Şimdi Ara

FİAT SİENA TEAM (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.561
Cevap
52
Favori
648.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    komple bakım için servisten 430 ytl fiyat aldım
    bunun içinde triger değişimi
    fren balata değişimi
    bujiler, filtre yağ değişimi kısaca 60000 km ful bakımı
    sizce normal mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: siberprens

arkadaşlar 2001 siena s 65000 km
    komple bakım için servisten 430 ytl fiyat aldım
    bunun içinde triger değişimi
    fren balata değişimi
    bujiler, filtre yağ değişimi kısaca 60000 km ful bakımı
    sizce normal mi

bana biraz pahalı gibi geldi.Birkaç yere daha sor fiyat al.Eğer sadece yazdıkların değişecekse pahalı ekstra birşeyler daha varsa iyi.
  • başka bir yerde 60.000 km bakımı için 300 ytl
    triger için 250 ytl istediler
    ikinci soruşumda biraz da pazarlıkla aldım toplam 430 ytl fiyatı
  • slm arkadaşlar, eğer kabul ederseniz bende bu takıma üye olmak istiyorum. bende 3 gün önce 2001 1,2 16V AC bi siena aldım ve bu benim ilk gözağarım. 8 sene yemeden içmeden biriktirdim ve bu arabayı almak nasip oldu.sizler nasıl memnunmusunuz araçlarınızdan.ben 3 günde çok memnun kaldım gerek konforu gerekse yakıtı açısından. yorumlarınızı okudum anlaşılan tek 1,2 motorlu bende var. aldığım zamanki kontrolünü yaptırdığım serviste bir tek trigier kayışının değişmesi gerektiğini sölediler. aracım 94,000 de. 200 ytl civarında mal olacağını sölediler. daha ucuza mal edememmi biliyormusunuz. yardımcı olursanız çok sevinirim. hepinize kazasız belasız ve cezasız günler. cevaplar için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmir-lee

slm arkadaşlar, eğer kabul ederseniz bende bu takıma üye olmak istiyorum. bende 3 gün önce 2001 1,2 16V AC bi siena aldım ve bu benim ilk gözağarım. 8 sene yemeden içmeden biriktirdim ve bu arabayı almak nasip oldu.sizler nasıl memnunmusunuz araçlarınızdan.ben 3 günde çok memnun kaldım gerek konforu gerekse yakıtı açısından. yorumlarınızı okudum anlaşılan tek 1,2 motorlu bende var. aldığım zamanki kontrolünü yaptırdığım serviste bir tek trigier kayışının değişmesi gerektiğini sölediler. aracım 94,000 de. 200 ytl civarında mal olacağını sölediler. daha ucuza mal edememmi biliyormusunuz. yardımcı olursanız çok sevinirim. hepinize kazasız belasız ve cezasız günler. cevaplar için şimdiden teşekkürler

aramıza hoş geldin 1.2 siberprens arkadaştada var triger kayışını benimde değiştirmem gerekiyor ama uzun yol yapmadığımdan bu aralar hep sallıyorum,tanıdık bir motorcun varsa 150 ytl civarı değiştirebilirsin. benim arabada 94.000km de değişim zamanı geldi aracının resimlerini görmek isteriz

• selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 1 ay önce mavi 99 model 1.4 el siena aldım inşallah birbirimizle sienacılar olarak sorunlarımızı çözeriz..Saydılarımla...
  • aramıza hoş geldin arkadaşım.
    arkadaşlar benim arabanın direksiyon yükseklik ayarı yok yani ayar kolu yok nasıl taktıracam nerden bulabilirim,ayrıca günlük km sayacı bozuk yani sıfırlanmıyo nasıl yaptıra bilirim ,yapılması için göstergeninmi sökülmesi gerekiyor
  • sağol arkadaşım direksiyon ayarını bilmiyorum ama göstergeyi sökerken dikkat et çünki camı göstergeye yapıştırmışlar dış çerçeveyi sökmeden klima yerinin içinde vida var onu sökmeden çıkmıyor..
  • beyler fiat siena 1.4 el klimalı 18000 km de 13000 ytl sizce fiyat nasıl yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibre -- 4 Mart 2008; 18:59:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: excalibre

beyler fiat siena 1.4 el klimalı 18000 km de 13000 ytl sizce fiyat nasıl yorumlarınızı bekliyorum

kaç model ? ayrıca benimkide 1.4 el çok memnunum tercihin iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: siena99

sağol arkadaşım direksiyon ayarını bilmiyorum ama göstergeyi sökerken dikkat et çünki camı göstergeye yapıştırmışlar dış çerçeveyi sökmeden klima yerinin içinde vida var onu sökmeden çıkmıyor..

valla pire için yorgan yakmam varsın olsun bozuk dursun koskoca torpidoyu indirmekte
  • 2000 model unutmuşum modeli ayrıca çok temız -bordo 18 bınde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibre -- 5 Mart 2008; 19:41:13 >
  • 2000 model ve 18.000km iyi valla :D ama 13 binlirada iyi fiyatta biraz daha iyileştirme gerek aksi halde pahalı
  • selam arkadaşlar
    sorunlar hiç bitmiyor
    şöför koltuğumun yaslanma yerinin sağ tarafı kırık
    bu koltuğu değiştirmem mi gerek yoksa sökülüp tamir olması mümkün mü
    olursa nasıl olur
  • arkadaşım koltuğu sök ve kaplamasını çıkar zaten metal yapısı vardır duruma göre kaynak filan yaptırırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: harut.marut27

slm arkadaşlar bende 99 model 1,4 siena el var araba lpg li lpg de hesaplamalarıma göre gayet az yakıyor.arabayı alalı 1 yıl oldu ama 1 yıl boyunca kafamdaki sorulara bi çözüm bulamadım.arabamdan şimdilik memnunum ama araba alırken 93-94 toyota corolla almak istedim.ama o markadaki arabalara 11-13 milyar arası istediler konyada benim durumum buna müsait olmadığı için alamadım.sienayı daha önce hiç düşünmemiştim ama nasip oldu 9,250 aldım.araba şirket arabası 150,000 km de ama inanın aldığımdan beri bir türlü kafamdaki sorulara cevap bulamadım sizlerden ricam bu konularda yardımcı olmanız.şimdiden teşekkür ederim.
    1)çevremde ya o arabalar (siena) piyasada tutulmuyor niye onu aldın keşke corolla alsaydın dediler
    bu iki araba arasında ne gibi farklar var.sadece piyasada çok tutulduğu içinmi
    2)sienayı satamazsın diyorlar ama ben arabayı binmek için aldım satmak gibi bi durum şimdilik olmadı.
    dedikleri doğrumu siena hiç mi satılmaz.
    3)bazılarıda sienayı doğan slx'le kafa kafaya takas et diyorlar.sebebi slx ler çok tutuluyormuş.ama iki araba bir değilki konfor v.s siz olsanız napardınız.
    ben sienayı verip corolla almak istiyordum ama biraz araştırdım galeriler sienayı çok ucuza almak istiyorlar.dediğim gibi arabadan şimdilik memnunum ama corollayı o kadar övdülerki kararsız kaldım.çünkü sienaya aldığım günlerde bakım yaptırdım tüp taktırdım (lovato marka) böyle ucuza gitmesine gönlüm razı değil
    4)araba şirket arabası olduğundan 150,000 yapmış dediklerine göre araba miadını tamamlamış yakında motoru komple yeniden yaptırırsın diyorlar.gerçekten böyle bi durum olurmu olursa bu arabaların motorunun yapılması ne kadara mal olur.
    5)sienanın parçaları ucuz genelde parça konusunda bi sıkıntım olmuyor.peki corollanın parçası ucuz ve yaygın olurmu.Karaman / ermenek'teyim
    6)bazılarıda sienalar doğan ve şahinlerin yerini alacak satma ilerde çok tutulacak diyorlar böyle bi şeyden haberiniz varmı.piyasada o kadar çok doğan ve şahin var ki şahsen ben buna pek inanmıyorum ama yinede acaba olurmu demektende kendimi alamıyorum.
    7)sienanın corolla karşısında hiç bir artı yönü yokmu bu iki aracın artıları ve eksileri nedir.mesela hangisi az yakar v.b gibi

aslında bu sorulara bi arkadaşımız cevap verse o kadar aydınlatıcı olur ki anlatamam

palio veya siena alma arefesinde birisi de aynı şeyi benim kafama soktu, toyota corolla al diye. bu soruların cevabı benim için de ve eminim ki bir çok siena taliplisi için de yararlı olacaktır.

biraz uzunca sorular ama, artık cevaplayana çokca teşekkür eden mutlaka olacaktır

saygılar

• sırf süspansiyon ve kullanım rahatlığı için siena diyorum ...
    açıkcası doğan ve şahin bu arabanın yanında gaz tenekesi...
    ama toyota corolla için olay farklı sınıfının rekortmeni olması ap ayrı bir olay...
    ama bence yere yapışık giden bir aracında kırsal kesimde kullanımı nekadar doğru olabilirki....
    bu olayda siena altı daha yüksek bir araçtır...
  • tüm sienacı arkadaşlara selamlar saygılar. 99 model 1.4 el sieanam var geçenlerde kapı soğuktan donma yapmış bende biraz zorladım galiba şu an kapı kapanmıyor ya kilit dağıldı veya başka bir problem var ben burada konyada kilit sordum 50 ytl dediler kilit fiyatları hakkında bilgisi olan arkadaşlar piyasada bunların fiyatları nasıldır.acaba sorun kilittenmidir.cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • onu bi kapartocıya gösetr iş kesin oLsun...sonra ben piaysaya soraraım biraz çevrem vardır piysada..

belki kapıyıda şişirmiş oLabilirsin ona göre kesin bişey söLe ona göre hareket edelimm..
  • sayın Fdd24 arkadaşım cevabın ve ilgin için teşekkür ederim.eğer fiyat öğrenebilir vede haber verirsen çok sevinirim.martın 15 gibi kaportacıya gidecem.bulunduğum yer konyaya biraz uzak kilit sipariş etmem için az çok piyasasını bilmem gerekli.şimdiden çok teşekkür ederim.diğer tüm sienacı arkadaşlara saygılar kazasız sürüşler dilerim.iyiki varsınız.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.