Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.219
Cevap
63
Favori
2.276.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bucakli

Arkadaşlar buyrun.Şu anda Türkiye'deki en modifiyeli Minicargo;Fiorino şu resimdeki Fıstıkyeşili araç.
    Yapılan her iş emeğine değmiş bence.Zaten sevimli olan araç daha da güzelleşmiş;detaylarla daha şık olmuş.Sadece yere biraz daha yakın olsa tamam olacak;böyle de güzel.Ses & Görüntü sistemleri zaten herşeyi açıklıyor.

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB *  :::..

Zorlu mu yapmış bu modifiyeyi ?

• Olabilir ama sanmıyorum.Çünkü sanırım bir oto yıkama servisi orası.Sadece orda yıkanmış;resimler çekilmiş olabilir.
  • Valla çok hoş olmuş güle güle kullan arkadaşım.

Fiorinonun konforundan memnunmusun acaba? çokmu hoplayıp zıplıyor sence.Normal bir binek arabayla kıyaslayabilirmisin.
  • Merhaba arkdaşlar bir Fiorino sahibi oralar bende Fan Club'a üye olmaktan mutluluk duyarım benimde ismini yazarsaniz sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hakan Gürsu

Valla çok hoş olmuş güle güle kullan arkadaşım.

Fiorinonun konforundan memnunmusun acaba? çokmu hoplayıp zıplıyor sence.Normal bir binek arabayla kıyaslayabilirmisin.

Arkadaşım yukardaki modlu Fiorino için soruyorsan o resimleri ben koydum fakat araç benim değil.Konforu için ise olumsuz birşey duymadım;Fiorino Van Multijet sürdüm;gayet güzeldi.
    Combi modeli ise makassız olacağı için binek araç konforuna daha yakın olacağı düşünülüyor.
  • fiorino tip olarak gayet sevimli, ancak doblo gibi iceriye cok ses alacagini du$unuyorum, umarim yaniliyorumdur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ayancıklı

quote:

Orjinalden alıntı: bucakli

Arkadaşlar buyrun.Şu anda Türkiye'deki en modifiyeli Minicargo;Fiorino şu resimdeki Fıstıkyeşili araç.
    Yapılan her iş emeğine değmiş bence.Zaten sevimli olan araç daha da güzelleşmiş;detaylarla daha şık olmuş.Sadece yere biraz daha yakın olsa tamam olacak;böyle de güzel.Ses & Görüntü sistemleri zaten herşeyi açıklıyor.

Zorlu mu yapmış bu modifiyeyi ?

bu modifiyeyi zorlu yapmıştır.zorlu sadece araba yıkama yapmıyor.zaten esas işi araba içi modifiye ve dizayn.çorum fuarında her yıl yaptığı dizaynları sergiliyor.ben gördüğüm için söylüyorum

• Arkadaşlar zorlunun telf. nosunu bilen var mı ? Benim Peugeot 207 Outdoorun içini deri kılıf falan yaptırmayı düşünüyorum.
  • Enişteme dün birtane Fiat Fiorino Combo Mix Stil paket Beyaz renk aldık.

Ben açıkcası o kadar beklemiyordum ama gerçekten çok güzel, kullanışlı, konforlu bir araç. Ayrıca tepeden basık gibi dursa da içi en az berlingo kadar ferah bir araç.

Dün akşam kullanma fırsatım oldu, seri bir araç. kalkışlarda hemen turbosu devreye girmiyor, sonrasında giriyor.

Akşam kuyruğunu doğrultmaya gittiğimizde bütün herkes araca bakıyordu. Hele ışıklarda yandaki araçlar azcık öne gidip markaya bakıyolardı

Mini couperin ticari modeli gibi bişi
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

fiarino hiç tutulmuyor ve hiç iyi bir araba değil

hiç bindinizmi acaba......bende mareaya biniyorum...vallahi çok tuttum.sizin gibiler sayesinde bedavaya biniyoz full araçlara.......................

•  ..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB *  :::..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ayancıklı

Arkadaşlar zorlunun telf. nosunu bilen var mı ? Benim Peugeot 207 Outdoorun içini deri kılıf falan yaptırmayı düşünüyorum.

arkadaşım 2-3 gün içersinde çoruma gitcem.telefonunu alıp verebilirim zorlunun telefonunu.hala ihtiyacın varsa
  • Fiorino kullanan arkadaşlar nerelerdesiniz.Yorumlarınız bekliyoruz araç için.Özellikle zıplama konusunda rahatsız edici bi durum varmı.
  • yeni çıkan mpv modeli gerçekten çok güzel hem sportif hem ticari
  • Arkadaşlar 1 ay Önce Fiorino Combi Aldık Gayet Güzel Bir Araç COMBİ Modeli Güzel Yeni Camlıları var Oda Güzel Combilere Cam Takılıyor Gerçi...İç KOnforu Bence Güzel Taksi Ticari Araç kaırşımı bir araç..memnumum :)hemde yeşil bu arabayı tam anlamıyla muthiş gösteriyor...max hız:155 km 1.3 motor Nerdeyse Hiç Yakıt Yemiyor Diyebilirim ama ilklerde yakabilir :) uzun yolculuklarda gerçekten rahat sürüş keyfi...Sürücü Ayarı Bazı Modellerde Sabit...Bazı Modellerde Trekking Paketi var bazılarında da yok Modelini Secebiliyorsunuz ama direksiyon ayarının sabit olması okadarda kötü değil :)insan alışıyor Fiorinoya Binmeyen Anlamaz

Bu Arada Fanclube katılmak İstiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: karamurat_670

Arkadaşlar 1 ay Önce Fiorino Combi Aldık Gayet Güzel Bir Araç COMBİ Modeli Güzel Yeni Camlıları var Oda Güzel Combilere Cam Takılıyor Gerçi...İç KOnforu Bence Güzel Taksi Ticari Araç kaırşımı bir araç..memnumum :)hemde yeşil bu arabayı tam anlamıyla muthiş gösteriyor...max hız:155 km 1.3 motor Nerdeyse Hiç Yakıt Yemiyor Diyebilirim ama ilklerde yakabilir :) uzun yolculuklarda gerçekten rahat sürüş keyfi...Sürücü Ayarı Bazı Modellerde Sabit...Bazı Modellerde Trekking Paketi var bazılarında da yok Modelini Secebiliyorsunuz ama direksiyon ayarının sabit olması okadarda kötü değil :)insan alışıyor Fiorinoya Binmeyen Anlamaz

Bu Arada Fanclube katılmak İstiyorum

Dostum Fiorinoda rahatsız edici bi zıplama varmı.Araba ile kıyaslayabilirmisin.

• Selam
    bende fiorino alanlardan oldum;

Focus'umu verdim fiorino aldım yani kıyaslayacağım araç focus olacak;

1- Kesinlikle benzinli focusun yarısı kadar yakıt tüketiyor (yol bilgisayarı ne kadar doğru bilmiyorum ama 90

km sabit hız ile 4,0 gösteriyor, şehir içinde 5.8 idi).

2- Kesinlikle kliması daha iyi soğutuyor.

3- Yol tutuşu oldukça iyi zıplama soran arkadaşlara; zıplama yok, arka koltuktakiler oldukça rahat ancak

koltuk dik konumlandırılmış. Eni 2 kişi için çok iyi 3 kişi için bacaklar ve omuzlar birbirine değer, ama ben

arkaya 2 çocuğumun koltuklarını ve hanımı oturtabiliyorum.

4- Kalkışı zayıf ama kolay hızlanıyor (ara hızlanmaları tatminkar)

5- Motor sesi var ama rahatsız etmiyor.

6- Radyosu focusun radyosundan 3 kat fazla istasyon buldu ses kalitesi fena değil.

7- Heryerde küçük gözler var cep telefonumu nereye koydum diye düşündüm 5 tane kçük göz saydım.

8- Ön koltukların arkasında cepler yok, arka kapılardaki cepler çok küçük.

9- Kabin ferah mini MPV gibi tavan yüksekte.

10- Forum da Debriyaja basınca diz sıkışıyor demişlerdi ben 1.80 im benimki çarpmadı hatta 15 cm geride.

kaldı

11- Tüm elektrik tesisatı kontağa bağlı bu harika bir özellik farları yakıp süren ben için focusdaki dıt dıt lar

sinir bozucu idi

12- Belirlediğiniz hızı aşınca sesli uyarı sistemi var.

13- Yol bilgisayarı focusun yol bilgisayarı ile kıyaslayınca uzay mekiği bilgisayarı gibi.

• hangi modelini aldınız?
  • Caddy lerde arka da süspansiyon yaprak aks yani trombolin, aile için yaprak aks demek arkanın zıplaması

demek yaprak aks yük taşır, Fiorinoda yarı bağımsız aks, helezon yay ve amortisör kaldi ki bu aracın

yakında ruhsatta adı binek olarak geçecek fiyatıda 4000 ytl artacak.
  • Fiorino combi + stil paket + yan basamak
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.