Şimdi Ara

Fiesta Online (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
0
Favori
29.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlar konusunda bilgim yok girmeyeli çok oldu.
  • Acaba hala bu oyunu aranızda oynayan var mı ? Ben bu oyuna basladımda ... Hala oynayan varsa birlikte oynayabiliriz
  • ben private serverini oynuyorum günde 1-2 saat
  • Arkadaşlar oyunu oynayanlar benm Face yi ekLeyebiLirlermi

holy _ face _ 79 @hot mail . com

birleşk yazp ekleyn Ltfen bişi sorcam
  • Burdanda cevaplarız sorabilirsin.
  • Daha Oyuna Yeni Başlıyacağım turk oynayan varmı ? bide guıld turk varmı hangısı server gecelım ?
  • karakter hangisi güclü mage - cleric- warrior - archer
  • En çok zararı mage verir ama defansı azdır bol bol ölürsün.
  • maga acayım ozaman server hangısı gecelım ?
  • Ben Bijou'da oynuyorum fazla Türk yok hatta hiç yok desem yeridir:)
  • hm Bijou server girdm neyse
  • beyler bende Bijou da oynuyoRum 41 lwl oLdum yaRdım edebilecek varmı exp ve item konusunda. yardım edecek varsa eklesin wormess@windowslive.com // oyundaki adım 0nLyD2K .
  • Up!

Oyunu indiriyorum bu tarz grafikleri severim İnşallah eğlencelidir.Güncel oynayanlar varsa serverlarını yazsınlar bi araya geliriz.
  • 0nLyD2K pm atın 2 serverdayım yani Bijou da oynuyorum ...
  • hâla oynayan varsa bana ulaşsın Outspark'da yeni başladım
  • ben oynuyorum ama gamigo dayım gamigoda suan sandıklar war içinden kanat falan çıkıyo :D gelin gamigoya oynıyalım işte :D
  • onurokurban kards mesajını aldım ama gsm fln urasamadim burdan yazıyorm gamigo benim seçimim yani outspark dan daha iyi bence bide kutular fln war 7 lwl da kanat + silah 12 de sapka +silah fln :D yani bide ben ordayım :D eng sw dayim billows muydu neydi xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademveferdi

onurokurban kards mesajını aldım ama gsm fln urasamadim burdan yazıyorm gamigo benim seçimim yani outspark dan daha iyi bence bide kutular fln war 7 lwl da kanat + silah 12 de sapka +silah fln :D yani bide ben ordayım :D eng sw dayim billows muydu neydi xD

outspark'da da kutular var kardeşm suan 9 lwlm bu gun basladım pek kasmadım ama 7-12 kutularını gordum sımdıye daha sonra varmı bilemem 7 kutusundan da şnlar cktı:
    1 Kanat
    10 lw One Hand silahi
  • ben kotalıyım kardeş :D ve dolmak üzere beraber oynama olayı fln dungeon fln anca gamigoya gecersen olabilir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademveferdi

ben kotalıyım kardeş :D ve dolmak üzere beraber oynama olayı fln dungeon fln anca gamigoya gecersen olabilir :D

Kuruyorum şuan hangi sw oldunuda söyle :D
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.