Şimdi Ara

FIFA 08 [PS3]- ONLINE MAÇLARA DEVAM! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
934
Cevap
0
Favori
10.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eheh ben yanlış anlamışım o zaman eyvallah xD, umarım katılımcı bulursun, kolay gelsin.
  • psn aslanbey bende katılırım. Bu gece olurmu bilemem malum kadir gecesi.
  • dh den süreli banlanan sly_23 arkadaşımızda ligte var haberiniz olsun arkadaşlar. msnden konuya yazmamı istedi... herkese başarılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kelto3

dh den süreli banlanan sly_23 arkadaşımızda ligte var haberiniz olsun arkadaşlar. msnden konuya yazmamı istedi... herkese başarılar.

Yarın maçları hallederiz akşam saatlerinde online olmaya çalışssın herkes.
  • bende ps3 e fırsat ayırdıkca fifa fa hep varım
  • arkadaslar belli bir ulkenin takımı olacagız yoksa takım serbestmi ben gece 11-12 den sonra online oluyorum bu aksam online olan varsa carpısırız.:)
  • Bende akşam gelirim beyler 9 dan sonra online olurum kapışcak varsa oynarız.
  • arkadaşlar online'ım suan. girenle maç yaparım. Net olarak ligde 7 kişiyiz suan
  • Forumdan banlanan arkadaşımız sly23 ile maç yaptık. Maç esnasında fena lag vardı. Onun baglantısı koptu hükmen 3-0 galip sayıldım. Diger arkadaşlarda aralarında yaparsa sevinirim.
  • Bu lıg dediğiniz oaly nasıl oluyor? Herkesin takımı var diğer takımlarlamı maç yapıyor? Aldığı puanlarla lig sıralamasında yer alıyor vs mi?
  • ewt puanlı..arkdslar ben türk arkdsların çoğuyla oynayamıyorum ama yabancılarla 10 tanden anca 1 tanesnde lag oluyor anlamdım gitti..
  • Arkadaşlar bir sorum olacaktı...Oyunun tam sürümümde demoya göre farklılıklar var mı mesela oynanabilirlik ve animasyonlar çeşitlendirilmiş mi?
  • HDR ve Seyirci kalitesi artırılmış oyun ise hızlandırılmış
  • sağolasın peki online da bölge ayrımı var mı?
  • Miex dostum ben pazar öğleden sonra ptesi salı ve çarşamba(genelde akşam geliyorum) yokum.Onun dışında ligde olmaya çalışacağım.
  • Arkadaşlar aranızdaki maçları mümkün oldugunca halletmeye calısın, online oldugumuz zamanlar dalmışşsak davetye atalım birbirimize halledelim ilk maçları.
  • Abi böyle iş mi olur ya?Ben böyle işin
    Az önce turkopol kod adlı arkadaş ile lig maçı yaptık,adamın Messi adlı oyuncusunda görünmezlik özelliği vardı
    Deli oldum ya.Ama ilahi adalet işte.Kendi kalesine attığı tek golle 1-0 yenildi.
  • YA miex o nasıl foul oyle sarı kartla kalmadı butun ekran karardı. :)))

Ya ne olacak simdi bizim mac hemde guzel mac olacaga benziyordu.
  • beni nasıl yendin anlmadım...tek kale ve kendi kalme attığım gol...psn ekliyim senle daha çok kapışırız...
    miex dostum bugün gel tekrar deniyelim nat 2 yaptım makineyi bakalım oynıyabilcekmiyiz??
  • turkopol le bende mac yaptım guzel mac olmustu 0-0 bitmisti. Kolayına yenilecek gibi gozukmuyordun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.