Şimdi Ara

FİFA 08 SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
6.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar . Ne zamandır çözümünü aradığım bi türlü bulamadığım bi konuda sizlere danışmak istedim . Fifa 08 i yıllardır oynuyorum . Bu sene laptop aldım üniversite dolayısıyla . Fifa 08 i yükledim fakat bi türlü açamadım . Sorun bu :http://n1308.hizliresim.com/1d/y/s355q.png

Sorunun driver güncellemesi ya da ekran kartının yetersiz olmasına bağladıklarını gördüm . Ekran kartı driverını güncelledim . Dirext 11 yükledim. Resimde görüleceği üzere pes 2013 , cod 5 i en yüksek ayarda oynayabiliyorum.

PC Özellikleri :İNTEL CORE İ7 3630QM CPU:2.40 - 3.40 TURBO BOOST

8GB RAM

NVİDİA GEFORCE 630M 2 GB 128 BİT EKRAN KARTI

Windows 8 64 bit işletim sistemi kullanıyorum . Denemediğim tek şey işletim sistemini değiştirmek . Acaba Windows 8 yüzünden mi böyle bir hata veriyor ? İlginiz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Not : Uyumluluk modları tek tek denendi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MartinMinsky -- 31 Ağustos 2013; 5:13:17 >

• nvidia denetim masasından

3d ayarların yönetilmesi bölümünden

fifa 2008 i seç yoksa ekle diyip fifa 2008.exe bulup ekle

sonra aşağıdan yüksek performanslı grafik işlemciyi seçip tamam diyerek çık ve oyunu aç

olmazsa windows 7 ile denenebilir....

ama tavsiyem eski oyunları silip;

Fifa 2013, CoD Black Ops 2 vs yeni oyunlara yönelmen hocam ekran kartına yazık

edit: ha bide konunun yeri burası değil tam olarak dahili bileşenler - ekran kartı bölümüne açarsan daha çok cevap alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_OzaN -- 7 Eylül 2013; 0:25:58 >
  • uA_OzaN kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkrr ederim kardeşim sorun çözüldü . :) Haklısın fakat ben biraz eski kafalı ve statükocuyum sanırım . Alışkanlıklarımdan kolay kolay vazgeçemiyorum . Üstelik de zevk alıyorsam . Tekrardan teşekkürler :)
  • hocam o sisteme yazık etme gel fifa 14 oyna.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.