Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.115
Cevap
87
Favori
545.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maxell37

quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SemBerk7

Oyunun defans sistemi berbat kimse inkar etmesin Fifa 14 daha iyiydi güncelleme olmazsa net söylüyorum oyun zevk vermez.

Bunu kariyer mod olarak mı söylüyorsun.bilgisayara karsi .yoksa karşılıklı maçlarda mi daha çok one çıkıyor defans sistemi..

Arkadaşlar fifayı online oynamadan anlayamazsınız. Buradaki herkesin sitemi online maçlardaki aksaklıklara.

Ok kardeşim...demoyu oynadım ve hala oynuyorum ama full sürüm kısmet olmadı :) demoyu beğendim. .ayin 25 26 sindan sonra online sıkıntılar yavaş yavaş giderilir gibime geliyor..EA ya güveniyorum. .en azından Konami gibi tembel değiller :)

Demodan sonra efsane oyun gelecek diye beklerken böyle bir şey çıktı karşımıza Demoyu herkes beğendi ama Full sürüme herkes sövüyor. Gerçi fifayi dediğim gibi online oynamadan anlayamıyorum. Keşke demoya online özellik ekleseler o zaman daha net anlaşılır bazı şeyler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Demo da ufak tefek hataları da olsa oyun güzeldi.ama ea ufak hataları gidermek yerine daha fazla hata yapmış.bi maçta 7 defa direkten döndü şutlarım. babam izliyodu arkadan hile mi yapıyor rakip dedi.ne yaptıysam direkleri geçemedim.babamın yanında küfür ettirdi oyun. ps4 yeni diye kolu da atamıyorsun çok kötü bi durum ama el mahkum her gece oynamaya devam edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultimate Team başlığına yazdım ancak birde burada şansımı deneyeyim.

quote:

Orijinalden alıntı: Vantage Point

Arkadaşlar Süper Lig'den iyi bir Silver takım çıkacak gibi duruyor.

Ancak daha önce hiç silver takım kurmadım, bu işin mantığı nedir ?

Yani benim bildiğim birkaç offline turnuva harici Silver'ın bize ne faydası olacak ?

EA saolsun öyle bir matchmaking sistemi var ki Silver kadroya 86'lık yıldızlar karmasını dayıyor.

Beni Silver kadro kurmak konusunda ikna edebilecek bir sebebi olan varsa dinlemek istiyorum.

Gerçekten çok tatlı duruyor Süper Lig Silver oyuncuları ancak boşu boşuna 50k gömmek istemiyorum...

• Online de kasmalar oluyor. Bilmiyorm herkeste bolemi arada sirada fps dusmesi gibi takiliyor bende. Online baya sikintili adam transfer ettim vermiyo adami :) oyuna giriorm online sokmuo r3 e basip tekrar giriyorum. Oyun kotu dgl bence onlinede hatalar var ama guncellemeyle gider. Bide surekli turk rakip gelio neden oyle anlamadim kusucam artik diegodan emenikeden

• Ben kaç senedir fifayi alip,ilk mactan beri deli gibi zevk alıp oynarım.

Ama bu oyunda birsey var,eksik birsey var çözemedim,o eski zevki tadamadım gibi ama...Bakalım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: speedy_gonzaless

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

3 maç yaptım henüz, geçen sene gibi herkes topu alır almaz L1 üçgenle ileri dolduruyor artık o kadar ezberlemişler ki ileride hiç bir oyuncusu yok iken bile boşluğa L1 üçgen yaptı biri, geçen sene ki oyun kadar etkili olmasada mesela hala sırtı dönük 30 metreye nokta paslar atılabiliyor, demoda böyle değildi yine pas yüzdelerini değiştirmişler, bütün bunların ötesinde eskiden bu oyunda böyle maçlar olmazdı topu alır almaz işin kolayına kaçılmazdı çünkü oyunda kolayına kaçabilceğiniz bir yöntem yoktu kesinlikle player'lık gerekiyordu şimdi yaptığımız maçların tamamı saçma sapan L1 üçgenler ve pas yapmadan orta kafalar ile geçiyor seyir zevkini öldürüyorlar maç gerçekçi olmaktan uzaklaşıyor. Seasons oynamak yerine şu oyunu adam gibi oynayan kişilerden kurulu sabit bir grup kurup aramızda sene boyunca lig ve turnuva yapsak daha iyi.

Fifa 14 ü( FUT için konuşuyorum ) geçen gün uzun bir aradan sonra oynadım mahsus deneme amaçlı 4-0 yeniliyorum sonra 1 gol attım ardından 2 -3 -4 oldu maç 4-4 oldu 5. Yi adam bana sövmesin diye atmadım ve bu 4 golü ikinci yarı attım nasıl attım diyeceksiniz ? İnanın ilk golü attıktan sonra hiç zorlanmadım hepsi kendiliğinden oldu sanki EA ekibi toplanmış arkamdan itekliyorlar elimi kolumu sallaya sallaya attım 2 si orta kafa gol 2 si saçma sapan 😄 bu duruma maruz kaldığımda çok oluyo ve durumu anlamamak için aptal olmak lazım ...Fifa 14 FUT modu tamamen para amaçlı bir tuzak haline gelmiş iki tarafta arada maç kazansın ara ara eğlensin bebeler felsefesinde...

Şimdi asıl konu oyunu sizmi oynuyorsunuz yoksa oyun sizlemi oynuyor

Bence oyun bizle oynuyor !!!

demekki neymiş fifa senin oynamanı istemiyor,ben binden fazla maç yaptım nedense bana olmadı,olsada nadiren olmuştur hatırlamıyorum

Sen şimdi bu yazıdan bunu mu çıkardın güzel kardeşim bravo ...bu durumu eğer 1000 maç yapıp anlamadıysan ilk yazımda ki olay senin için geçerli sen devam et speedy ...fazla hızlı gitme kafan güzelmiş...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

hala almayan varsa iyi dusunsun derim...

gitsin cafede bir yerde oynasin, ona gore karar versin.

futboldan baska herseye benziyor bu oyun...

(yillardir cikmadan alirim, cok ama cok sıkıldım artık)

Kopya oyunlari engellemek icin ea'in taktigi bu, merak etmeyin, guncellemeler ile duzelecektir haftaya..

Volkan ben daha önceki seneler güncellemelere pek dikkat etmedim ama nasıl bu kadar emin olabiliyorsun..son gelen guncellemeyle oyun daha da kötü oldu diye forumda yazanlarin sayısı arttı. .bende tirsmaya başladım :) yoksa dediğin gibi EA nin taktiği mi :) ya değilse :)

EA nın taktiği bu şekilde geçen sene daha da berbattı. Ultimate team ile season arasında dağlar kadar fark vardı, sanki 2 tane futbol oyunu vardı ultimate team düzgün oynanmıyodu ki geçen sene bunun farkında olan 10 kişiyi geçmezdi hatta konusunu arıyorum ama bulmadım forumda düzelicektir geçen sene düzelmesi çıkış tarihinden 2 hafta sonra kadardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Rico -- 23 Eylül 2014; 22:20:13 >

• 4 yıldızlı rakip takımın oyuncusu orta sahadan freekick kullandı ve top havalanıp süzüle süzüle kaleme girdi. Kaleci kurtarmak için uğraşmadı bile.. oyunda en kısa zamanda düzeltilmesi gereken ciddi sorunlar var.

• Arkadaşlar 3mbit internet bağlantısı yeterli mi sizce online fifa2015 ve battlefield 4 oynamak için.
    Evet uydunet bağlatmak istiyorumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezerbaris

Arkadaşlar head to head maçı bulamadım.
    Bide online da şu klasik defans ayarlanmıyor mu.

Bilen yokmu arkadaşlar bu konuyu

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

PSN kardeşikle de FIFA 15 PS4 versiyonunu alma şansımız var mı, varsa kardeşlikle oyunun fiyatı ne kadara gelir?

USA Playstation Store dan alıp, kardeşlik yaparsan. $30 = 67TL ye sahip oluyorsun. PC cilerin steam fiyatından bile daha ucuza, PS4 FIFA 15 alabiliyorsun. Playstation 4 kullananların büyük bölümü, bu yöntemi tercih ediyor.

Playstation Store'dan indirilen ile kutulu oyun arasında fark olmuyor değil mi? Zaten elimde PS4 de yok ama öğreneyim şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozbaykuş

Demo da ufak tefek hataları da olsa oyun güzeldi.ama ea ufak hataları gidermek yerine daha fazla hata yapmış.bi maçta 7 defa direkten döndü şutlarım. babam izliyodu arkadan hile mi yapıyor rakip dedi.ne yaptıysam direkleri geçemedim.babamın yanında küfür ettirdi oyun. ps4 yeni diye kolu da atamıyorsun çok kötü bi durum ama el mahkum her gece oynamaya devam edeceğim.

Demoya göre çok mu kötü..yoksa bu durum karşımıza online da mı çıkıyor ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

Bu oyun bu sene güncelleme manyağı olacak demedi demeyin. Resmi satışa çıkıp da İngilizler filan oynamaya başlasın siz o zaman görün EA forumlarını Oyunun eksiği çok maalesef. Bu haliyle oyun milleti kanser eder ciddiyim.

Bu mesajı yazdığımda herkes eksiliyordu Şimdi yorumlara bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SemBerk7

Oyunun defans sistemi berbat kimse inkar etmesin Fifa 14 daha iyiydi güncelleme olmazsa net söylüyorum oyun zevk vermez.

Bunu kariyer mod olarak mı söylüyorsun.bilgisayara karsi .yoksa karşılıklı maçlarda mi daha çok one çıkıyor defans sistemi..

Online bilader online Pacewhorw oyuncular yine değerlerinir defans sistemi cidden berbat dikine topu ayağından açan oyuncuyu tutmak cidden aşırı zor.

• KarambaKarambita* kullanıcısına yanıt
    sunucuya baglanamama hatasi bendede var iki uc kere deneyip oyle giriyorum

• Online 6 mac yaptim..hic direge takilmadi top..oyun gorsellik olarak ve oynanabilirlik olarak cok iyi..fakat sutlar bir garip olmus..bir ayar istiyor..bir de top fizigi de bir enterasan geldi..sanki gereginden fazla hizli...
    Edit: kaleciler hakikaten cok onde duruyor..bu yuzden uzaktan cok gol oluyor..buna cozum bulurlar heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ham13 -- 23 Eylül 2014; 22:25:02 >
  • maxell37 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi daha bir maç yapabildim. Oyunun hızı demodan daha yavaş ve kıvamında. Şutlar demodan daha iyi, şut çektiğini hissediyorsun. Lob pas denedim ama geçmedi, adamda geçiremedi,ama ilkaki geçecektir. Kalecilerde bir sıkıntı yoktu. Uzaktan şutum girdi ama kaleci önde değildi, zaten top iki yan direğe çarpıpta girdi. Kaydetmek istedim, ama bulamadım kaydet seçeneğini. Bu söylediklerim sezon modu için. Fut oynamayı sevmiyorum. Beğenmeyen arkadaşlarda haklı olabilir, ben çok iyi bir oyuncu değilim. Sezonda geldiğim en iyi yer 2. Divisın. Çocuklar müsade etse oynuyacamda:-) uyusunlar oynarım artık.

• Nat type hatasi veriyor ? Cozumu nedir acaba

• Erbaa82 kullanıcısına yanıt
    demoya gore oyun daha hantal tepki sureleri daha uzun pas yuzdesi artmis topun direklere carpma ihtimali artmis bir macta uc direkten donen topum oldu ama oyun eglenceli suan icin sikayetlerim oyunu ilk actigimda sunucuya baglanamiyor hatasi veriyor r3 e basip iki uc kere deniyorum oyle baglaniyor servera sonra futbolcular kesinlikle benzemiyir kross u kizil yapnislar bildiginiz kizil ? modric alakasiz olmus grafik olarak ciddi sorunlari var ama top fiziginin iyi oldugunu sutlarin paslarin oturakli oldugunu dusunuyorum hatta ters kanada donerken o topun yukselisi gidis hissi vs cok iyi verilmis ben begendim oyunu hatalar duzeltilir grafik ise daha cok ama cok ugrasmalari lazim adam akilli yapmalari lazim artik

• ham13 H kullanıcısına yanıt
    bende top fizgini begenip grafiksel olarak rezil buldum oyunu realde bile benzemeyrn elli tane oyuncu var

• 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.