Şimdi Ara

Fiat linea için şarkı cd si hazırlamak.Yardım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
31.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Piyasadaki teyplerden takarsan mp3 çalar ama arabanın kendisinde öyle usb ye atar gibi sarkıları atıp çalamazsın. Neroyla , wmp la vs. müzik cd si olarak yazman lazım. 15-16 şarkı civarı alır , şarkıların süresi kısaysa 20 şarkıya kadar çıkabilir. Boyutun önemi yok önemli olan süre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnthemSY

quote:

Orijinalden alıntı: Hkkaptan

merhabalar :)
    bugün denedim.Windows Media Player da yazma ayarlarındaki seçeneği veri diski yaz olarak işaretleyin.sonra mp3 diskinizi hazırlayın.
    ilk başta benim linea aracımda çalmamıştı.böylelikle işlem tamam ;)

ÜZerinden zaman geçmiş ama şunu biraz daha açıklayıcı anlatırmısın hocam. Bende 2011 line var ben yapamıyorum bir türlü mp3 cd si. Daha önce 2012 lineada yapmıştım, hatta direk cd klasörünün içine mp3leri sürükle yapıştır yöntemiyle yapıp cd oluşturmuştum.2012 lineada çalışıyor fakat 2011 lineada çalışmıyor.anlamadım.

windows media player ın hangi sürümünü kullanıyorsunuz bilmiyorum ama yeni bir sürümse ayarlar aynı olur bence. Fiat linea için şarkı cd si hazırlamak.Yardım

ikinci olarak "diğer yazma seçenekleri" ne tıklayın açılan sayfadan da aynılarını seçin.
     Fiat linea için şarkı cd si hazırlamak.Yardım

bu sayede mp3 diski yapmış olursunuz.ama aracınızın teybi mp3 çalıyor mu bilmiyorum. umarım resimler görünür

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnthemSY

quote:

merhabalar :)
    bugün denedim.Windows Media Player da yazma ayarlarındaki seçeneği veri diski yaz olarak işaretleyin.sonra mp3 diskinizi hazırlayın.
    ilk başta benim linea aracımda çalmamıştı.böylelikle işlem tamam ;)

ÜZerinden zaman geçmiş ama şunu biraz daha açıklayıcı anlatırmısın hocam. Bende 2011 line var ben yapamıyorum bir türlü mp3 cd si. Daha önce 2012 lineada yapmıştım, hatta direk cd klasörünün içine mp3leri sürükle yapıştır yöntemiyle yapıp cd oluşturmuştum.2012 lineada çalışıyor fakat 2011 lineada çalışmıyor.anlamadım.

windows media player ın hangi sürümünü kullanıyorsunuz bilmiyorum ama yeni bir sürümse ayarlar aynı olur bence. Fiat linea için şarkı cd si hazırlamak.Yardım

ikinci olarak "diğer yazma seçenekleri" ne tıklayın açılan sayfadan da aynılarını seçin.
     Fiat linea için şarkı cd si hazırlamak.Yardım

bu sayede mp3 diski yapmış olursunuz.ama aracınızın teybi mp3 çalıyor mu bilmiyorum. umarım resimler görünür

Aracım 2011 fiat linea. Teyp orjinal. Üzerinde mp3 yazıyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.