Şimdi Ara

Fiber Kablo Bağlatmalı mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba arkadaşlar. 1 ay kadar önce binamıza bu şekilde fibet kutusu geldi. Şuanda bütün internet sağlayıcılarında 100mbps alabildiğim görünüyor. Kuruluma gelecekler ancak kutu bu şekilde. Görünen siyah kablo dışında herhangi bir kablo bağlı değil. Turknet kuruluma gelecek.

Kutu'dan daireme kadar fiber kablo mu çektirmeliyim? Ya da şuan ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz :)

• Fiber varken mantık olarak kullanman lazım 2021 yılındayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Fiber varken mantık olarak kullanman lazım 2021 yılındayız.

Hayır onu sormuyorum hocam.

Kullanmak için kutudan daireye fiber kabloyu turk telekom mu çekiyor yoksa benim kendim mi kutudan daireye fiber kablo çektirmem lazım diye soruyorum.

• Bazı durumlarda onlar çekiyor bizim binanınkini onlar çekti daireme kadar bi telekom müdürlüğüne gidip görüşün derim.

• quote:

Bazı durumlarda onlar çekiyor bizim binanınkini onlar çekti daireme kadar bi telekom müdürlüğüne gidip görüşün derim.

teşekkür ederim yanıtınız icin, hemen gidip görüseceğim :)

• Siz çekin de diyebilirler, biz çekeceğiz de diyebilirler. Belli olmuyor hocam, projesine bağlı biraz.

• bize kabloları verelim bir elektrikçiyle görüşerek kendiniz çektirin dediler :)

• moreblackdays M kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bazı durumlarda onlar çekiyor bizim binanınkini onlar çekti daireme kadar bi telekom müdürlüğüne gidip görüşün derim.

Hocam benim daireye kadar bütün kutular çekildi herşey hazır. Sadece resimde görünen gibi siyah kablonun kutuya takılıp sonlandırma yapılmasını bekliyorum. Diğer sokaklardaki binalarda kullanan var ama benimkini şuan vdsl varmış diye bağlamıyorlarmış. Müdürlüğe gidip bu bilgiyi aldım. Bana bide diyorlarki bize abone ol hemen işlem başlatıp bizzat ben takip edeceğim işlemleri dedi müdürlükte altyapı müdürlüğünde çalışan kişi. Ben ise fiyat yüzünden abone olmadan çıktım. Şimdi internette baktımda abonelik başlatıp hemen çıksam acaba kullandığım kadarmı fiyat çıkar acaba? yoksa beklemeye devammı edeyim?

• Fiber %100000000 en mantıklısıdır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.