Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (551. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ön kapı ile sürgülü kapı aralarına resim üzerinde siyaha boyattım sizce yakışmışmı? yapıp yapmamakta kararsızım lütfen fikirlerinizi yazın....

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB *  :::..
  • fioların teyp çercevesi 35 tl serviste satıyorlar,yalnız benim sorduğum duble değildi, duble olanda olsun 60 veya 70 tl fiyat çok uçuk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fio48

Sarı ikaz ışığı yanıyor.

Resim puntonun.

Teşekkür Ederim Hocam ..

quote:

Kış ayında da olsak klima 20 günde bir klima kompresörü ve diğer parçaların
    sağlığı açısından 10 dk çalıştırılmalıdır.

Hocam İyi Güzelde, Kış Mevsiminde 10 Dakika Boyunca Klima Açıp Gezmek Yürek İster Farkındasınız Değilmi

quote:

Ben de şu tavan gıcırdamasını tam halledemedim.Sünger koydum ama yine de yapıyor.Bir ara poliüretan köpük sıkmayı düşünüyorum.

2 Gündür Benim Aracın Tavanındanda Bir Gıcırdama Sesi Gelmeye Başladı.
    Kalıcı Bir Çözüm Yolu İzlerseniz Önerilerinizi Bekliyorum

quote:

Orijinalden alıntı: fiorinocu

uzun bi aradan sonra aranızdayım yine fiorino duble teyp çerçevesi çıkmış almak isteyen arkadaşlara fotosunu paylaşıyorum güzel bişi olmuş en kısa zamanda bundann yaptırmayı düşünüyorumhttp://img43.imageshack.us/img43/1378/pr029148max.jpg

Aracına Double Düşünenler İçin Güzel Bir Parça.
    Bende Almayı Düşünüyordum.
    Fakat Dünyanın Parasını İstiyorlar.
    Ufacık Bir Plastik Parça 280 TL Olurmu Allah Aşkına ?
    Şaşırmış Bunlar Yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: fiorino fan club

fioların teyp çercevesi 35 tl serviste satıyorlar,yalnız benim sorduğum duble değildi, duble olanda olsun 60 veya 70 tl fiyat çok uçuk...

http://www.sedmarket.com/Fiat-Fiorino-Double-Oto-Teyp-Cercevesi,PR-9148.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coilover

quote:

Hocam İyi Güzelde, Kış Mevsiminde 10 Dakika Boyunca Klima Açıp Gezmek Yürek İster Farkındasınız Değilmi

Dışarısı soğuk olduğu için fark etmiyor bile.

quote:

quote:

Ben de şu tavan gıcırdamasını tam halledemedim.Sünger koydum ama yine de yapıyor.Bir ara poliüretan köpük sıkmayı düşünüyorum.

Fazla olmamakla beraber poliüretan köpük kullanarak halletmeyi düşünüyorum.Yarıyıl tatilini bekliyorum.

• Bugün Aracın Kontağını Çevirip Işıkların Sönmesini Beklediğimde.
    Arıza Işığınında ( Üçgen İşaretli Ortasında Ünlem İşareti Bulunan Sembol )
    Diğer Işıklarla Beraber Yandığını Daha Sonrada Diğerleri İle Beraber Söndüğünü Farkettim.
    Acaba Aracın Herhangi Bir Yerinde Arıza Oluştuda Benmi Farkedemedim ?
    Yada Her Zaman Yanıyorduda Benimmi Yeni Dikkatimi Çekti Anlayamadım.
    Sadece Bir Kaç Gün Önce Park Sensörünün Devre Dışı Olduğunu Belirtmek İçin Yandı Bu Işık
    ve Benim Park Sensörüne Karşı Kullandığım Kaba Kuvvet İle Birlikte Söndü

* Olayı Daha İyi Kavramanız Açısından Çektiğim Fotoğrafı Ekliyorum Arkadaşlar.
    Foto Biraz Kötü Ama İdare Edin. Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar. Bütün Gün Kafama Takıldı Çünkü ..

• Orijinalden alıntı: Coilover

Bugün Aracın Kontağını Çevirip Işıkların Sönmesini Beklediğimde.
    Diğer Işıklarla Beraber Yandığını Daha Sonrada Diğerleri İle Beraber Söndüğünü Farkettim.
    Sadece Bir Kaç Gün Önce Park Sensörünün Devre Dışı Olduğunu Belirtmek İçin Yandı Bu Işık

Foto Biraz Kötü Ama İdare Edin. Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar. Bütün Gün Kafama Takıldı Çünkü ..

O ışık da yanar diğer ışıklarla beraber ve beraber söner canını sıkma.Bizde de aynı.Arıza olsa sönmez zaten.

• Hocam arabayı bu akşam 23200 e verdim..Yarım depo mazot ekli oalarak..
    Yoksa hemen bakardım ve bu arada sizin 20.000 bakımı da yaklaşmış..
    selamlar
  • quote:

Bugün Aracın Kontağını Çevirip Işıkların Sönmesini Beklediğimde.

Bahsettiğin uyarı ışığı sanırım birkaç hata(kullanma kılavuzuna bir ara bakmıştım.) için yanıyor.
    Bunlardan biri de park sensörü arızası olduğu durumlarda.Bu yaz benim de yandı ve yol bilgisayarında
    "park sönsörleri devre dışı" gibi bir uyarı vermişti.Kontağı kapatıp tekrar açtığımda bir daha da yanmadı.
    Demek oluyor ki fiorinonun kronik sorunlarına biri daha eklenmiş oluyor ama önemi olmayandan.

Kış aylarında kontağı çevirdiğin zaman ışıkların sönmesinden ziyade ısıtıcı bujilerin uyarı lambasının sönmesini bekle(Sağ en alt köşedeki)
    ve söndüğü zaman hemen marşa bas.Hemen basmazsan motor içi yanma odası tekrar soğumaya başlar ve motor
    çalışması zorlaşır.Diğer ışıkların sönmesini beklemek önemli değil.Arıza olsa sonra tekrar yanarlar.Hatta çok soğuk
    havalarda(Erzurum,Kars vb.) kontağı iki kere kapayıp açmakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: metinogretmen

Hocam arabayı bu akşam 23200 e verdim..Yarım depo mazot ekli oalarak..
    selamlar

Hocam hayırlı olsun.Allah daha iyilerine binmeyi nasip etsin.
  • quote:

selamlar

Metin Hocam Hayırlı Uğurlu Olsun.
    Allah Daha İyilerine Binmeyi Nasip Etsin İnşallah.
    Evet 20.000 Km Bakımına Son 20 Km Kaldı Hocam.
    Ama 4 Gün Sonra Yaptıracağım İçin Sanıyorum 20.000'i Biraz Aşacak.
    Umarım Sorun Olmaz

quote:

Bahsettiğin uyarı ışığı sanırım birkaç hata(kullanma kılavuzuna bir ara bakmıştım.) için yanıyor.
    Bunlardan biri de park sensörü arızası olduğu durumlarda.Bu yaz benim de yandı ve yol bilgisayarında
    "park sönsörleri devre dışı" gibi bir uyarı vermişti.Kontağı kapatıp tekrar açtığımda bir daha da yanmadı.
    Demek oluyor ki fiorinonun kronik sorunlarına biri daha eklenmiş oluyor ama önemi olmayandan.

Kış aylarında kontağı çevirdiğin zaman ışıkların sönmesinden ziyade ısıtıcı bujilerin uyarı lambasının sönmesini bekle(Sağ en alt köşedeki)
    ve söndüğü zaman hemen marşa bas.Hemen basmazsan motor içi yanma odası tekrar soğumaya başlar ve motor
    çalışması zorlaşır.Diğer ışıkların sönmesini beklemek önemli değil.Arıza olsa sonra tekrar yanarlar.Hatta çok soğuk

Evet Park Sensörü Hatası Verdiğinde Bende Kontağı Açıp Kapattıktan Sonra O Sorunu Halletmiştim.
    Bir Dahada Öyle Bir Hata İle Karşılaşmama Rağmen,
    O İkaz Lambasının Kısa Bir Sürede Olsa Ekranda Belirmesi Hoş Olmuyor.
    Siz Kronik Bir Sorun Olabileceğini Düşünüyorsunuz Değilmi Hocam ?
    Yani Bu Duruma Takılmalımı, Gidip Servise Sormak Falan Gerekirmi ?
    Bu Arada Siz Isıtma Bujilerinin Işığı Söndükten Hemen Marşa Basmak Gerekiyor Falan Deyince Uzun Süre Beklediğim Geldi Aklıma
    Galiba Ben Motor İçi Yanma Odasını Soğutuyorum.

* Bahsettiğiniz Isıtma Bujisi Işığı Fotoda Ok İle Göstermiş Olduğum Sembol Değilmi Sayın Hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coilover -- 10 Ocak 2011; 22:40:06 >

• quote:

quote:

Evet Park Sensörü Hatası Verdiğinde Bende Kontağı Açıp Kapattıktan Sonra O Sorunu Halletmiştim.
    Bir Dahada Öyle Bir Hata İle Karşılaşmama Rağmen,
    O İkaz Lambasının Kısa Bir Sürede Olsa Ekranda Belirmesi Hoş Olmuyor.
    Siz Kronik Bir Sorun Olabileceğini Düşünüyorsunuz Değilmi Hocam ?
    Yani Bu Duruma Takılmalımı, Gidip Servise Sormak Falan Gerekirmi ?
    Bu Arada Siz Isıtma Bujilerinin Işığı Söndükten Hemen Marşa Basmak Gerekiyor Falan Deyince Uzun Süre Beklediğim Geldi Aklıma
    Galiba Ben Motor İçi Yanma Odasını Soğutuyorum.

* Bahsettiğiniz Isıtma Bujisi Işığı Fotoda Ok İle Göstermiş Olduğum Sembol Değilmi Sayın Hocam ?

Bahsettiğim uyarı ışığı kontağı açtığın an havanın sıcaklık durumuna göre 1-4 sn içerisinde hemen söner.Gösterdiğin uyarı ışığı filtrede su olduğu durumda yanar.
    Benim bahsettiğim onun sağ alt tarafında olandır.Kıvrımlı yay şeklindedir.O ışık söndüğü an kontağa bas.

Park sensörü uyarısı bende bir kez oldu.Yazın bir ara bir kullanıcı da bu konudan bahsetmişti.Bugün de sen bahsedince kronik sorunmuş gibi
    düşündüm.Olmaya da bilir.Kafana takma.Sürekli yaparsa servise götürürsün.O zaman sensörlerden biri arızalanmıştır deriz.

• quote:

Bahsettiğim uyarı ışığı kontağı açtığın an havanın sıcaklık durumuna göre 1-4 sn içerisinde hemen söner.Gösterdiğin uyarı ışığı filtrede su olduğu durumda yanar.
    Benim bahsettiğim onun sağ alt tarafında olandır.Kıvrımlı yay şeklindedir.O ışık söndüğü an kontağa bas.

Park sensörü uyarısı bende bir kez oldu.Yazın bir ara bir kullanıcı da bu konudan bahsetmişti.Bugün de sen bahsedince kronik sorunmuş gibi
    düşündüm.Olmaya da bilir.Kafana takma.Sürekli yaparsa servise götürürsün.O zaman sensörlerden biri arızalanmıştır deriz.

Anladım Hocam. Çok Teşekkür Ederim

• quote:

selamlar

Hayırlı olsun kardeşim, Allah daha iyisini almayı nasip etsin.
  • http://img442.imageshack.us/img442/1294/16430414171462921791610.jpg
    http://img208.imageshack.us/img208/712/14441d.jpg

sonunda Ufakta olsa bi tesisat yaptırdım orjinal teyp bozulmadan hemde ;)

30 Cm pionner champion serisi 1400 Watt 400 rms subwoofer
    ön kapılar 13 cm JBl GT-500 mid bass takımı Tweter'lar dahil
    XETEC 4 kanal anfi & subwoofer teyp içine çevirici aparat VEEEE ses kalitesi mükemmel toplam fiyat ise=600 Tl bedava :D

• G üle güle kullan,güzel olmuşabenziyor.
  • quote:

selamlar

Aracınız kaç model ve kaç bin km de idi sanıyorum emotion du değilmi ? Bende satıyorum imzamdaki aracımı aracım 34.500 km de orjinal xenon far kiti 200 tl 4 adet michelin alpin kış lastiği 550.00 TL çizilmez cam filmi tüm camlarda 200.00 TL arabam komple camlı tek sürgülü kapılı park sensörü bluetooth abs klima tek airbag mevcut sadece sağ çamurluk ağzı boyalı komple çamurluk değil oda sürtmeden dolayı.Tertemiz bir araç trekking paket mevcuttu fakat ben lastik arkası paçalıklarını kestim attım inanılmaz çirkin duruyordu sadece ön tampon altında ekstra bir koruma var.Fotoğrafları ilanıma cuamrtesi yada pazar koyabileceğim aracı yıkatmaya vaktim yok leş gibi araç yeşilmi grimi belli değil şu anda Herkesin bildiği üzere kumanda dan cam kaldırma indirme mevcut yedek anahtarı kitapçığı herşeyini teslim edeceğim.İstediğim fiyat 22.250 fakat bu site aracılığıyla almak isteyen olursa indirimin güzel olacak takip edene bilene ihtiyacı olana gitsin istiyorum yazık olmasın 5 ayda olsa gözüm gibi baktım bindim.Neden satıyorsun bu kadar kısa sürede derseniz binek araba alacağım yaşım genç arkadaşlarım dalga geçer oldu napcan kamyoneti diye aslında ben heves ederek aldım ama kimse beğenmiyor.Arkadaşlarımın bindikleri arabalarda palio punto vectra 96 model alıcam 2002 lüks bi araç tüplü donanımlı full susarlar o zaman

• quote:

quote:

quote:

Dışarısı soğuk olduğu için fark etmiyor bile.

quote:

quote:

Fazla olmamakla beraber poliüretan köpük kullanarak halletmeyi düşünüyorum.Yarıyıl tatilini bekliyorum.

Klimayı çalıştırıp sıcak hava gelmesini sağlasak aynı işi yapmış olurmuyuz.?

• Eğer aracımı müzik sistemsiz satarsam teyp çerçevemi birine hediye edebilirim ilk mesaj atan şanslı takipçim teyp çerçevesi senin olacak ben istiyorum yazmanız yeterli
  • yanlısınız olmasın, gecen gün elektronikcimde gördüm o aparatı 30 tl fiyatı ver dedi

ama ben aracın teypinin iyi oldugu kanısındayım sadece arka hoparlorler iptal edilip yerine daha iyi bir hoparlor takılabilir
  • 
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.