Şimdi Ara

Fiat fiorino müzik sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bende fiat fiorino var ama arabada ne bluetooth var ne kablo var aux içinde teyibi söküp arkasına takmam gerekiyormuş torpidodan giriş yokmuş.Çakmaklığa takılan aparatlar varmış bluetooth amaçlı.Bana bu tarz aparat önerebilir misiniz ? Aparatı çakmaklığa takayım bluetoothla tele bağlayıp müziği açayım.Tabi başka önerilere fe açığım yeter ki bana müzik dinlettirin şu fiorinoda :D.50 tl yi aşmazsa iyi olur ama yinede yazın önerileri.Teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

Fiorino teybi sökmek kola kapağı açmak gibi bişe

https://m.n11.com/fiat-fiorino-aux-kablo-140cm-sokme-anahtar-ucretsiz-kargo-P281402827?gclid=EAIaIQobChMIs8Ho2ZPs3wIVQqWaCh2NxwkPEAQYBCABEgKOmfD_BwE&gclsrc=aw.ds
    bizde de citroen nemo var. 3 sene önce aynı bu kablodan alıp taktım. sıkıntısız müzik dinleyebiliyorum o gün bugündür.

• DoctorEconomy kullanıcısına yanıt
    Ayrıca bilgisayardan AUX kısmı açılması gerekiyor diye biliyorum
  • Biraz müzik kulağınız varsa çakmaklık aparatından gelen mono ses hiç bir işe yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Cd tuşuna basınca aux yazısı geliyorsa gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoctorEconomy kullanıcısına yanıt
    Zaten onu açmak için demiştim bende
  • Hocam git duble teyp çerçevesi al sony en ucuz 2 din teyp al, yuvalara uyumlu iki çift alpine type g kolon al çek bir anfi, müziğini dinle

1- 1500₺ sony teyp

2- 1300₺ alpine kolonlar

3- 600₺ anfi

4- 100₺ çerçeve

Toplamda 3500₺ masrafla orta karar sistemin olur, hatta yapabilirsen jbl sub çek oda 600₺ tutar.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

albea'da bile cd yazısına basınca aux menüsü açılıyordu (onda da aux yok sonradan takıyorsun kablosunu) ama fiorino'da da aynı mıdır bilmiyorum.
  • Migros bi ara 14 TL'ye satıyordu. Bulabilirsen hocam işini görür. Yada teybe AUX çektirebilirsin ama yinede dehşet keyifli olmaz.

Fiat fiorino müzik sıkıntısı

Music Flow P7'den iki tane aldım ben. İkisini sağ sol kanal olarak birbirine bağlayıp birine de telefonla bağlanıyorsun. Stereo ses veriyor. Doblo'da ben bu iki hoparlörü tavan rafına atıp sorunu çözdüm

Hadi teybe bağlandın, bu sefer hoparlörler dandik

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

Migros bi ara 14 TL'ye satıyordu. Bulabilirsen hocam işini görür. Yada teybe AUX çektirebilirsin ama yinede dehşet keyifli olmaz.

Music Flow P7'den iki tane aldım ben. İkisini sağ sol kanal olarak birbirine bağlayıp birine de telefonla bağlanıyorsun. Stereo ses veriyor. Doblo'da ben bu iki hoparlörü tavan rafına atıp sorunu çözdüm

Hadi teybe bağlandın, bu sefer hoparlörler dandik
    Yukardaki mesajımda güzel bir seçenek sundum hocam, neden onlarla uğraşıyorsunuzki?

Bende doblo 3 kullandım pioneer hoparlör taktım sonrasında, teybin rezil olduğunu farkettim tam teyp alacaktım ki, 500l aldım.

• 100tl civarına Xiaomi Roidmi 3S Bluetooth Araç Şarj Cihazı(FM Transmitter) alınır, cep telefonuyla bluetooth üzerinden eşleştirilir, araç ses sistemi de uygun boş bir fm kanalın üzerinden xiaomi ile eşleştirilip müzik sorunu çözülebilir. Sonrasında telefona ücretsiz andorid auto kurulur ve ücretsiz spotify hesabı da google asistana tanıtılırsa artık sesle komut vererek istediğin şarkıyı çaldırabilirsin, tabii ki internet paketinin izin verdiği kadar. Tabii cep telefonu hafızasındaki mp3'ler de aynı şekilde dinlenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Yukardaki mesajımda güzel bir seçenek sundum hocam, neden onlarla uğraşıyorsunuzki?

Bende doblo 3 kullandım pioneer hoparlör taktım sonrasında, teybin rezil olduğunu farkettim tam teyp alacaktım ki, 500l aldım.

Alıntıları Göster
    Ucuza denk getirilirse bu hoparlörler de güzel. Alternatif olarak yazdım. Zamanında baya ucuza gelmişti bana. Arabayla hiç uğraşmadan tertemiz çözüm.

Benim Doblo'da alternatörden yana sıkıntımız bitmediğinden arabadan akım çekmeden müzik dinlememi sağlıyor. ses sisteminden önce portbagaja solar panel bağlayıp aküyü güneşten şarj edip alternatörü de söküp atasım var az kaldı

500L'nin se sistemi nasıl

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.