Şimdi Ara

FibaBanka Hızlı Kart 90 TL Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
11
Favori
8.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.fibabanka.com.tr/bireysel/kartlar/dijital-banka-karti

https://www.fibabanka.com.tr/kampanyalar/bireysel/guncel-kampanyalar

Hesabı olmayanlar mobil uygulamadan nfc ile açabilir.

• Kampanya 01 Temmuz – 30 Eylül 2021 tarihleri arasını kapsamaktadır.
    • Banka kartı Hızlı Kart ile 01 Temmuz – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacak 150 TL ve üzeri ilk 3 alışverişe 20’şer TL, ödemenin Masterpass’e kayıtlı Hızlı Kart ile yapılması durumunda +10’ar TL daha, toplamda 90 TL hediye edilecektir.
    • Kampanya yurt içinde ve yurt dışında, fiziki ya da Sanal POS üzerinden yapılacak alışveriş işlemlerini kapsamaktadır.
    • Kampanyaya internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order) işlemler dahildir.
    • Fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir..
    • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 90 TL kazanabilir.
    • Kampanya hediye TL yüklemeleri, kampanya bitiminde Ekim ayının ilk 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.
    • Kazanılan hediye TL’lerin yüklenebilmesi için, ödül yükleme tarihinde Hızlı Kart’ın açık statüde olması ve kartın bağlı olduğu açık statüde bir TL vadesiz hesabının bulunması gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 5 Temmuz 2021; 13:49:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeniyılda ödeseydiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • FibaBanka Hızlı Kart 90 TL Hediye

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

twitter dan yazdım, nfc den sonra o hatayı veriyor diye. gelen cevap sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

Alıntıları Göster

Bu imkan varsa başvuru yapmayı düşünüyorum kurye falan düşünmüyorum. Teşekkürler bilgi için.

• quote:

Alıntıları Göster
    sorun yok derken, her alışverişe 30 verecek mi yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

sorun yok derken, her alışverişe 30 verecek mi yani?

Alıntıları Göster

o değil. yeni tc kartı ile müşteri olma adımında nfc okutunca hata veriyor. onun için yazdım, gelen cevap hata gözükmüyor oldu.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Farklı cihaz ile denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Farklı cihaz ile denediniz mi?

evet. kartı oktunca arkadaşın attığı resimdeki hata geliyor. daha önce akbank ve denizbank sorunsuz açtım

• bu banka iyi midir sadece 90 tl ile sınırlı kalır mı yoksa daha ekmeğini yer miyiz

• Başvurduk basılı kart. Kart ücreti istemezler inşallah.

• quote:

o değil. yeni tc kartı ile müşteri olma adımında nfc okutunca hata veriyor. onun için yazdım, gelen cevap hata gözükmüyor oldu.

Alıntıları Göster
    hocam o kısmı geçseniz bile masterpass 'e kaydederken de son kullanma tarihi ile ilgili hata veriyor. uygulama biraz sıkıntılı sanırım.
    fiziki kart isteyip bekleyeyim dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masterpass nerden kullanabiliriz hiç karşılaşmadım PM ile yazabilir misiniz.

• victoribarbo kullanıcısına yanıt

faiz olarak iyi 3 ay 19.5 veriyor

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 5 Temmuz 2021; 20:25:6 >
  • NewsTR kullanıcısına yanıt
    Bilgi için Teşekkürler hocam.

• NewsTR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam da benim dediğim wxyz gibi yerler

• Hızlı kart sanal kart mı oluyor fiziki kartla yapılan harcamalar dahil değil mi demek?

• sadbul S kullanıcısına yanıt

Fiziki kart kampanya'ya dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 6 Temmuz 2021; 17:38:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Fiziki kart kampanya'ya dahil.

Fibabanka hızlı kartımı Cuma günü teslim aldım. Mobil uygulamadan şifre oluşturdum ve işbankası bankamatiğinden para çekerek kartı aktifleştirdim ama kartımı internet alış verişlerinde kullanamadım. Çağrı merkezini 10 kez aramışımdır. Çoğunda arama telefon bankacılığı şifremi girdikten sonra yüzüme kapandı. Nihayet ulaşabildiğimde çağrı merkezinde kartımın mail order'a açık olmadığını söylediler. İnternet işlemleri ile telefon alış verişlerinin ayrı olduğunu biliyorum ama açılsın diye onay verdim ve hala 3d şifresi gelmiyor. Bir kere daha ulaştığımda gene aynı soruları sordular filan. Çağrı merkezi çalışanlarının bilgisi zayıf. Kartı işbankası bankamatiğinden para çekerek kullandım diyorum. "Fibabank" bankamatiğinden aktifleştirmeniz lazımdı diyor. Buradan aktifleştirelim dedi. Aktifleştirdim, kullanabilirsiniz dedi. Gene aynısı pes ettim.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.