Şimdi Ara

Fiat Egeanın Gerçek yüzü videolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peynir tenekesinden mi imal etmişer?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreGLC -- 26 Nisan 2018; 18:10:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• videodan varilan yargı nasıl bir durumdur

izah bekliyoruz

diğerleri bundan çokmu farklı acaba.

eleştrin lakin yiğidin hakkınıda yemeyin

bu paralara bu makinalar gayet tatminkar.

boşlayn poloya 100 lira üstü verilince tok kapı sesi olurken böyle bir videoda peynir tenekesi yorumu düşündürücü.
  • Çok tutulan golf-passat-civic-focus vb. çok mu farkı var bu arabadan ?
  • Bu videodan teneke olduğunu nasıl anladınız? (Tamamen bilgilenmek amacıyla soruyorum)
  • Ermeni lobisi bile ülkemize bu kadar zarar vermedi

• quote:

Orijinalden alıntı: okanhh

Çok tutulan golf-passat-civic-focus vb. çok mu farkı var bu arabadan ?
    Çamurluklarda çelik bar yok. Kapılarda birer tane incecik çelşk bar koymuşlar. Şahsen göçük yaptırırken kendi aracımda 3 tane vardı. Detaylıca izlerseniz malzemeden ne kadar çalındığını görebilirsiniz. Biliçlendirme amaçlı bir videodur.

• Kaza fotoğrafını atarlar yine anlarım da buna bakıp nasıl teneke de diyorlar merak unsuru

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence yağ tenekesi

• videodan varilan yargı nasıl bir durumdur

izah bekliyoruz

diğerleri bundan çokmu farklı acaba.

eleştrin lakin yiğidin hakkınıda yemeyin

bu paralara bu makinalar gayet tatminkar.

boşlayn poloya 100 lira üstü verilince tok kapı sesi olurken böyle bir videoda peynir tenekesi yorumu düşündürücü.
  • Standart kullanıcının bu görüntülerden bir hüküm çıkarması mümkün değil. Uzman anlatımı olsaydı çok daha etkili olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Çamurluklarda çelik bar yok. Kapılarda birer tane incecik çelşk bar koymuşlar. Şahsen göçük yaptırırken kendi aracımda 3 tane vardı. Detaylıca izlerseniz malzemeden ne kadar çalındığını görebilirsiniz. Biliçlendirme amaçlı bir videodur.

Alıntıları Göster
    izalasyon maddesini karton dan yapan fosfoslarıda gördükten sonra gerisi teferruat
  • Bu forumda konu açmanın yetkinliği bir nizama girmedikçe bu böyle devam eder. Mesajlara eksi gelmesine gerek yok, en azından konu başlıklarında adminlerin takip edebileceği bir eksi sistemi olsun ki içerik iyileşsin.

• Ne bekliyorsun fiat işte

• Çelik barlar yok diyorum sizler halen fiatı savunuyorsunuz. Emniyet kemeri kopan,koltuğu kırılan malzemeden çalan fiatı bana istediğiniz kadar savunsanızda ben gördüğümü bilirim.

https://youtu.be/TO8QT3XIdGM

• "Fiat'ın Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesine hediye ettiği Fiat Aegea modelini tüm kesitleriyle birlikte görebiliyoruz. Fiat Aegea'yı hiç böyle görmediniz. İyi seyirler."
    Video'da bu şekilde ibare var. Önce diğer teneke üreticileri de vatana millete fayda babında böyle bir hibe yapsın sonra hangi teneke daha iyi karar verelim!
  • Ortada 2 ye bolunen icten ice curuyen teneke tofaslari bu ulkenin halkina kakaladiktan sonra koc ve fiat bitmistir. Lada samara broadway bile tofas kadar milletin canini yakmadi.

• quote:

Çelik barlar yok diyorum sizler halen fiatı savunuyorsunuz. Emniyet kemeri kopan,koltuğu kırılan malzemeden çalan fiatı bana istediğiniz kadar savunsanızda ben gördüğümü bilirim.

Ne ceik bari Allah askina?

Kac yillik otomobilciyim camurluk icinde celik bar falan gormedim nereden uyduruyorsunuz camurluk icinde bar falan?

• Sizi takip ediyorum.Sizden böyle sığ bir yorum beklemezdim.
  • Bu renk peynir tenekesi olmaz. Bu olsa olsa salça tenekesidir.

• quote:

Çelik barlar yok diyorum sizler halen fiatı savunuyorsunuz. Emniyet kemeri kopan,koltuğu kırılan malzemeden çalan fiatı bana istediğiniz kadar savunsanızda ben gördüğümü bilirim.

wrc galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 26 Nisan 2018; 20:29:18 >
  • siz böyle yaptıkça egea alma sürecimi hızlandırmak istiyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.