Şimdi Ara

FİAT TİPO KULÜP (312. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.910
Cevap
89
Favori
2.589.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugum bi siteden 2. el boschmann amfi aldım fıyat 60 ytl 4*100 WATT BILGİSİ OLAN VARSA MEMNUN OLURUM
  • günaydın millet....
  • bi amfide ben almıştım markası tridentmi öyle bişiydi heralde 100 watt lık beş para etmezmiş...söktüm arabadan..inşallah seninki iyi çıkar....
    quote:

Orjinalden alıntı: tipower

arkadaşlar bugum bi siteden 2. el boschmann amfi aldım fıyat 60 ytl 4*100 WATT BILGİSİ OLAN VARSA MEMNUN OLURUM
  • beyler güzel bi ses isterseniz önce teyp iniz iyi olması lazım...gerisi hikaye...bana göre en iyisi pıoneer... benim 3. teyp im pıoneer... sesi çok kaliteli dün bide woofer aldım 350 wattlık inşallah onuda takıcam bugün... ses kalitesi iyi olması için hoparlörleri ve teyp iyi seçin....

• FIRTINA BORA DENİZ...
    DALGASI DELİ DENİZ...
    GÖZLERİ KARADENİZ...
    YOL VER DÖNEYİM...

KARADENİZE SELAMLAR............................
    quote:

Orjinalden alıntı: b.paşalı

/>

• ÇINLADIN DURDUN KULAKLARIMDA...
    SÜZÜLEN YAŞSIN YANAKLARIMDA...
    BİR ŞAKI OLDUN DUDAKLARIMDA...
    SENİ SEVDİĞİMİ SÖYLEDİM DURDUM...

BEKLE EYYY KARADENİZ GELİYOM BU YAZ...........................
    quote:

Orjinalden alıntı: b.paşalı

/>

• bayrampaşalı kardeşim.. yeni boyan hayırlı olsun.. güzel olmuş..
    ön ızgaranın içindeki mavi ledler de şık olmuş..
    ben sana demiştim tipoya mavi yakışır diye
  • tipo forever...

FİAT TİPO KULÜP
  • yanyana resim çektirelim

FİAT TİPO KULÜP
  • cevaoooopp

Geçen gün giderken ana yolda birden enjeksiyon ışığı yandı ve gaz yememeye başladı. Ben de kenara çaktim. Kontağı kapattım tekrar çalıştırdım ışık söndü. ve düzeldi... Sonra bugün aynı şeyi şehir içinde de yaptı. Arkadaş canımı sıkmaya başladı bu araba. Triger kayışını, amortisötlerini, aküsünü, lastiklerini, tüp beynini v.s hep yeni değiştim.
    Ayrıca bu aralar arabayı sabah ilk çalıştırdığımda "hani şu el frenini çekince yanan ışık" bir müddet yanıyor sonra sönüyor... Bu acziyet ifadesi sorularım tarafınızdan yanıt bulur inşallah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnymnyrl -- 13 Nisan 2008; 14:42:24 >
  • arkadaşlar.. malum yaz geliyo.. hepimiz bi yerler gideceğiz..
    biz de balayı için kuşadasına gidicez.. (biraz geç balayı olucak ama neyse)

yol haritası ve mesafe cetveli aradım durdum..
    bunu buldum..
    süpper bi site arkadaşlar..
    hem 3 boyutlu hem animasyonlu ayrıntılı olarak rotanızı belirleyebiliryorsunuz..
    çok güzel bi site tavsiye derim..

http://www.tr.map24.com/
  • YAAAA ARKADAŞLAR HERKESE SLM BANA ŞU ORJİNAL JANTLARDAN LAZIM YONCA JANTLARDAN YOKMU Bİ ARKADAŞIMIZDA YAAA HASTASIYIM BEN ONLARIN BENDEDE TEMPRA VAR ONA TAKACAM YARDIMLAR İÇİN ŞİMDİDEN TŞKLERR
  • O yonca jantlara bende bayılıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: trastu22

YAAAA ARKADAŞLAR HERKESE SLM BANA ŞU ORJİNAL JANTLARDAN LAZIM YONCA JANTLARDAN YOKMU Bİ ARKADAŞIMIZDA YAAA HASTASIYIM BEN ONLARIN BENDEDE TEMPRA VAR ONA TAKACAM YARDIMLAR İÇİN ŞİMDİDEN TŞKLERR
  • Ohooo umaykut kardeşim çok iyi bir seçim yapmışssınız.2 senem orada geçti.Gerçekten harika bir yer.Size tavsiyem güvercin adadaki kaleye girip kuşadasında gün batımını mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.O denizin güneşi yuttuş anını anca orda en iyi şekilde öğrenebilirsin.Al sana bi çektiğim manzaralardan 2 tane göstereyim...

FİAT TİPO KULÜP
  • Al bakalım.Bİraz manzara resimleri iyi olur sitemizde...( kuşadası ).Eminim arkadaşlarım kuşadasına yolunuz düşerse oradan dönmek istemeyeceksiniz.

FİAT TİPO KULÜP
    ( bu fotograf benim deil. )

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juniortom -- 13 Nisan 2008; 17:51:30 >

• sağol dostum...
    quote:

Orjinalden alıntı: umaykut

bayrampaşalı kardeşim.. yeni boyan hayırlı olsun.. güzel olmuş..
    ön ızgaranın içindeki mavi ledler de şık olmuş..
    ben sana demiştim tipoya mavi yakışır diye

• dostlar bugün temprası olan bi arkadaş benim arabaya bindi...adam benim arabaya hasta oldu iyimi...satıyonmu diye sormaya başladı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b.paşalı -- 13 Nisan 2008; 20:42:41 >
  • dostum araban karbüratörlü olsa bişiler yazarım ama enjeksiyonludan anlamam...
    quote:

Orjinalden alıntı: bnymnyrl

cevaoooopp

Geçen gün giderken ana yolda birden enjeksiyon ışığı yandı ve gaz yememeye başladı. Ben de kenara çaktim. Kontağı kapattım tekrar çalıştırdım ışık söndü. ve düzeldi... Sonra bugün aynı şeyi şehir içinde de yaptı. Arkadaş canımı sıkmaya başladı bu araba. Triger kayışını, amortisötlerini, aküsünü, lastiklerini, tüp beynini v.s hep yeni değiştim.
    Ayrıca bu aralar arabayı sabah ilk çalıştırdığımda "hani şu el frenini çekince yanan ışık" bir müddet yanıyor sonra sönüyor... Bu acziyet ifadesi sorularım tarafınızdan yanıt bulur inşallah...

• selam arkadaşlar.

FİAT TİPO KULÜP
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.