Şimdi Ara

FIFA 09 - Champions League/ŞAMPİYON\YLONEN/(MİLAN) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
251
Cevap
1
Favori
4.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum burdayım ben hergun bakıyorum kımseden ses cıkmıyordu..tamam yapalım bende musaıtım musaıt degılsen yarın oglen 12 ye kadar bosum.

hıcbır turnuvadan maclarımı yapmadım dıye elenmedım hıcde aksatmadım hıcbırını ertug yu onlıne goremedım bı ara bıde foruma bakıyorum kımse bıse yazmamıs sankı ben kaybolmusum hıssı uyanmıs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 1 Ağustos 2009; 0:46:37 >
  • turnuvayı bırakacığını yada kaybolacağını düşünmüyodur kimse :) en azından ben düşünmüyom... bi an önce bitsin diye hafif bi baskı oluşmuş okadar önemi yok yani :)

maç için anca bu saatte gelebildim eve, yarında 12 den önce inşallah kalkarım :)) eğer kalkamazsam yine pm leşip bi saatte buluşuruz... akşam üzerleride boş oluyorum 4-7 arası falan...
  • ben aksam 24:00 da gelıcem eve musaıt olursan yaparız gece ıstedgın saatte olmazsan yarın komple bosum zaten
  • porto 2-1 barça
    barça 4-1 porto

tebrikler

porto ile bu kadar, 2. maçtada 2.dk da kırmızı kart görünce ve maçın kopma anında kendi kalemede gol atınca yapacak bişey kalmadı :)
  • evet ertug ılk macta aldıgı 2.1 lık skoru koruyamadı 2. macta bır anlamda portonun hefesı yetmedı barca ya ıkı macta gayet ıyıydı defansımın arkasına sarkmayı cok calıstı ertug ama portonun agır forvetlerı ıle basarılı olamadı bı anlamda.
  • blacktower35 yarına belki müsait olamayabilirim en geç pazartesi günü finali yapmış oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 2 Ağustos 2009; 2:48:26 >
  • aksam uzerı acık gordum senı yölenen msj attım psn den ama gormedın sanrım gece yaparız olmadı yarın yaparız..
  • psn başında değildim görsem cwp atardım yukardada yazdım zaten bugün müsait olmayabilirim az sonra arkadaşlarla maçın başına oturcaz en kötü pazartesi günü yapmış oluruz finali ..

zaten milan ile barcelona karşında pek bi şansımız yok ama genede napalım deniycez şansımızı
  • oyle deme dostum mılan bu boru degıl yanı
  • işin şakası bi yana direnmeye çalışçaz tabiki sonuna kadar barcelonanın jet forvelerine karşı
  • BARCELONA VS AC MİLAN

sampiyonlar ligi final karsılasması

ama macın tarihi ve saati daha belirlenemedi

UEFA yetklılılerı yorum yapmaktan kacınıyor
  • hocam fazla takıldın ya

işin esprisi bunlar olası malübiyete şimdiden kılıf hazırlıyorum fazla takılma bu yorumlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

BARCELONA VS AC MİLAN

sampiyonlar ligi final karsılasması

ama macın tarihi ve saati daha belirlenemedi

UEFA yetklılılerı yorum yapmaktan kacınıyor

hocam ben bu gece geç saatlere kadar müsaitim girersen psn' bana pm atarsın bende girerim

• İddaa 04-07 ağustos 2009 takvimi
    Kod:131
    Barcelona-Milan
    1=2,40
    0=2,50
    2=2,40

Bir yanda henry li messi li etoo lu barca,diğer yanda ronaldinho lu kaka lı pato lu milan.devlerin mücadelesi nefes kesecek.Kalbi olan izlemesin.
    Saat 24:01 de naklen ve sadece DH TV de.

Ben serdar maçta karım ile birlikte olacağız.Sakın kaçırmayın.Bu maçta kavgalar kırmızı kartlar herşey ama herşey olacak sakın kaçırmayın.Ateşli 90 dk. sizi bekliyor.
  • evet sevgili seyirciler zorlu final öncesi iddaa oranlarıda belli oldu

bwin'den gelen oranlar maçın çok zorlu ve ortada bir maç olacağı yönünde

bir tarafta milan BaramBarça oldu diğer taraftada barcelona KAKA'sını tutamadı esprileri şimdiden aldı başını yürüdü
  • 5-0 milan alır.. :)
  • dostum ben yarın musaıt olabılcem aksam uzerı veya aksam yaparız suan yatıcam sabah erkenden kalıcam cunku final macı ıcın bahısler bıle cıkmıs vala sana karsı sansım bıraz tutmuyor ama yınede bellı olmaz ne olcagı her sonuc cıkabılır..
  • tmm hocam yarın aşkam yaparız sen uygun olduğun saati yazarsın buraya

bakalım hiç bişe belli değil bazen şans yanımda oluyo yeniyorum ama final havası bambaşka bişe her trlü sonuç olabilir uzun penaltı serileri bile bizi bekliyo olabilir
  • maç yoğun kar ve tipi nedeniyle 1 gün ertelendi...
  • Ancak işin altında UEFA yetkililerinin bile sakladığı bir gerçek yatıyor.
    internet sitelerinin ve iddaa oranlarının açıklanmasının ardından Milan'ın patronu blacktower35'in dün gece yorgun olması tartışmalara yol açtı. Bu yorgunluğun zaten ylönen'e şansı tutmayan tecrübeli hocanın yarın ne hallerde olacağı konusunda endişe yarattığı bildirildi.
    Öte yandan KAKA takımdan ayrılacağı yönündeki spekülasyonları yalanladı. Kaka yaptığı açıklamada:" Herşeyden önce yarın akşamki finale konsantre olmak istiyorum. Transferi daha sonra düşüneceğim fakat şimdilik bana gelen resmi bir teklif bulunmamakta." diye sözlerini sürdürdü.
    Gelişmeleri an ve an bildirmeye devam edeceğiz sakın bizden ayrılmayın.
    And Namaste, dermişim.
    Kendime şöyle sağlam bi "oha" çekmek istiyorum izninizle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nGo -- 4 Ağustos 2009; 2:20:57 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.