Şimdi Ara

Fiber'den Adsl Zorunlu Geçiş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar taşınma durumu dolayısıyla adsl e geçmek zorundayım. Gittiğim yerde fiber yok.Müşteri hizmetleri aynı fiyattan devam edersiniz dedi ama forumda okuduğum kadarıyla adsl 70 civarı imiş. Ben şu an 55 lira ödüyorum. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Hem hızım 24 mb den 8 e inecek hem faturam mı artacak? Teşekkürler cevaplarınız için..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiber hizmeti aldığınız yerden başka bir yere taşındığınız için Adsl zorunlu tutamazlar!
    Taşındığınız yerin ikametgah belgesini alıp Türk Telekom'a başvurup iptal edebilirsiniz.
    Herhangi cezai bedel yansımayacaktır.
    İptal edildikten sonra karar sizin hattınız Kaç Mb kaldırıyorsa ona göre bütçenize uygun paket seçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Fiber hizmeti aldığınız yerden başka bir yere taşındığınız için Adsl zorunlu tutamazlar!
    Taşındığınız yerin ikametgah belgesini alıp Türk Telekom'a başvurup iptal edebilirsiniz.
    Herhangi cezai bedel yansımayacaktır.
    İptal edildikten sonra karar sizin hattınız Kaç Mb kaldırıyorsa ona göre bütçenize uygun paket seçebilirsiniz.

Hocam Türk Telekom A verirsiniz derken superonline kastettiniz heralde değil mi :) ben superonline üyesiyim de :)

• Fark etmez BTK'nın çıkardığı bir kanun İSS fark etmez yeterki fiber altyapınız olsun sonradan Adsl geçiş yapın.
  • Peki devam etmek istersem adsl ile gerçekten aynı fiyattan devam edebilir miyim o konuda bir bilginiz var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.