Şimdi Ara

FİFA 15 PC versiyonu konsoldaki oyunuyla tamamen aynı mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önceki Fifa'lar bildiğim kadarıyla tamamen aynı değildi konsol versiyonlarıyla. Bu seferki Fifa 15 PC versiyonu, konsol oyunuyla tamamen aynı mı merak ediyorum.

• Grafikler sonunda ungine teknolojisi yerleşmiş pc yede geçen yıl ki 2014 ps4 sürümündeki grafikleri gördüm oyunda muazzam olmuş gerçekten monitörü geçtim 4K LED tvyi bağladım kasayı 4k oynuyorum oyunu böyle bir görsel şölen yok kardeşim
    oyunun motoru çok sağlam oynanışta iyi geldi bana saygılar
  • boranfirat kullanıcısına yanıt
    Oyunun motoru tamamen aynı mı bilmiyorum ama 4K Fifa kesin muazzamdır görmek isterdim.
  • 4 k fifa 15 akıcımı kasılma yavaş oynama gibi birşey yaşayan oldumu
  • MR_TÜRKEL M kullanıcısına yanıt
    adamda 4K tv var pc kasasini dusunemiyorum bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok birader 4 k da tabi sistemle de alakalı bu durum 30 FPS nin üstünde kare alıyorum normalde oyun içi videolarda ani dusmeler çok az oluyor bence gayet normal full hd de zaten kare oranları uçuk benim sistemde ama boyle konuşmak uzuyor beni sevmiyorum herkesin bütçesine gore oyunu en stabil şekilde oynamak nasip etsin kardeşlerim saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boranfirat -- 26 Eylül 2014; 10:46:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsol surumu ile ayni bu sene.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

Konsol surumu ile ayni bu sene.

Aynen kardeşim geçen seneki ekrandaki soluk karanlık sahneler yok çok canlı ve konsol tadında ayrıca imkânı ve bütçesi olanlar için en az 120 hz monitör de oynamalarini tavsiye ediyorum farkı anlarsiniz

• boranfirat kullanıcısına yanıt
    Hocam HDMI versiyonu ne TV'nizin? 2.0 ise 60fps'ye kadar alabilirsiniz diye biliyorum. FIFA 15 PC'de Next-Gen bu sene, hele ki 4K oynamak cok keyif verir.

• Yok birader benim led gecen seneki model hdmi 1,4 var sıkıntı yok limit kiliti kapalı 30 karenin üzerinde rahat alıyor sistem yeterli akicilikta sıkıntı yok teşekkür ederim tavsiyen için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.