Şimdi Ara

FIFA 11 -TRANSFERLİ LİG- TRANSFER BAŞLIĞI- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
857
Cevap
1
Favori
18.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fbdemir

quote:

Orijinalden alıntı: gamyonlu34

quote:

beyler ben oyunumu shoptodan beklediğim için acaba overall'leri görebileceğim bir site var mı?

aynen acaba yokmudur..bekle dur oyunu..sabırsızlıktan ölecez

aslında burası var..http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-11-ng/1224547-rate-player.html

41 sayfada baya oyuncu var..

o değil de shopto oyunu royal mail'e vermiş bile bir ihtimal cumaya kadar alabilirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fbdemir

quote:

quote:

beyler ben oyunumu shoptodan beklediğim için acaba overall'leri görebileceğim bir site var mı?

aynen acaba yokmudur..bekle dur oyunu..sabırsızlıktan ölecez

aslında burası var..http://forums.electronicarts.co.uk/fifa-11-ng/1224547-rate-player.html

41 sayfada baya oyuncu var..

o değil de shopto oyunu royal mail'e vermiş bile bir ihtimal cumaya kadar alabilirim

keşke TR'den alsaydın . daha ucuza daha hızlı. Herşeyi içerisinde 79 TL oldu

• ben böyle bandrollü falan kitapçıklı sağlam geleceğini bilseydim öyle yapardım ama shoptoya güven tam artık seneye burdan alırım
  • transferde kaç kalma da
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan1907

transferde kaç kalma da

bilmiyorum transfer yapmayabilirim de para saklayalım bi dahaki sezona zaten takımım fiorentina
  • quote:

quote:

transferde kaç kalma da

bilmiyorum transfer yapmayabilirim de para saklayalım bi dahaki sezona zaten takımım fiorentina

zaten takımın iyimiş .Benim takım Hercules transfer şart

• quote:

Orijinalden alıntı: yımah

quote:

Orijinalden alıntı: umi_21

soru arada kaynamış tekrar yazıyım..

benim bir sorum var.. Birden fazla takım aynı oyuncuya talip olursa ne olucak acaba ? En yüksek fiyat veren mi ?
    Bunun için bir şart vardı da unuttum galiba konuya ilk yazan kişi alıyor tabii satın alma kuralları dahilindeyse.. Yanılıyorsam Alkar hocam düzeltir.

Edit: İmla

Lİg takımlarından birindeki oyuncuyu isterseniz serbest piyasa koşulları geçerli, tabii belli kurallar dahilinde. Yani oyuncunun sahibi asgari fiyatın altında kalmamak şartıyla istediğine verir oyuncusunu. İlk alma kuralı lig dışı takımlardan alınacak transferlerde geçerli. Örneğin messi. Paran varsa yeterli ve ilk yazarsan alıyorsun. Zaten genelde transferler lig dışı olur ama ucuz olduğu için ligi içinde yönelme olabilir.

• Alkar bu oyuncunun overallunun belirlenme olayı bu sene karışabilir. Benim oyunum bugün geldi ama işte olduğum için bakamıyorum. Ancak bazı yerlerde okudum gökhan gönülü dianın arkasına koyarsam başka topuzun arkasına koyarsam farklı overall oluyor yazmış birisi. yani uyum overall'u etkiliyorsa buna bir kural getirmemiz lazım yoksa karışıklık olur. oyunu olan bir arkadaş buna bakabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Alkar bu oyuncunun overallunun belirlenme olayı bu sene karışabilir. Benim oyunum bugün geldi ama işte olduğum için bakamıyorum. Ancak bazı yerlerde okudum gökhan gönülü dianın arkasına koyarsam başka topuzun arkasına koyarsam farklı overall oluyor yazmış birisi. yani uyum overall'u etkiliyorsa buna bir kural getirmemiz lazım yoksa karışıklık olur. oyunu olan bir arkadaş buna bakabilir mi?

hocam kadrolara bakarken sağ tarafta adamın genel overallı yazıyor onu göz önüne alırsak sorun çözülür gibime geliyor.
  • quote:

Alkar bu oyuncunun overallunun belirlenme olayı bu sene karışabilir. Benim oyunum bugün geldi ama işte olduğum için bakamıyorum. Ancak bazı yerlerde okudum gökhan gönülü dianın arkasına koyarsam başka topuzun arkasına koyarsam farklı overall oluyor yazmış birisi. yani uyum overall'u etkiliyorsa buna bir kural getirmemiz lazım yoksa karışıklık olur. oyunu olan bir arkadaş buna bakabilir mi?

Bakın bahsettiğim şeyi yazmış arkadaşl.
    quote:

Orijinalden alıntı: zencikapici

oyunu bugun 8 den berı oynuyorum...

-bana gore demodan bıraz daha hızlı
    -hakemler abuk sabuk fauller calıyorlar
    -manager mod cok zevklı
    -gecen oyunda varmıydı bılmıyorum ama oyunucunun overallı etrafındakı oyunculara gore degısıyor mesela quaresma sag acık bobo forvetken q7 den overalı 80..ama bobo yerıne ekrem dagı koyunca 76 lara dusuyor
    -antalyasporla bır lıg macı oynadım kale aglarına hasta oldum
    -pitch wear dıye bısey var..be oldugunu cozemedım
    -demodakı orta sorunu bence gıderılmıs..
    -

• quote:

Orijinalden alıntı: CuTDaCRaP

quote:

hocam kadrolara bakarken sağ tarafta adamın genel overallı yazıyor onu göz önüne alırsak sorun çözülür gibime geliyor.

Alkar arkadaş çözümü yazmış bana mantıklı geldi. Akşam oyunu açınca bakarım.

• bi sorum daha var bu son küfür etmeyin :P :D fiyatlar hangisi ben anlamadım :S parantez içinde yazanlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umi_21

bi sorum daha var bu son küfür etmeyin :P :D fiyatlar hangisi ben anlamadım :S parantez içinde yazanlar mı ?

Yok ya ne küfürü Parantez içi olan fiyat lig dahilindeki takımlardan yani katılımcılardan alacağıno oyuncularda taban fiyat. Harici takımlardan alacağın oyuncuların fiyatı tek zaten pazarlık da yok. İlk yazan alıyor şartları sağlamışsa.
  • quote:

Evet overall'lar hakkında yazıcaktım bende .

Örnek :

Sevilla defans oyuncusu Escude kadroda kendi yerinde 79
    yedekte 79
    Escude üzerine geldiğimde sağ taraftaki overall ise 81

Nasıl yapıcaz alkar hocam .

Bence geçen seneki gibi oyuncuyu yedeğe çekip bakalım en iyisi o .

• quote:

quote:

Evet overall'lar hakkında yazıcaktım bende .

Örnek :

Sevilla defans oyuncusu Escude kadroda kendi yerinde 79
    yedekte 79
    Escude üzerine geldiğimde sağ taraftaki overall ise 81

Nasıl yapıcaz alkar hocam .

Bence geçen seneki gibi oyuncuyu yedeğe çekip bakalım en iyisi o .

Yedekdeki overall ne ise o diye biliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CuTDaCRaP

quote:

Alkar arkadaş çözümü yazmış bana mantıklı geldi. Akşam oyunu açınca bakarım.

Evet baba yazıyor oyuncunun overall sağ tarafta,muhtemelen onu baz olarak alırız bu sene. Ama yinede emin olmak için geçen seneki uygulamayı yaparım,sizlerde yapın teklifi yazmadan garanti olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkarsilverblade -- 29 Eylül 2010; 17:58:13 >

• Yandaki overall'lar çok fazla ya . En iyisi yedeğe çekip bakmak hocam . Ver kararınıda iki transferi halledeyim hemen .
  • quote:

Yandaki overall'lar çok fazla ya . En iyisi yedeğe çekip bakmak hocam . Ver kararınıda iki transferi halledeyim hemen .

Belirttiğim gibi,kurallarda yazan öncelikli yani geçen seneki gibi,yedeğe çekin önce öyle bakın,üstüne transfers bölümünden başka takıma gönderip tekrar kendi takımına alın o zaman gerçek overall ortaya çıkar

Sercan kardeş,aklıma gelmişken yardım edebilirim demiştin. Oyunu da aldığına göre senden bir ricam olacak. Pm atıyorum,eğer yapabilirsen sevinirim

Arkadaşlar Sercan ve Yımah şu anda yardım edenler bu lig için. Sezgin kardeşimde yardım ederim demişti. Şimdi bize Gol krallığı,yapılan transferler vs. tutacak en azından 1 kişi lazım. 2 kişi bulursak tam olur sorunsuz gideriz. Gönüllüler aranıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkarsilverblade -- 29 Eylül 2010; 18:46:23 >

• ilker hocam hepsini bitirdim kadrolar aşağıda

FIFA 11 -TRANSFERLİ LİG- TRANSFER BAŞLIĞI-

FIFA 11 -TRANSFERLİ LİG- TRANSFER BAŞLIĞI-

• Eyvallah Sercan saolasın,eline sağlık
    Bu kadroları bir yere yükleyip link olarak verebiliriz. Geçen sene ne kullanıyorduk unuttum ama
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.