Şimdi Ara

📢⭐ Fibabanka 375 TL Kazanma Fırsatı! ⭐📢

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Fibabank'ın arkadaşını davet et kampanyası başladı.

Davet eden ve davet edilene 250 TL ödül veriliyor. Bende ödülümün yarısını olan 125 TL'yi de davet kodumla üye olanlar ile paylaşıyorum. Ödül gelir gelmez IBAN'a FAST ile gönderim sağlıyorum.

Yapmanız gereken, referans kodum ile Fibabank hesabı açmak ve 20.000 TL değerinde işlem yapmak. Bir veya bir kaç işlem ile yapılabilir. Örneğin Binance TR veya diğer borsalara, bir veya bir kaç seferde gönderip, tekrardan Fibabank hesabınıza çekip işlemi 20.000 TL'ye kadar tekrarlayabilirsiniz. Çalışıp çalışmadığından emin değilim. Farklı bir yöntem öğrenirsem düzenleme yapacağım. Daha fazla detayı konunun sonunda ki katılım şartlarından ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular var ise Whatsapp veya Telegram üzerinden iletişime geçmekten çekinmeyin.

Davet kodu: FBAULJPZN0HA

Referanssız link: https://www.fibabanka.com.tr/kampany...asini-davet-et

Whatsapp: +48 571 048 507

Telegram: t.me/maxmzt

📢⭐ Fibabanka 375 TL Kazanma Fırsatı! ⭐📢

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya 14/04/2023 - 11/05/2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Hesabınız kullanıma açık olmalıdır.

Davet ettiğiniz arkadaşınız, Fibabanka Mobil uygulamasını indirdikten sonra, "Müşteri Olmak İstiyorum" butonuna dokunarak kimlik bilgilerini girmeli ve ilettiğiniz kodu “Davet Kodu” kutucuğuna yazmalıdır.

Kampanyadan faydalanabilmeniz için davet ettiğiniz arkadaşınızın toplam 20.000 TL tutarında;

FX Market'te döviz ve kıymetli maden alım satım işlemi,

Borsa Market'te hisse senedi alım satım işlemi,

Kripto Market'ten para gönderimi,

Dijital Hızlı Kart harcaması yapması gerekmektedir.

20.000 TL'lik işlem tutarı, belirtilen işlemlerin herhangi biriyle ya da birkaçıyla sağlanabilir.

Kampanyaya katılım için üst limit bulunmamaktadır.

Kampanya, davet edilen ilk 5.000 müşteriyle sınırlıdır.

Ödül yüklemeleri pazartesi günleri yapılmaktadır.

Koşullar gerçekleştirildikten sonra hem siz hem de davet ettiğiniz arkadaşınız 250 TL kazanacaksınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.