Şimdi Ara

fiesta mı polo mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün arastırdım kendime sıfır araba alıcam ama 1.2 tsı comfortline polo ile 1.4 titanıum x arasında kaldım poloyu en son 59.000 e bırakırım diyorlar yagmur sensöru far sensörü vs. yok fiestayıda en son 67.000 bırakırım dediler fiestada hersey var bide üstüne seramik kaplama koltuk koruması gibi seylerde yapıvericekler hangisi daha iyidir hangisi daha çok tutulur ?

• Ben olsam fiestayi tercih ederdim ama bu iki arabanında yüzü eskidi, daha güncel bir model al bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • buldozer85 B kullanıcısına yanıt
    ne gibi mesela
  • iki araçta bu Yıl içinde kasa değiştirecek. Ikisini de şu an için ben almazdım.

• a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ee2227 -- 28 Temmuz 2017; 11:3:34 >
  • 67bine fiesta... Wauuw

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İkiside tutulan araçlar, ben olsam bu kadar donanımla fiesta alırdım, yarise de bakın derim, 3 aracıda kullandım konfor polo sürüş fiesta iç hacim yaris.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiesta 1.4 atmosferikse eğer 67 bin tl çok çok fazla. Polo'da 59 bin tlye ucuz değil.

İki aracı kıyaslayacak olursak, Fiesta daha iyi bir direksiyon sistemine sahip, tepkileri çok net, yol tutuşu çok iyi, polonun direksiyonu hissiz, ve viraj kabiliyeti fiesta kadar yüksek değil.

İkisinin de malzeme kalitesi birbirine çok yakın, ikiside sınıfının en kaliteli 2 aracı bu konuda.

Polo'nun arkası biraz daha geniş.

Söz konusu motorları kıyaslayacak olursak, 1.2 TSI 1.4 Atmosferik Fiesta'dan 1 1.5 litre civarı daha az yakar.

İkisininde ikinci eli iyidir, fakat fiesta dizellerin ikinci eli daha hareketli, poloda tüm motorların ikinci eli hareketli, polo bu konuda bir tık daha avantajlı.
  • anti vw düşünceli biri olarak fiesta derdim, hem donanım daha iyi diyorsun.
  • bende 3 farklı fiesta var kesinlikle polo. 2si dizel(diğeri de 1,25;20 senelik std.motor ama piyasası yok, ne arayan var yarı fiyatına ne de soran, ilk işim satıp vw grubu araç almak(hem de std.şirket rengi beyaz... alacaksanız ikinci el yarı fiyatına kullanılmış araç(merso,bmw,opel,vw,pegeot,reno üst modeller alın veya bu parayı sırf sıfır diye kutu gibi küçük ve özelliksiz araca vermek bilemiyorum, hastalık, toz alerjisi veya çok aşırı titizlik dışında pek mantıklı değil... benzinli aracın bu fiyatlara satılması hele tam akıl tutulması... araçlar kötü değil ama bu paralara çok kaliteli araçlar var. 2008 den yüksekler dahil...
  • Polo daha iyi bence dış tasarim ile . Zaten fiestaya 67 bin cok fazla. Polonun motoru da cok zeyifli gayet guzel kacar yokuslarda falan sizi üzmez.

• Fiesta elbette,ancak o fiyata 1.5 TDCI leri bile varken 1.4 atmosferiğe verilmez o paralar.

• Eskisinde corsa
    Yenisnde fiesta
  • benim tercihim fiesta olurdu ki aldım bende ocak ayında 1.5 dizel titanium x paket o fiyata dizel bak derim 2. El sıfır ayarında yakıt inanılmaz iyi dolu dolu bi araç Polo ya göre Polo çok boş . Poloda uzun süre kullandım kesinlikle fiesta

• 1.4 atmosferik fiesta sahibi olarak kesinlikle fiesta ama o paraya 2.el temiz dizelni çok rahat alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam__K

1.4 atmosferik fiesta sahibi olarak kesinlikle fiesta ama o paraya 2.el temiz dizelni çok rahat alabilirsiniz

bayi 30.000 tlye 0 faiz verdiği için sıfır almayı düşündük böyle daha uygun geldi bize sizin arabanız kaç model yokuşlarda falan çekmeme gibi sorunlar oluyor mu
  • Fiesta alınca satarken polo gibi hızlı gideceğinden eminden fiesta al

• Bence polo 1.2 tsi güzel bi motor satarkende iyidir vw fiesta da iyi ama motor yakıt acısından polo derim

• Şuan atmosferik 1.4 araba kullanıyorum bence o paraya alırsanız çok pişman olursunuz. Ya tsi gibi turbo benzinli alın yada her türlü dizel alın.Bana sorarsanız ikinci el düşük km c sınıfı araba alın.
  • 67.000 tlye Doblo Combi premio plus var. MultiJet Dizel ve gayet dolu. Neredeyse B sınıfı arabalar koltukları yatırınca bagaja sığar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.