Şimdi Ara

Fiber Platin Paketler Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski paketi allayıp pullayıp sunmuşlar? (25de 10 lira indirim var tek, bir de 35 icat etmisler) Platin falan görünce 200-500-1000vs paketler cıktı sandım)
    http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiber-platin-paketler-kampanyasi

Yeni(!) paket

Eski paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofearl -- 26 Nisan 2017; 1:53:52 >

• Upload hızları 5'mi yine bir bilgi göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Dmrl

Upload hızları 5'mi yine bir bilgi göremedim.

aynen baktım bilgi yok.
  • türkiye şartlarında bence güzel. Şu uploadda artık artmalı 5 nedir anasını hangi devirdeyiz gerçi oda türkiye şartlarında çok iyi.
  • 25mbps 79tl, 35mbps 99tl olmalıydı.
  • "Fiber internet abonesi olana yeni nesil Apple TV 32 GB Hediye!"

Hediyeyi yine bize ödettiler...
  • Bunlar nasil fiyatlar ya.Bu fiyatlarla kullanilmaz.50 mbit ve 100 mbit fiyatlarina bak ucmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Hızınıza Hız Katan Fiber İnternet Kampanyası" 'nın 100Mbps 50gb akn'li ucreti 79.90TL 1 Mayıs sonrası akn limiti aşıldığında hız 24mbps'ye düşecek. Geceleri saat 2-8 arasında da 100mbps kullanılabilecek. Tarife fiyatı da 109TL.

Fiber Platin Paketler Kampanyası'nda 25mbps limitsiz için 89TL istiyorlar. tarife fiyatı ise 229TL. 50 ve 100mbps paketler için de fiyatlar çok yükseliyor. Upload hızı hepsinde sabit ve düşükse hiç de mantıklı değil. Almadan önce upload hızını sormakta fayda var.

Amaç kişisel kullanım ve download ise Hızınıza Hız Katan Fiber İnternet Kampanyası'nda 25mbps 50gb akn 59.90TL'ye satılıyor. 1 mayıs ardından akn limiti sonrası 16mbps'ye düşüyor. Superonline F/P oranı en iyi paket şu anda bu görünüyor. Kampanya bitiş tarihinin 1 Mayıs 2017 olması da manidar. Muhtemelen fiyatlarda ve paketlerde ciddi düzenlemelere gidecekler.

• Filmler dönmeye başladı bakalım 1 mayıstan sonra çok daha güzel(!) paketler çıkacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.