ps4 te nerden açacağız.Modemden mi açacağız,yada direk müşteri hizmetlerini arayıp onların açmasını mı söyleyeceğiz.Bu konularla alakalı bir fikri olan var mı?

modeme açıcaksın kardeşim

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1987egemen_gs

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Oyundam lagdan sikayet eden arkadaslara onerim port acmalaridir. Bu sayede rahat ederler. Yillardir bizde oynuyoruz bu oyunu koca sene 1 ya da 2 lagli mac yapmisimdir. Hayvan gibi baglantiya falan gerek yok 8 Mbit bile yetiyordu. Dedigim gibi gerekli portlari bulup acin rahat edersiniz.

Gerekli portlarıda yazsaydın hocam

http://segmentnext.com/2014/09/23/fifa-15-errors-crashes-lag-connection-freezes-and-stuttering-fixes/

Bu adreste gerekli portlar yazıyor kardeş.Fakat bunları ps4 te nerden açacağız.Modemden mi açacağız,yada direk müşteri hizmetlerini arayıp onların açmasını mı söyleyeceğiz.Bu konularla alakalı bir fikri olan var mı?

modeme açıcaksın kardeşim

Kardeş biraz önce super onlineyi aradım modeme bu portların açılmasını söyledim,ıp numarası vereceklermiş portları oraya açacaklarmış buda faturaya yansıcakmış.Siz nasıl hallettiniz bu problemi yardımcı olabilcek var mı??
    |
    |

• Yarbay
    3067 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: freakofnature

quote:

Tamam hocam anladım sağolasın.

|
    |

• Yarbay
    6503 Mesaj
    legendary ve world class da sanki cpu mıknatıs kullanıyor,adamlar bırakmıyor topu.
    |
    |
  • Yarbay
    4945 Mesaj
    milelt pack acsinda biraz fiyatlar dussun
    ilk haftadan ronaldo geldi bile

kolayoto.com
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,579
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.