Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.115
Cevap
87
Favori
545.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun genel anlamda güzel full sürüm demodan kesinlikle farklı biraz daha yavaş diyebiliriz. Atmosfer ve grafik süper.
    Gözüme çarpan en büyük hata kırmızı kartlarda daha hakem elini cebine götürmeden skorboardda takımın üstünde kırmızı kartın belirmesi. Bu çok basit bir hata olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Bu kısım çok güzel olmuş, Türkiye Süper Liginden haberler ve fotoğraflar görmek, keyif verici ve farklı bir duygu

Konami şirketi, Türkiyeyi çok boşladı. Oyununa Türkçe menü getirdi, bir daha Türkiye ile ilgili en ufak bir şey yapmadı, elinin tersiyle iteledi.

Aynen güzel hoş bi özellik olmuş
  • beyler kariyer modunun online olanı var mı ? UT olarak değil de normal kariyer modunun online varmı acaba ut pek gerçkeçi gelmiyor kart mart vs bana offline deki gibi mod lazım online da takılabileceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Beşiktaş'ta Sosa yok. Muhtemelen ilk kadro güncellemesinde eklenir.

sosa var hocam kadroyu güncelle, reservede.

Yok gelmedi hocam bana. Online oynuyorum bide. Çok Saçma bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Recharged kullanıcısına yanıt
    bugün gelen kadroda yokmuş ben de yeni gördüm

• Birde bu yedek oyuncular maç Öncesinde seçtiklerimden farklı geliyorlar.

• Yorumları okuyorum da PS4 almalıyım sanırım.

Rica etsem bir Fenerbahçeli arkadaşımız Match Day'dan SS atabilir mi teşekkürler.

• FIFA15 online ödüllü turnuva düzenliyoruz arkadaşlar, katılmak isteyenleri bekleriz

http://fifaturkey.com/showthread.php?32-1-FIFATURKEY-%D6d%FCll%FC-FIFA15-Online-Turnuva&p=168#post168
  • Merhabalar,şu an iş yerindeyim ve çok duyduğum ama birebir hiç şahit olamadığım bi diyaloğu paylaşmak istiyorum..dükkanıma bir müşteri geldi ve pes 15'i anlata anlata bitiremedi,dedimki bu oyunda seni cezbeden ne,dediki ne abi öyle tactical defansla,formasyonla uğraşıcam ver Ronaldo ya da messi'ye yardır yardır gitsin öte tarafa dedi ve ben Fifa/Pes konusunu orda kapattım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Yorumları okuyorum da PS4 almalıyım sanırım.

Rica etsem bir Fenerbahçeli arkadaşımız Match Day'dan SS atabilir mi teşekkürler.

Fener oluncada değişmiyo hocam aynı yine ismail eagle göremedik henüz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Akhisar Belediyele Kariyere başladım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

quote:

Orijinalden alıntı: 1987egemen_gs

quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Oyundam lagdan sikayet eden arkadaslara onerim port acmalaridir. Bu sayede rahat ederler. Yillardir bizde oynuyoruz bu oyunu koca sene 1 ya da 2 lagli mac yapmisimdir. Hayvan gibi baglantiya falan gerek yok 8 Mbit bile yetiyordu. Dedigim gibi gerekli portlari bulup acin rahat edersiniz.

Gerekli portlarıda yazsaydın hocam

http://segmentnext.com/2014/09/23/fifa-15-errors-crashes-lag-connection-freezes-and-stuttering-fixes/

Bu adreste gerekli portlar yazıyor kardeş.Fakat bunları ps4 te nerden açacağız.Modemden mi açacağız,yada direk müşteri hizmetlerini arayıp onların açmasını mı söyleyeceğiz.Bu konularla alakalı bir fikri olan var mı?

modeme açıcaksın kardeşim

Kardeş biraz önce super onlineyi aradım modeme bu portların açılmasını söyledim,ıp numarası vereceklermiş portları oraya açacaklarmış buda faturaya yansıcakmış.Siz nasıl hallettiniz bu problemi yardımcı olabilcek var mı??

• quote:

Orijinalden alıntı: freakofnature

quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Yorumları okuyorum da PS4 almalıyım sanırım.

Fener oluncada değişmiyo hocam aynı yine ismail eagle göremedik henüz

Tamam hocam anladım sağolasın.

• legendary ve world class da sanki cpu mıknatıs kullanıyor,adamlar bırakmıyor topu.
  • milelt pack acsinda biraz fiyatlar dussun
    ilk haftadan ronaldo geldi bile

• deren05 D kullanıcısına yanıt
    Yalnız bu sene roller değişmiş.Fifa'da Ronaldo ile al git hatta sıradan oyuncu ile , Pes'de ise alıp gitme devri bitmiş.Keşke bunu paylaşmadan iki oyunu da deneyip öyle yazsaydın..
  • Hocam sen naptın superonline aramalar filan extra fiyat alt tarafı port açacaksın yaa...

Google'a portaçmak yaz türkçe bir site var modemin hangi modemse listeden seç nasıl açıldığını öğren...tabi oyun için verilen port numaralarını öğrenmen lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 24 Eylül 2014; 17:19:58 >
  • Fifa sezonda çok lag oluyor ev sahibi olmama rağmen sizdede durum aynımı beyler

• oyunu nereden aldın?

• instant replay ile video kaydedemiyoruz artık değil mi? yada ben mi bulamıyorum?
  • 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.