Şimdi Ara

FIFA 10 [Ana Konu | The World's Best Football Simulation !!] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.109
Cevap
2
Favori
305.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Öyle Anladım O Kısmı Uluslararası Yönetim Gibi Birşey Diyor.

Yalnız Yeni Bilgiler Süper.Arjantin,Rumen ve Rus Ligini Pek Önemsemiyorum Ama Stadyum Oluşturucusu Mükemmel Olur...

Yemem,İçmem İnönü'yü Yapmaya Uğraşırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 7 Mayıs 2009; 17:08:16 >
  • Eger olacaksa,insallah baskalarinin yaptigi stadlari download etme sanisimiz olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Senceru

Bende Öyle Anladım O Kısmı Uluslararası Yönetim Gibi Birşey Diyor.

Yalnız Yeni Bilgiler Süper.Arjantin,Rumen ve Rus Ligini Pek Önemsemiyorum Ama Stadyum Oluşturucusu Mükemmel Olur...

Yemem,İçmem İnönü'yü Yapmaya Uğraşırım...

süpper olur ama cok zor olur stad yapmak eger kolay olursa bende ali sami yen ve aslantepeyi yaparim ama yiyerek icerek yaparim

• Kolay Olur Heralde.Ben Yemem İçmem...
  • bence olmaz
  • İlk önce dört dörtlük bir oyun yapsın da sonra stat yapımına geçebilir.Daha hava durumunu bile istenilen şekilde ayarlamadılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoSS_228

İlk önce dört dörtlük bir oyun yapsın da sonra stat yapımına geçebilir.Daha hava durumunu bile istenilen şekilde ayarlamadılar.

oyunun iy olacagi bence kesin artik bu kadar ilerledikten sonra daha geriye dogru gideceklerini sanmiyorum saten ea sports oyunun fanlarnin dediklerini ekliyor genelde oyuna ve cogu fani bu sorunlari belirtmis saten resmi sitede ben cok güzel bir fifa 10 bekliyorum insallah bizi yaniltmazlar
  • Şu messi'yide adam gibi yapsınlar artık..her yanına yaklaşan kodumu oturtuyo fizik gücü zayıf diye çalım atamıyorz

En önemli şeyler: Saha boyutu , Şut sistemi , Hava şartları , Gece modundaki zemin... küçük ayrıtnı; Be a Pro'da yönettiğimiz oyuncu lbp'deki gibi analogu ne kadar ittirirsek o kadar gitsin..hep koşmak saçma geliyo..arada yürüyecez,arada hafif koşacaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: BéTo_GS

Şu messi'yide adam gibi yapsınlar artık..her yanına yaklaşan kodumu oturtuyo fizik gücü zayıf diye çalım atamıyorz

En önemli şeyler: Saha boyutu , Şut sistemi , Hava şartları , Gece modundaki zemin... küçük ayrıtnı; Be a Pro'da yönettiğimiz oyuncu lbp'deki gibi analogu ne kadar ittirirsek o kadar gitsin..hep koşmak saçma geliyo..arada yürüyecez,arada hafif koşacaz

aynen sadece messi deyil lincoln ve daha böyle fizigi düsük oyuncularla calim zor yapilmis özzelikle ferdinand hemen yatiriyor normalde faul olmasi lazim onuda vermiyor artik buu düzeltmeleri lazim

• Like we posted many weeks ago, we have a strong feeling Edge will be the first magazine to show off EA’s next FIFA title. In its latest issue, the ‘Next Month’ page is the header above - lush green grass. The picture hint is a common theme in the magazine, and this is no different.

Is this the biggest clue yet? All will be revealed June 4th!

Arkadaşlar, 4 Haziran Tarihinde Edge isimli derginin Fifa 10 hakkında ki bilgileri vereceği tahmin edildiği söyleniyor. Dergi kapağı üzerinde yeşil çimlerin gösterilmesi üzerinde böyle bir tahmin yapılmış

Hadi bakalım az kaldı, yanlız demo çıkmadan heveslenmeyeceğim bu sefer, oynanbilirlik vs, nasıl olmuş görmek lazım...
  • Bende Şimdi Gördüm Haberi,Yayınlamaya Girmiştimki Vermişsin...

Valla Olabilir,İnşallah Gelir Yeni Bilgiler...
  • Congratulations Bruce Grannec

FIFA 10 [Ana Konu | The World's Best Football Simulation !!]

Frenchman Bruce Grannec is this season’s FIFA Interactive World Cup winner. Out of a huge number of competitors - over 500,000 people entered the event - Bruce managed to grind his way into this season’s FIWC final, held at Port Olympic in Barcelona, and chalk up a 3-1 win against Mexico’s Ruben Zerecero.

For more information you can visit the FIWC official website; and to read a report on the drama of the final you can click here.

Adam Şampiyon Olmuş Interactive Lig'de...

Bruce Sana Meydan Okuyorum,FIFA 10'da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 10 Mayıs 2009; 12:11:22 >

• psn'i neymiş aliim ifadesini :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ertug-TR

psn'i neymiş aliim ifadesini :)

• Bilsem Ben Alıcam da...
  • tunruvada birinci olmus
  • Aramıza yeni ligler katılmış olsun oda güzel takım sayısı arttı.
  • Bir Kaç Yeni Bilgi Gelmiş Ancak Gereksiz,FIFA 10 İle İlgili Download İstekleriniz Diye Ancak EASports'un Anketi Değil.Başka Bir Forumun Anketi Ondan Dolayı Koyma Gereği Duymadım.

Artık Yavaş Yavaş Yeni Bilgiler Gelir Ama...
  • artık gelsin yani pes bile azıcık ucundan gösterdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Senceru

Congratulations Bruce Grannec

FIFA 10 [Ana Konu | The World's Best Football Simulation !!]

Frenchman Bruce Grannec is this season’s FIFA Interactive World Cup winner. Out of a huge number of competitors - over 500,000 people entered the event - Bruce managed to grind his way into this season’s FIWC final, held at Port Olympic in Barcelona, and chalk up a 3-1 win against Mexico’s Ruben Zerecero.

For more information you can visit the FIWC official website; and to read a report on the drama of the final you can click here.

Adam Şampiyon Olmuş Interactive Lig'de...

Bruce Sana Meydan Okuyorum,FIFA 10'da...

Adama kupayı bile gamepad tutar gibi tutmuş..
    Eller artık doğal olarak gamepad şeklini almış oynamaktan...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.