Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (561. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.219
Cevap
63
Favori
2.275.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar simdi yeni bir fio almak istiyoruz arkadasimiza 75bg lik modelini 95 bg lik modelinimi tavsiye edersiniz lakin bende 75 bglik 2010 model fio var ama 95 lik ile arasindaki fiyat farkina degermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: takirti

quote:

Orijinalden alıntı: 8TORnADO9

Araba 2011 model 1400 km'de daha.

ARABA 2011 200 km zor yaptım daha

Ben aylık 1000 km yapıyorum genelde. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevdetay

merhaba arkadaslar simdi yeni bir fio almak istiyoruz arkadasimiza 75bg lik modelini 95 bg lik modelinimi tavsiye edersiniz lakin bende 75 bglik 2010 model fio var ama 95 lik ile arasindaki fiyat farkina degermi

Hem de çok fazlasıyla değer,95 bg ile 75 bg arasında dağlar kadar fark var,fren diskleri ve kampanaları fazlaca büyük yani fren performansı daha iyi,20 bg gibi hatırı sayılır bir fark var yani performansı 75 bg'e göre fazlaca iyi.
  • quote:

SONAXDAN BOYA KORUMA YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM. İÇ VE DIŞ OLARAK 200- TL FİYAT VERDİLER. SİZCE UYGUN MUDUR?

cevap yokmu arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuzulim

quote:

Orijinalden alıntı: daydirli

quote:

arkadaşlar 2011 95 hp fiorinom var aracı aldığım zaman yani 2 ay önce

blue&me olanını aldım ancak navigasyon cihazı serviste olmadığından alamadım

şimdi sormak istediğim bu cihazı alan var mı varsa nereden kaç paraya aldı

ben Antalya servisten aracı teslim alırken 850 tl ye 12 taksitle aldım.

peki ciddi anlamda almaya değer görüyor musunuz

yol bilgisayar ekranını da tom toma yansıtabiliyor muyuz

Almaya değme konusu insanların değerlendirmesine göre değişir diye düşünüyorum. Ben pişman olmadım. Sadece yol göstersin yeter diyorsanız almaya değmez. 300 TL ye bir navigasyon alırsınız, cama yapıştırırsınız. işinizi görür; Ama aracınıza Blue&me ile bağlantılı (aracınıza entegre) olduğu için cep telefonunu yansıtyor. Yani Blue&me de yapılanları Tomtomda görüyorsun.Yol bilgisayarını yansımıyor sanırım (yada ben henüz keşfetmedim) Bilgisayara bağlayıp güncellemeleri yapabiliyor şarz edebiliyorsunuz. cep telefonuna 1200 Tl 1500 Tl veren insanlar var. Kimisikonuştursun yeter ne gerekvar diyor kimisi de teknolojiyi sonuna kadar kulanmak lazım diyor.
    satınalırken servisteki arkadaşlara sorun isterseniz.

• quote:

quote:

SONAXDAN BOYA KORUMA YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM. İÇ VE DIŞ OLARAK 200- TL FİYAT VERDİLER. SİZCE UYGUN MUDUR?

cevap yokmu arkadaşlar

slm
    sonax ın sitesine girersen gereken cvb ı alacağını düşünüyorum orada yapılan işlemler ve fiyatlarını veriyo
    sanırım sana önerilen fiyat makul kazasız belasız keyifli sürüşler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PamirSAROS

Arkadaşlar bugün itibariyle fiorino mu 20.500 TL ye satmış bulunmaktayım aracımın çıkan bilgisayar verileri motorun dahi daha açılmadığını göstermektedir sadece sağ çamurlukta boya çıktı oda kısmi ön uç kısımda o kadar pırıl pırıl araba gitti sizlere veda ediyorum.Allah gönlünüze göre versin kazasız belasız gezin inşallah araçlarınızla hoşçakalın

Hayırlısı olsun. Aracı alan arkadaş artık takip edecek demekki bizi :D

Sanmam firma icin aldılar buralarda pek gezmezler herhalde :)

• quote:

Arkadaşlar bugün itibariyle fiorino mu 20.500 TL ye satmış bulunmaktayım aracımın çıkan bilgisayar verileri motorun dahi daha açılmadığını göstermektedir sadece sağ çamurlukta boya çıktı oda kısmi ön uç kısımda o kadar pırıl pırıl araba gitti sizlere veda ediyorum.Allah gönlünüze göre versin kazasız belasız gezin inşallah araçlarınızla hoşçakalın

hayırlı uğurlu olsun ALLAH daha iyisine binmeyi nasip eder inşallah

• quote:

Hayırlı Olsun Arkadaşım, Teşekkür Ederiz.
    Allah Seninde Gönlüne Göre Versin

• arkadaşlar 95 beygirlerin otomatikleri çıkacakmı çıkacaksa ne zaman bilgisi olan varmı?
  • @ FİO 48

Hocam Nasılsınız Iyısınızdır InsALLAH. Uzun bır zamandır gorusemedık merak ettım

Tum değerLi arkadaslar ıyı sohbetLer dıLıyorum.
  • fiat fiorino 201 model arabanın vergisi 348 tl mi arkadaslar birazdan yatıracamda? internet bankacılıgından yapmamın bi mahsuru varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

fiat fiorino 201 model arabanın vergisi 348 tl mi arkadaslar birazdan yatıracamda? internet bankacılıgından yapmamın bi mahsuru varmı?

348,5 lira. gelir idaresi başkanlığının internet sitesinden kredi kartıyla yaparsan ödemeyi maksimum 3 taksit, advantege 2 taksit yapıyor diğer kartları bilmiyorum.
  • MTV için ocak taksidini yatırdım.İnternetten İNG bankası 5 taksit yaptı.Ayrıca Goldmaster navigasyon için de %30 indirim hediyesi verdi. bilgilerinize
  • Granti Bankasında Mtv Yatıranada Sonax Oto Boya Koruma Yarı fıyatına + Trafık setı hedıye
  • quote:

Orijinalden alıntı: # MeHMeT #

Granti Bankasında Mtv Yatıranada Sonax Oto Boya Koruma Yarı fıyatına + Trafık setı hedıye

trafik seti hediye eidyorsa garantti bankasından yatırayım varmı daha guzel bi secenek?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar 2011 95 hp fiorinom var aracı aldığım zaman yani 2 ay önce

blue&me olanını aldım ancak navigasyon cihazı serviste olmadığından alamadım

şimdi sormak istediğim bu cihazı alan var mı varsa nereden kaç paraya aldı

ben Antalya servisten aracı teslim alırken 850 tl ye 12 taksitle aldım.

peki ciddi anlamda almaya değer görüyor musunuz

yol bilgisayar ekranını da tom toma yansıtabiliyor muyuz

Almaya değme konusu insanların değerlendirmesine göre değişir diye düşünüyorum. Ben pişman olmadım. Sadece yol göstersin yeter diyorsanız almaya değmez. 300 TL ye bir navigasyon alırsınız, cama yapıştırırsınız. işinizi görür; Ama aracınıza Blue&me ile bağlantılı (aracınıza entegre) olduğu için cep telefonunu yansıtyor. Yani Blue&me de yapılanları Tomtomda görüyorsun.Yol bilgisayarını yansımıyor sanırım (yada ben henüz keşfetmedim) Bilgisayara bağlayıp güncellemeleri yapabiliyor şarz edebiliyorsunuz. cep telefonuna 1200 Tl 1500 Tl veren insanlar var. Kimisikonuştursun yeter ne gerekvar diyor kimisi de teknolojiyi sonuna kadar kulanmak lazım diyor.
    satınalırken servisteki arkadaşlara sorun isterseniz.

Bence artık araçlar için oldukça demode bir paket. En iyi Navigasyon aletleri bile şu anda 250-300 tl civarında. Üstelik bu fiyata içinde blue&me+tomtom paketinin hemen hemen tüm fonksiyonlarını da içeriyor.
    BLUETOOTH - FM TRANSMITTER - MULTİMEDYA OYNATICI hepsinde standart. 1.000 tl çok büyük para. Tüm bu fonksiyonları hatta geri görüş kamerasını da içeren müzik sistemlerini bile edinebilirsiniz.
    az önce dolaşırken gördüm.http://urun.gittigidiyor.com/ALPIN-AW7000-NAVIGASYON-DVD-BLUTOOH-LU-SOK-SOK_W0QQidZZ35329357#
    çok daha uygun olanlarını gördüm. Bu paketin ne gibi ek özellikler taşıdığını pek anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: # MeHMeT #

@ FİO 48

Hocam Nasılsınız Iyısınızdır InsALLAH. Uzun bır zamandır gorusemedık merak ettım

Tum değerLi arkadaslar ıyı sohbetLer dıLıyorum.

Dostum teşekkür ederim.
    Allaha şükür iyiyiz.Haftsonu işim vardı,foruma uğrayamadım.
    Sen nasılsın?Sana da iyi sohbetler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyohas

arkadaşlar 95 beygirlerin otomatikleri çıkacakmı çıkacaksa ne zaman bilgisi olan varmı?

Mutlaka çıkar fakat zamanı belli değil.Fiat genel müdürlüğü ararsan sana bilgi verirler.
  • quote:

Allah senin de gönlüne göre versin.Güle güle.

• 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.