Şimdi Ara

FIFA 14 Next-Gen (Xbox One Ana Konu) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
0
Favori
9.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray Şampiyonlar ligi grubumda Arsenal PSG ile birlikte yer alan ve aralarından yenemediğim tek takım. Gerçekten baya güçlü yapmışlar, Live üzerinde maçlarda şaşırtıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by _GoKhAn

Galatasaray fifa 14 te bu son zamanlarda oldukca güçlenmiş.Live da az once yaptıgım mactan bir gol yayınlıyorum sizler için :))

http://sdrv.ms/Jhw91k

Gökhan dostum, Xbox One'dan paylaştığın videoları aynı kalitede Facebook'ta falan paylaşabiliyormusun ? Geçenki Dead Rising videonuda izledim çok güzel ama daha basit bir yolu yokmu

• Grafik olarak 1080P ve 60FPS yağ gibi akıyor tertemiz bir görüntü var ufak tefek detaylar dışında şimdilik çok büyük farklılıkları yok tabiki grafik olarak World Cup 2014'de çağ atlayacaklar büyük ihtimalle.

Fakat oynayış aşmış başka birşey olmuş.Hakikatten adamlar daha fazla RAM bulunca söz verdikleri gibi gerçek futbolu en yakın deneyimi ekrana yansıtmayı başarabilmişler.Şu anda o sinirleri alt üst eden Xbox 360 versiyonuyla bu oyunun birbirleriyle alakası yok şutlar,hareketler,top kontrolleri,paslar ve diğer genel tüm animasyonlar harika olmuş.Bir kere Fifa'nın en büyük sorunu olan çeşitlilik olmaması giderilmiş çok farklı anlar yaşanabiliyor çok farklı goller atılabiliyor.Ultimate'de bu kadar zevkli maçlar yıllardır yapmamıştım.

Belki Fifa'ya uzak birisi oynasa çok fazla etkilenmez ancak eski nesilin suyunu çıkardıysanız elimizdeki bu Next-gen Fifa'nın ne kadar değerli olduğunu anlamak çok zor değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: FB_ArDa

quote:

Galatasaray fifa 14 te bu son zamanlarda oldukca güçlenmiş.Live da az once yaptıgım mactan bir gol yayınlıyorum sizler için :))

http://sdrv.ms/Jhw91k

Gökhan dostum, Xbox One'dan paylaştığın videoları aynı kalitede Facebook'ta falan paylaşabiliyormusun ? Geçenki Dead Rising videonuda izledim çok güzel ama daha basit bir yolu yokmu

Evet facebook ,twitter gibi yerlerdede aynı sekilde psylaşabiliyorum.goruntu kalitesini 720p sabitliyor render yaparak ,kalite dusmuyor

Ama upload yapmak cok pratik değil .microsoft bunu daha pratik hale getirmesi gerekir .Sony PS4 te cok kolay ama goruntu kalitesi ondada dusuk.

^Tinuviel^

Fifa 14 ü 360 ile aynı diyen ^silikon vadisi ^ editorlerinin oyunu kesinlikle oynamadıklarını dusunuyorum .oyun hem fizik animasyon hemde saha atmosfer grafik tamamen nextgen .360 ile alakası yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 29 Aralık 2013; 17:06:19 >

• Galatasaray SK -UMUT BULUT

http://sdrv.ms/1cgMqKZ
  • Oyun gercekten cok iyi olmus.Artik oynarken sac bas yolup sinir stres olmuyorum aksine zevk aliyorum :) Oynadigim en iyi Fifa her anlamda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi team1907 -- 30 Aralık 2013; 11:42:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Galatasaray SK -UMUT BULUT

http://sdrv.ms/1cgMqKZ

Kamera açısı nedir? Ayrıca şut hızı veya barın dolma hızı ile ilgili bir ayar yaptınız mı?
  • Bu arada 'Game Settings' altında son 2 tab içerisinde yer alan özel ayarlar (default : 50) oynanabilirliği baya değiştiriyor,

Paslarda pası yeteri kadar şiddetli vermeye zaman bulamayabiliyorsunuz, oyuncunuz top kontrolünü yapana kadar tuşa uzun süre basılı tutsanız da topa vurana kadar bar dolmuyor ve paslar kısa düşüyor veya yanlış adama gidebiliyor.

Pas hızını bu noktada Game Settings üzerinden 50'den 60'a çıkarmak oynanışı baya ilerletiyor, her pasta topa koşmak durumunda kalmıyorsunuz.

Ayrıca şut hızını da 50 yerine 51 yaptığınızda daha güzel goller çıkabiliyor tabi aynı anda barın dolma hızını da 55 yapabilirsiniz (özellikle pes'ten fifaya geçenler için)

Şut hızını 52-53 yaptığınızda dahi her şut füze gibi gidiyor, oradan hesap edin, fifanın oynanışını değiştirmeden 51 bence ideal.

Bunun dışında şutlarda, paslarda yer alan hata payında veya kalecinin kurtarışlarındaki hatalara da müdahale edebiliyorsunuz.

Bu ayarlar ile oynanış çok daha ileriye gitti diyebilirim, genel olarak abartmamak kaydıyla tavsiye ederim.. Abartırsanız oyun fifa değil başka bir oyuna dönüşüyor. Tabi şunu da unutmayın, bu ayarlar sadece offline modda geçerli, online için (eğer ki rakip bulmak için any seçeneğini seçmişseniz) oyun standart ayarlara döndüğünde maç sırasında afallayabilirsiniz.

• Beyler bende bir sorun var ultimate team de mactan sonra advance diyorum menuye donmek icin oyun kapaniyor.Var mi bu sorunu yasayan ? Seasons oynarken bir sorun yoktu sadece ut de var sanirim.

• Herkesin şimdiden yeni yılını kutlarım

Yalnız şu Fifa 14 next gen için yapılan olumlu eleştirilere pek katılamayacağım, şöyleki:
    -Grafik kalitesi next-gen'e göre şu anda düşük kalitede sayılır
    -Oynanış REZALET! önüne gelen defans arkasına top şişiriyor, en acemi adam bile sürekli ver-kaç ile adam kaçırma peşinde, eğer şansınıza rakip oyunun başında 1 yada 2 gol bulduysa yandınız; "script" nedeniyle artık rakibin her attığı saçma sapan şutlar bile gol oluyor. Top kontrolü iyice aptallaşmış, vs....
    -EA sports'un online yetersizliği devam ediyor. Online seasons yada cup match'de neredeyse hergün defalarca oyuna başlama sırasında hata oluşuyor...

neyse hep eleştiri olmaz tabi. İyiki fifa var yoksa ne oynayacağız di mi

• Yeni yılın guzel gollerinden biri :))

http://sdrv.ms/KjERNt
  • beyler bir ekleyin ya...

gamertag: oldboyico
  • Oyuna yeni sahip olabildim, güzel olmuş. Seyircilerin hareketli olması ayrı hava katıyor. Bu da Drogba ile attığım gol :)

• Az önce ultimate team'de challenge team of the week yaptım, yapmaz olaydım
    Semi pro zorluğu seçmeme rağmen hayvan evladı a.i( bilgisayar oluyor) her türlü numarayı ve saçmalığı yaparak hayatımda görmediğim yenilgiyi tattırdı. Kardeşim semi pro'da bile hayvana bağlıcaksan niye zorluk seçiyoruz ki
    Gece gece kafayı yedim, sinirden az daha joistiği lcd'ye fırlatıcaktım

• defans oyuncusu çok çabaladı, ama gole engel olamadı

http://www.youtube.com/watch?v=22QwEZrmUGE&feature=youtu.be
  • Yaw arkadaşlar oyunu aldık açıyoruz spikerden ses gelmiyor 1. Kol ayarını yapıyorum mesela custam A karşı taraf alternate olacak öyle seçiyoruz.Tekrar kol ayarlarına girip bakıyoruz oda custam A olmuş.New career deyince menüye dönüyor.Nedir bu sorunlar ? bunları yaşayan var mı?
  • Şu oyunu xbox ONE da 4 kişi oynayan var mı? 1 kolu değiştiriyoruz bütün kol ayarları değişiyor. Ne saçma bir iş bu. Sabahtan beri sinir oldum. Makinadan soğuttu şerefsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Şu oyunu xbox ONE da 4 kişi oynayan var mı? 1 kolu değiştiriyoruz bütün kol ayarları değişiyor. Ne saçma bir iş bu. Sabahtan beri sinir oldum. Makinadan soğuttu şerefsiz.

Hocam ilk zamanlar bende kafayi yicektim sorun su yuzden olusuyo 2 veya 3 kisiler icin xbox menusunde. Ya misafir oyincu acican yada 1 2 tane daha profil olusturucan misal misafir 1 2 diye ben de 2 bir profil oldugu icin arkadasim geldinde 2.profilide aktiv ediyorum fifaya ole giriyorum sorun olmuyk artik..yanliz 2.profilide sing taptiginda xbox o an 2.profile geciyor sen tekrardan kendi profilini aktiv et

• quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Şu oyunu xbox ONE da 4 kişi oynayan var mı? 1 kolu değiştiriyoruz bütün kol ayarları değişiyor. Ne saçma bir iş bu. Sabahtan beri sinir oldum. Makinadan soğuttu şerefsiz.

Hocam ilk zamanlar bende kafayi yicektim sorun su yuzden olusuyo 2 veya 3 kisiler icin xbox menusunde. Ya misafir oyincu acican yada 1 2 tane daha profil olusturucan misal misafir 1 2 diye ben de 2 bir profil oldugu icin arkadasim geldinde 2.profilide aktiv ediyorum fifaya ole giriyorum sorun olmuyk artik..yanliz 2.profilide sing taptiginda xbox o an 2.profile geciyor sen tekrardan kendi profilini aktiv et

Tamam teşekkürler
  • Beyler gunler oncede sormustum ama kimse cvp vermedi oyun esnasinda onemli anlari kaydetmesini istemiyorum bu ayari.nerden yapiyoruz daha dogrusu bu secenegi kapata biliyormuyuz..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.