Şimdi Ara

FIFA 09 - Champions League/ŞAMPİYON\YLONEN/(MİLAN) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
1
Favori
4.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla ben okuduğum msjdan onu anlayamadım,ne yazikki orada 5 yıldızlı bir takımla olmam gibi ama neysedaha final maçı var hemen şampiyon yaptık seni
  • sen yanlış anlamışsın orda takastan güçlü takım gelirse olmam gibi bişe yazmıo

ama en azından artık finalde kaybedersem elimde bahane olmuş oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 29 Temmuz 2009; 16:00:23 >
  • arkadaşlar yabancılarla ranked maç yaptığınızda rakibinizin takımının gücüne dikkat edin attack 86 ve üzerindeyse maça girmeden direk çıkın...

Dün 2 kez başıma geldi 2sindede dikkat etmedim girdim ve adamın kadrosu full dünya yıldızlarıyla doluydu.. Adam inter ama kadrosunda kaka c.ronaldo torres puyol messi herkez vardı

bunu nasıl yapıolar bilmiyorum ama ranked'dede böle problemler çıkmaya başladı...
  • oha ranked'da nası yapıyolar yaw :))
  • walla bilmiyorum nasıl yapıyolar 2 kere geldi başıma bi arkadaşımda önceden sölemişti ama anlam verememiştim görünce şoke oldun acaba unrankedmi oldu yanlışlıkla demiştim ama maçtan sonra baktığımda ranked'miş

akşam baktığımda 2 kişinin psn adresini sölerim yakalarsanız mutlaka bi maç yapın çok garip oluyo
  • ultimate team sayesinde yapıyorlar o kadroları ve adamı deli ediyorlar dünya karması takımlarıyla inşallah bunu fifa 2010da düzeltirler
  • bjkartal85 sen nerelerdesin ya

sattınmı ps3'ü yoksa başka bi sebebptenmi girmiyosun psn'e??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

bjkartal85 sen nerelerdesin ya

adam xbox 360 a dadanmıs oyuzden yok ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

bjkartal85 sen nerelerdesin ya

adam xbox 360 a dadanmıs oyuzden yok ..

ama oda güzel yaw ben cod4 le geow2 nin online a hasta oldum birde pes 2009 da lagdan oyun oynanmıyor zannediyordum ama bu hurafelere inanmayın o oyunda güzel olmuş int ten oynanırken
  • ama insan arada girer bi psn'e iki fifa atar çıkar yaw

ama sanırım bu ultimate yüzünden küsme gibi bi durum olabilir

bu arada hadi ama ya belli olsun finaldeki rakibim
  • valla bu hafta man u sevilla maçı yaptım ranked(tabii ki sevilla:D
    fakat maçta bnm baskılar ve direkten dönen toptan sonra 1-0 önde olan arkadaş top ne zmn ona geçse kendi sahada top çevirme kaleci ile topu kale dibinde tutup beni bekleyince bende bi nefret oldu ki sormayın
  • blacktower ne zaman yapalım maçımızı?
    ben bu saatlerden sonra sabaha kadar müsatim :))
  • yahu xboxu aldım alalı açmıyorum psni özledim sizlerle fifa oynamayı valla bu aralar açıyım da biraz fifa atalım sizlerle turnuvalarda başarılar hepinize
  • blacktower35 konuya tanıtıcı mesaj atmazsan eleniceksin bu gece saatler 00.00 da öttüğü anama herkesinki ötmeli yoksa olmaz...
  • blacktower'ı 24'den önce sık sık gördüm psn'de onun olduğu saatlerdede ertug online olmuyor
  • konuyu unuttumu naaptı blacktower :) neyse bugün 10-11 hs maçı var o saate kadar inşallah yaparız :)
  • pm leşip bir saat belirleyin bari
  • pm'de attım :)
  • ben pzt akşamına kadar yokum bilginiz olsun
  • postayla sonucu sana bildiririz

aa ne gerek var ya 3g çıktı canlı canlı seyredersin nede olsa hayatımızda çok şey değişti 3g ile beraber
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.