Şimdi Ara

Fiber Net Üyelerine Numara Taşıma başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz önce internet sitesinde görünce hemen aradım önümüzdeki hafta içinde kayıt almaya başlayacaklarmış şimdilik sadece fibernet üyelerine açık olacakmış. Modem aracılığı ile görüşme yapılacakmış.
    Aynı apartmandaki süper online aboneleri ile ücretsiz görüşme imkanı varmış.
    Sabit ücret olmaması bence en büyük avantaj. Nasıl olsa doğru dürüst kullanmıyoruz sabit telefonları.
    Son olarak alan kodunda bir değişiklik olma ihtimali varmış.

http://www.superonline.net/bireysel/urunler/ses/numara-tasima.aspx

• keske daha fazla yayılsa ve herkes kullanabilse şimdilik cogu kişi haberleri okumakla yetiniyor. ama en azindan bu tür haberleri duymakta bence çok önemli
  • bir iki aya kadar tüm türkiyeye yayılır diye tahmin ediyorum.
  • Arap TTyi zengin ettiğimiz yeter insallah kullanışlıdır
  • Evet 10 eylülden 2 gün sonra yaptıgım görüsmede numara tasımanın acıldıgını ögrendim [konusurken numara tasıma olsa daha güzel olucak ama galiba tt engelliyor demistim birden foss oldum :D ] Eve gelince de baktıgımda görmüstüm ve sasırmıstım demek ayrıntıları da bunlar [aynı apartman ücretsiz noktası yani...]
  • Aslında bırakın aynı apartmanı, tüm QuikNet kullananlar bedava görüşmeliler. VoIP teknolojisi budur çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeneX

Aslında bırakın aynı apartmanı, tüm QuikNet kullananlar bedava görüşmeliler. VoIP teknolojisi budur çünkü.

o zaman tadından yenilmezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciko44

Arap TTyi zengin ettiğimiz yeter insallah kullanışlıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: olli

quote:

Aslında bırakın aynı apartmanı, tüm QuikNet kullananlar bedava görüşmeliler. VoIP teknolojisi budur çünkü.

zaten tüm türkiyedeki superonline hat sahipleriyle konuşmak şu an için bedava (bu kampanya sadece fiber hatta sahip kullanıcılar için olabilir, bu kısmı tam bilmiyorum ama)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scaleo

quote:

Orijinalden alıntı: olli

quote:

zaten tüm türkiyedeki superonline hat sahipleriyle konuşmak şu an için bedava (bu kampanya sadece fiber hatta sahip kullanıcılar için olabilir, bu kısmı tam bilmiyorum ama)

İşte olay bu. :D
  • ZeneX bizim siteden haber var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.