Şimdi Ara

Fibromiyalji (Kas Romatizması) Kesin Çözüm Doktor Onaylı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
70
Cevap
12
Favori
168.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba , Fibromiyalji veya ibs için diyet deneyen arkadaşlar deneyimini paylaşabilir mi ? Kuru iğne tedavisinin yanına eklemeyi düşünüyorum.Özelleşmiş bir diyet ve gıda takviyesi ile iyileşen bazı hasta yorumları okudum ayrıca facebookta “ahmet apa ile yitik şifayı bulanlar” diye bir grup var? Bu grupta anlatılanları deneyen ibs yada fibromiyalji hastası var mı, deneyimini paylaşabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huzursuz bağırsak sendromu ve fibromiyalji hastalıklarının gluten inteloransıyla yakından iliikişi olduğu ortaya çıktı. 3 hafta gluten bırakarak bu hastalıklardan kurtuluyorsanız muhtemelen sizde gluten alarjisi var. Taş devri diyeti, karatay diyeti bu yüzden iyi geliyor. Ama asıl yapılması gereken gluten diyeti. Gluten alkolden, çikolataya kadar aklına gelmeyecek herşeyde var çok dikkat isteyen bir diyet. Toplumun %13 ünde gluten alarjisi var ama çoğu bunun farkında değil. Dikkat ettiyseniz en yaygın hastalık huzursuz bağırsam sendromu ve fibromiyalji.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba son teknoloji bantlar var, 20 nin üzerinde sertifikası mevcut. İçinde vücuda lazım olan bileşenler var, takılı kalıyor istediği an deri yolu ile kana karışıyor, böylece sürekli vücut onarıyor kendini.mideyi böbreği vs. yormak yok. Hertürlü hastalığın iyileşmesini hızlandırarak, yüksek enerji veriyor.Bağışıklık sistemini ve Sinir sistemini sağlam tutuyor, Bileşenin biri GÜMÜŞ İYONU araştırın, Amerika da kanser hücresini yenmek için kullanılıyor. Hem iş imkanı, çünkü sonuçlar mükemmel. Birçok ünlü takıyor, 532 1610279 mesaj atarsan yardımcı olurum. Ve birçok doktor kendine ailesine kullanıyor. Video çok...

• Hayatlara Dokunmak H kullanıcısına yanıt
    Ya pazarlamacılardan bıktık, ne bantmış yazan yazana telegram bu ora

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İlk önce senelerdir afedersiniz *o*omu yer etmiştir bu hastalık ne varsa yoksa buraya yolluyor anasınısatim
    Ya leğen kemiğimde ki bacak oynar 2 eklemi biri yiyor sanki tuttumu tutuyor bırakmıyor anasınısatim
    Lan niye ağrıyon hayır niye orası yürümeyelim mi biz hastalık kardeş neyin peşindesin
    Ya samimi söylüyorum cs'de falan karakter olsaydım düşmana değil buralara sıkardım düşman burda
    Ama ben bunu yenecem BU BENİ YENEMEYECEK BEN BUNU TARİHE GÖMECEM ÖYLE GÖMÜLECEM yedi bitirdi beni ifrit ya

• Geçmiş olsun arkadaşlar

Aşağıdaki sitede vitamin deposu Türk malı sağlık bantları var. İçerisinde gümüş İyonu kırmızı kore gimsenk saponin germenyum kalsiyum var. Yapıştırıyor Hemen deriden kana karışarak vücudu tedavi ediyor. Pilot bölge sağ arka sırt oradaki kas önemli, sonra sıkıntılı yere yapıştırıyorsun. Çevremde 20 ye yakın insana kullanırdım. Bel fıtığı boyun fıtığı mantar diyabet tansiyon migren çok var tekrar geçmiş olsun sorunuz olursa seve seve yanıtlarım

entering.onemoreglobal.com

• Maalesef ilaçlarda vitamin yok

Vücudun Hangi yapı taşına hangi vitamin verince iyi olacağı bellidir.

Hiçbirşey kaybetmezsin yıllardır çektiğiniz hastalık iyi olabilir.

• Konu sahibi arkadaş 6 yıl önce konuyu açmış, en son 4 yıl önce başka bi konu açmış ve uzun zamandır foruma girmemiş...

İlaçsız diyet başlığındaki yazdıkları çok doğru, burada tekrar yazmaya gerek görmüyorum.

Lakin, doğru beslenemeyenler ve alışkanlıklarından kurtulamayanlar için konu sahibinin "BECEREMEYENLER İLAÇ KULLANMAYA DEVAM EDECEK." dediği ve altındaki "Doktor onaylı İlaçlı Çözüm" önerisi büyük hata...

Bahsettiği "Cymbalta" isimli ilacın etken maddesi Duloxatine'dir ve esas olarak antidepresan sınıfında olup Majör depresif bozukluğu tedavisinde kullanılan ve intihar eğilimi ve davranışı riskini artıran, bağımlılık yapan, bir çok başka ilaçla kullanıldığında olumsuz etkileşimi ve başkaca çok yaygın yan etkisi olan, ilaç kesildikten sonra ortaya çıkan yan etkileri de olan rastgele kullanılacak ve herkese önerilecek bir ilaç değildir.

https://www.drugs.com/duloxetine.html

https://www.drugs.com/cymbalta.html

https://www.drugs.com/sfx/duloxetine-side-effects.html#consumer

• ravrav kullanıcısına yanıt

5 hafta denedim, glutensiz ve süt ürünsüz beslenme. Hiçbir etkisi olmadı

• murat istanbul M kullanıcısına yanıt

5 hafta glutensiz ve süt ürünsüz beslendim. Hiçbir etki göremedim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.