┼×imdi Ara

[ANA KONU] ­čôó En Ucuz Fiber ─░nternet COMNET ­čÜÇ 45 G├ťN ├ťcretsiz ­čöö Arkada┼č─▒n─▒ Davet Kampanya Kodu

Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar:
2 Misafir - 2 Masa├╝st├╝
5 sn
93
Cevap
2
Favori
3.048
T─▒klama
  • Konu ─░statistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan ├ťyeler 66
  • Konu Sahibinin Yazd─▒klar─▒ 3
  • Ortalama Mesaj Aral─▒─č─▒ 4 gün 5 saat 53 dakika
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En ├çok Yazanlar
  • mdkmdk (3 mesaj) karabibeer (3 mesaj) franker03 (3 mesaj) DeeLee (3 mesaj) turk─▒yem06 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanlar─▒n Platform Da─č─▒l─▒m─▒
  • Masaüstü (56 mesaj) Mobil (26 mesaj) Mini (2 mesaj) (3 mesaj) (6 mesaj)
  • @
0 oy
├ľne ├ç─▒kar
Giri┼č
  • 09.06.2022 TAR─░H─░ ─░T─░BAR─░ ─░LE DAVET KAMPANYASINDAN KAZANILAN H─░ZMET S├ťRES─░ 180 G├ťN ─░LE SINIRLANMI┼×TIR. BEN KAZANACA─×IM H─░ZMET S├ťRES─░NE ULA┼×TI─×IM ─░├ç─░N KONUDAN DAVET KODUMU KALDIRDIM. A┼×A─×IDAK─░ YORUMLARA DAVET KODUNU EKLEYENLERDEN FAYDALANAB─░L─░RS─░N─░Z.

30 G├ťNL├ťK HED─░YE 45 G├ťN OLARAK G├ťNCELLENM─░┼×T─░R.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi DeeLee -- 9 Haziran 2022; 19:41:14 >

• KONU ALTINDAN DEVAM EDEB─░L─░RS─░N─░Z.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi DeeLee -- 9 Haziran 2022; 19:37:45 >
  • KONU ALTINDAN DEVAM EDEB─░L─░RS─░N─░Z.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi DeeLee -- 9 Haziran 2022; 19:37:5 >
  • Comnet 1 ay ├╝cretsiz kullanmak i├žin kod

CMT597MCS

• :SworD: kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t
    Ttnet 16 mb kullan─▒yorum geçebilirsem kodu kullanaca─č─▒m

< Bu ileti Android uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
  • Tamamd─▒r hocam, ge├ži┼č esnas─▒nda yazman─▒z gerekiyor hatt─▒n─▒z aktiv oldu─čunda bana bilgi verin l├╝tfen

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • zaten TTNET altyap─▒s─▒n─▒ kullan─▒yorsan─▒z Ge├žti─činiz firman─▒n bir ├Ânemi kalm─▒yor.

Altyap─▒n─▒z sa─člad─▒─č─▒ h─▒z ne ise b├╝t├╝n firmalarda ayn─▒ performans─▒ alacaks─▒n─▒z zaten.

1 Haftad─▒r COMNET VDSL kullan─▒yorum ve a┼č─▒r─▒ memnunum.

Elbistan'da TTNET Altyap─▒s─▒nda, H─▒z olarak hi├ž bir sorun yok.

Tabii ki alt yap─▒ya, b├Âlgeye, tesisata, al─▒nan hizmete g├Âre farkl─▒l─▒klar olacakt─▒r.

Comnet +45 g├╝n ├╝cretsiz kullanmak i├žin kod : CMT553FXA

[ANA KONU] 📢 En Ucuz Fiber ─░nternet COMNET 🚀 45 G├ťN ├ťcretsiz 🔔 Arkada┼č─▒n─▒ Davet Kampanya Kodu

Comnet +45 G├╝n ├╝cretsiz internet kazanmak i├žin kullanmak i├žin kod : CMT553FXA

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi emptytr -- 9 Haziran 2022; 22:56:7 >

• davet kodum : CMT276ZKT Comnete yeni ge├žmi┼č bulunmaktay─▒m t├╝rk telekomdan ge├žtim en iyi uygun fiyatlar─▒ sa─člayan firma herhangi bir problem ya┼čamad─▒m ping de─čerleride ayn─▒ tah├╝t yok ­čĹŹkod ile ge├ži┼č yaparsan─▒z +45 g├╝n ├╝cretsiz kullanabilirsiniz herhangi konuda yard─▒m isterseniz yazabilirsiniz

[ANA KONU] 📢 En Ucuz Fiber ─░nternet COMNET 🚀 45 G├ťN ├ťcretsiz 🔔 Arkada┼č─▒n─▒ Davet Kampanya Kodu

• Comnet +45 g├╝n ├╝cretsiz kullanmak i├žin kod : CMT553FXA

Arkada┼člar mevcutta zaten TTNET altyap─▒s─▒n─▒ kullan─▒yorsan─▒z Ge├žti─činiz firman─▒n bir ├Ânemi kalm─▒yor.

Altyap─▒n─▒z sa─člad─▒─č─▒ h─▒z ne ise b├╝t├╝n firmalarda ayn─▒ performans─▒ alacaks─▒n─▒z zaten.

1.5 Haftad─▒r COMNET VDSL kullan─▒yorum ve a┼č─▒r─▒ memnunum.

Elbistan'da TTNET Altyap─▒s─▒nda, H─▒z olarak hi├ž bir sorun yok.

Tabii ki alt yap─▒ya, b├Âlgeye, tesisata, al─▒nan hizmete g├Âre farkl─▒l─▒klar olacakt─▒r.

DAVET KODUMU KULLANIRSANIZ SEV─░N─░R─░M.

Comnet +45 g├╝n ├╝cretsiz kullanmak i├žin kod : CMT553FXA

• CMT576CFV

─░nterneti 1 ay ücretsiz kullanabilmek için davet kodu

CMT576CFV

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • ogunparik o kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t

hocam kolay gelsin bende ba┼čvuru yapacam san─▒r─▒m gayet iyi duruyor. bende t├╝rk telekom c5v 1200 modem var. sorun ├ž─▒kar─▒r m─▒ acaba ? bilgisi olan ?

• S├╝re├žle ilgili bilgi almak isteyen arkada┼člar varsa her konuda yard─▒mc─▒ olunur. Modem ayarlar─▒ ge├ži┼č s├╝reci hizmet kalitesi vs.. PM atabilirsiniz. Ayr─▒ca ├╝yelik s├╝rem 12 ay ve ├╝zeridir. Referans kampanyas─▒ndan sorunsuz (90 g├╝n ┼čart─▒ var) yararlan─▒rs─▒n─▒z. CMT554FKS

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi gazimath -- 21 Haziran 2022; 16:29:21 >
  • Comnet davet kodum CMT579JJW
    Simdiden tesekkurler

< Bu ileti iOS uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
  • Comnet'e Turknet'den bug├╝n ge├ži┼č yapt─▒m. Yeni kullan─▒c─▒ysan─▒z kullanabilirsiniz.

Davet kodum:

CMT856CUS

• 3 G├╝n ├Âncesine kadar TurkNet kullan─▒c─▒s─▒ idim. Firmadan ├žok memnundum. Fakat son ay ki tarife fiyat─▒na gelen y├╝ksek zam sebebiyle g├╝ncel tarife fiyat─▒ 170 TL ye ula┼čt─▒. Altyap─▒m 50 Mbps yi zor g├Ârmesine ra─čmen 170 TL vermek bana biraz fazla geldi. Ben de farkl─▒ bir firma aray─▒┼č─▒na girdim. Alternatifler aras─▒nda en ucuz ve sa─člam olan Comnet'e ula┼čt─▒m. G├╝ncel olarak 99 TL ├Âdemekteyim. Hizmeti, h─▒z─▒, pingi, snr si vs. iyi durumda. Kulland─▒─č─▒m paket 35 Download / 6 Upload. Ucuz firma arayanlara ├Ânerebilirim. Comnet' e ge├ži┼č yaparken online i┼člemlerde paket ve hizmet se├žiminden sonra en son kart bilgileri ve ├Âdeme ad─▒m─▒nda kupon kodu k─▒sm─▒na benim kampanya kodumu girdi─činizde hem siz hem de ben 30 g├╝n ├╝cretsiz internet kazanm─▒┼č olaca─č─▒z. Abone olup kupon kodumu kullanacak arkada┼člara te┼čekk├╝r ediyorum.

Kampanya Kupon Kodum: CMT472UCS

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi all.─▒s.well -- 4 A─čustos 2022; 14:45:6 >

• **

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi xsii -- 16 A─čustos 2022; 14:14:34 >
  • Merhaba Arkada┼člar,

T├╝rknet zamm─▒ sonras─▒ Comnet'e ben de ge├žmeyi planl─▒yordum fakat ┼čirket kullan─▒c─▒lar─▒n hesab─▒n─▒ s├╝resiz iptal edip ma─čdur ediyormu┼č.

Bunun sebebi nedir acaba, endi┼členmeli miyiz?

Ba┼č─▒ma bir sorun gelse ve bunu aktarsam benimde mi hesab─▒m silinecek?

12 ayl─▒k ├Âdesem ├Âdedi─čim paray─▒ da geri alamayacaksam bu iss'e ge├žmek kumar oynamak gibi bir ┼čey geliyor bana.

- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.