Şimdi Ara

Fifa 15 custom tactics kayıt etme yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ultimate team de kullanmak için edit den custom tactics yapıyorum ama kayıt etmiyor ne yapmam gerekli detaylı anlatacak arkadaşımız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanfc

arkadaşlar ultimate team de kullanmak için edit den custom tactics yapıyorum ama kayıt etmiyor ne yapmam gerekli detaylı anlatacak arkadaşımız var mı?

Bunun cevabını bende arıyorum bulabildinmi acaba =?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

Orijinalden alıntı: furkanfc

arkadaşlar ultimate team de kullanmak için edit den custom tactics yapıyorum ama kayıt etmiyor ne yapmam gerekli detaylı anlatacak arkadaşımız var mı?

Bunun cevabını bende arıyorum bulabildinmi acaba =?

import ettim ama oyun içinde kullanamıyorum..hala araştırma safhasındayım..
  • Aynen bu sorun bende de var.Futta custom tacticsiz oynuyoruz
  • Up
  • arkadaslar ultimate team haftanın takımıyla bir maça girin, maça girmeden önce taktik ayarlarından custom tactiğinizi ayarlayın tick koyup maça girmeden çıkın. bundan sonra seasons ta giriceğiniz her maçtan önce forma seçiminden sonra taktik ayarlarından custom tactic'e tick koyun ve maça başlayın. oyundan çıkıp girdiğinizde aynı işlemleri tekrar yapmanız gerekiyor ama, yine haftanın takımıyla maça girerken custom tactiğinizi bir daha baştan ayarlıcaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arasscan -- 9 Ekim 2014; 1:42:48 >
  • ne saçma iş fut 14 te çok rahat yapıyorduk ea yine saçmaladı yokmu başka yöntem 10 gündür araştırıyorum bulamadım hiç bişey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.