Şimdi Ara

Fiat mı ? Renault mu ? Parça ve Sorunsuzluk Bakımından ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
19.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bafbaf

2 sene önce triger setini değiştirmek için servis 650 lira fiyat vermişti 100 liraya sanayiide değiştirmiştim.
    Bravosu olan bi arkadaşta trigeri değiştirmenin ne kadara malolduğunu yazarsa parça fiyatını karşılaştırmak kolay olur.

Aynen İyi Olur parça fiyatları ?
  • Renaultun parça fiyatlarının daha yüksek olduğunu söyledik ama inandıramadık herhalde.
  • Ben eski bir 2000 model megane coupe kullanicisiyim kesinlikle megane derim. Yol tutuş,performans,yakıt tüketimi,ve göreceli olsa da şekil açısından
    Brovo larda cok güzel araç mesela megane da arka koltukta oturmak tam bir eziyet ama bravo da neredeyse 4kapi genişliği var.ustamın söylediğine göre de brovalarin parça fiyatları diğer Fiat lar kadar hesaplı değil
    Yanlız sunu da bil bu araçların motor aksaminin parçalarının fiyatları ortalama olarak bellidir ama kasko yoksa Allah korusun bir kazaya falan karışırsan kaporta bir araba parası yer. Ornek veriyorum 4kapi meganda 1000tl'lik masraf coupe de 4000tl gibi olur.
    Son olarak megane düşünürsen 2000model altı alma arada pek bir fiyat farkı olmasa da inanılmaz bir kalite ve donanım farkı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: time_keeper

Renaultun parça fiyatlarının daha yüksek olduğunu söyledik ama inandıramadık herhalde.

Dostum herkes farklı diyor eski konulara bakarsan görebilirsin lafım size değil ama kime inancağımızı şaşırdık.sonucta bir daha toplu para geçmicek elimize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fresten

quote:

Renaultun parça fiyatlarının daha yüksek olduğunu söyledik ama inandıramadık herhalde.

Dostum herkes farklı diyor eski konulara bakarsan görebilirsin lafım size değil ama kime inancağımızı şaşırdık.sonucta bir daha toplu para geçmicek elimize.

Öyleyse al eline kağıdı yaz 10 tane parça gidip 2 markanın bayilerinede ver cıkar fiyat listesini karşılaştır. Madem inanmıyorsun sen kendi gözlerinle gör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

Orijinalden alıntı: Fresten

quote:

Öyleyse al eline kağıdı yaz 10 tane parça gidip 2 markanın bayilerinede ver cıkar fiyat listesini karşılaştır. Madem inanmıyorsun sen kendi gözlerinle gör.

Dostum her kafadan farklı ses cıkıyor bu kadar sitem etmenize gerek yok..Öncedende bu konuyu açmştm ve orda renault denmişti..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.