Şimdi Ara

Fiber altyapısı olan ev için en uygun internet paketi önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, yeni taşındığım evde türknet’ten hizmet alamadığım için iptal ettiler. Türk telekomun 100 mbit altyapısı var. Baktığımda ise türk telekom çok pahalı. Kamuya indirim de yapmıyor. Uygun fiyata yüksek hız 35+ mbit alabileceğim bir firma önerebilir misiniz?

• Ozcanbabacan kullanıcısına yanıt
    Vodafone altyapı yok görünüyor denemiştim.
  • Merhabalar ;

Alt yapı sorunları , kampanya bilgisi , cayma bedeli , fiber altyapı bilgisi ve yeni abonelik işlemleri için iletişime geçebilirsiniz.

Paket tarife ve kampanyalar için aşşağıdaki numaradan iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim.

Telefon Numarası : 532 162 96 77

Mail Adresi : dogukan.altinisik@sam.superonline.net

Turkcell Saha Satış Sorumlusu : Doğukan Altınışık

• Türknet

• DogukanAltinisik D kullanıcısına yanıt

Hocam yalnız arkadaşın altyapısı Türk Telekom'a ait. Türkcell'den hizmet alamaz.

• Eğer isterseniz size Türk Telekom da çalışan bi arkadaşımın numarasını verebilirim arayabilirsiniz
  • aynı rezilliği bende yaşadım kardeşim gpon kurulu fiber altyapı ile sadece telekomdan hizmet alabiliyorduk 2 sene taahhüt verdik el mecbur 2 katı fiyatla üstelik, şimdi telekom altyapısını kullanıp daha ucuza internet verdiğini iddia eden firmalar var fakat onlarında alt metinleri çakallıklarla dolu, ya bağlantı parası ya aktivasyon parası ya modem parası her halükarda geçirme üzerine kurulu sistemleri, benim taahhüt 1,5 ay sonra bitiyor, pahalıda olsa devam edebilirim telekomla en azından muhatap çözüm var, diğerlerinde sorun yaşayana kadar herkes mutlu mesut

ben abone olurken seçenek yoktu şimdi seçenekler var aslında normal şartlarda iyi bir şey olması lazım ama dediğim gibi sana tavsiyem alternatifleri araştırırken kampanya detaylarını vs..mutlaka çok çok iyi oku

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.