Şimdi Ara

FİAT SİENA TEAM (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.561
Cevap
52
Favori
648.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aracım 99 1.4 el 73 binde araçla ilgili bir sorunum var.araç çalışınca içeriye sanki demir demire sürtüyormuş gibi bir ses geliyor.sizin araçlarda da böyle bir ses varmı yoksa benimki bilya falanmı dağıttı anlayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.1 72 bindeykende bakıma götürdüm usta böyle bir sesten dolayı şarj dinamosu bilya dağıtmış çok acil değişmesi gerekiyor dedi.Ama değiştireli 1000 km anca oldu.Sizce ne olabilir..Saygılarla...
  • selam akdaşlar
    2001 siena s benimki
    yeni lastik almam gerek önerdiğiniz lastik markası ve fiyalraı hakkında bilgi verir miisniz
    bir de sienalar için en uygun numara ne? o konuda bilgi verir misniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: siena99

arkadaşlar aracım 99 1.4 el 73 binde araçla ilgili bir sorunum var.araç çalışınca içeriye sanki demir demire sürtüyormuş gibi bir ses geliyor.sizin araçlarda da böyle bir ses varmı yoksa benimki bilya falanmı dağıttı anlayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.1 72 bindeykende bakıma götürdüm usta böyle bir sesten dolayı şarj dinamosu bilya dağıtmış çok acil değişmesi gerekiyor dedi.Ama değiştireli 1000 km anca oldu.Sizce ne olabilir..Saygılarla...

arkadaşım benimde araba bazen ilk çaılıştığında birkaç sanide lik bir ses geliyo ama demir sesi değil kayışlardan.dinamodan olablir ustanın dedği gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raix -- 19 Mart 2008; 21:06:15 >
  • Tüm SİENA kullanıcılarının MÜBAREK MEVLÜD KANDİLİNİ KUTLARIM
  • arkadaşlar bende hepinizin mübarek kandilini kutlarım. ya benim aklıma şçle bi fikir geldi. herkes arabasının fotosunu ekleyip göndersin. birbirimiz için ufak tefek fikir alışverişi olur diye düşündüm. hadi bakalım sienacılar şenlendirelim biraz ortalığı :D işte benim kızım :D hepinize kazasız belasız cezasız sürüşler.

FİAT SİENA TEAM
  • yanlız plaka bu değil arkadaşlar. 35 clh 55 oldu artık. hadi bakalım sıra sizde
  • kesin cant kapaklarını değiştirin diyeceksiniz :D

FİAT SİENA TEAM
  • buda şekil olsun dedim :) arkadaşlar şöle bi tavsiyem olsun size. arkadaki fiat amblemin sökün ve 2008 kırmızı fiat amblemi yapıştırın tam ortaya. inanın süper oluyo ya. küçücük şey bütün havasını değiştiriyo. gündüz bide fotosunu çekip gönderecem bakın o zaman

FİAT SİENA TEAM
  • bunlar küçük ayrıntılar kardeş :D
  •  FİAT SİENA TEAM

buda bizim taka allah nazardan saklasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulancaklı_28 -- 19 Mart 2008; 23:35:42 >
  • izmir-lee kardeş araban çok güzel kazasız belasız zevk li sürüşler dilerim,
    Herkesin kandili mubarek olsun
  • sağol kardeşim teşekkür ederim.aynı dileklerle kib.
  • Jant kapaklarını değiştrmene gerek yok bunlarda benimkinin devamı yuvasında
     FİAT SİENA TEAM

FİAT SİENA TEAM

FİAT SİENA TEAM

FİAT SİENA TEAM

• kardeşim Allah nazarlardan saklasın. maşallah neresi taka ya canavar gibi.kazasız belasız
  • giresunlu kardfeş gerçekten güzel rengide hoş,1.4 el mi?
  • yok izmirli kardeş 1.6 16 HL modeli eywallah saolasın
  • tamam abi benimkinin yanında canavar 1,6 ya. benimki 1,2 abisi daha :)
  • raix, bordo çok güzel duruyo ya ama tamponları boyatsan daha iyi olmazmı sanki?????
  • aldığımda ilk yapacağım şry tamponları boyatmaktı,ama sonra düşündüm yokya dedim böyle daha iyi sade ve temiz,asıl maksatım orjinalliğini bozmamak,sis taktıracaktım baktım tampon delincek vazgeçtim napıyım orjinalliği bozulmasın
  • çok güzel düşünmüşsün valla. sisleri bende taktıracaktım aynı noktada takılmışız seninle ama sisde çok yakışıyo ya. şimdi piyasan bakıyom uygun bişey bulursam taktıracam ama
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.